Going. | Zaraz się wyda - Temat Rzeka

Dziennikarz radiowej Czwórki oraz współorganizator Audioriver Festival, Lukasz Napora, zaprasza na imprezową wersję swojej cotygodniowej audycji. Każdej nocy z czwartku na piątek, w programie 'Zaraz się wyda' usłyszeć można wartościową muzykę elektroniczną jeszcze przed jej pojawieniem się w sklepach oraz genialnych artystów, którzy dopiero czekają na odkrycie przez szeroką publiczność.

Choć Łukasz regularnie jeździ po Polsce prezentując swoje sety w najlepszych klubach i na dużych eventach, to dopiero w piątek 29 maja w Temacie Rzeka zobaczymy, jak wygląda wydarzenie niemal w całości przygotowane wyłącznie przez niego. Założenie Zaraz się wyda w Temacie jest takie, jak audycji i każda z trzech zaplanowanych na najbliższe miesiące imprez będzie się składała z podobnych elementów: występu Łukasza Napory, setu zaproszonych przez niego gości oraz artystów wyłonionych w konkursie DJ-skim.

'Na inaugurację cyklu postanowiłem sprowadzić duet Negativ' - mówi Napora. - Są oni idealnym przykładem artystów, którzy tworzą świetną muzykę, grają porywające DJ-sety, ale jeszcze nie przekroczyli progu - nazwijmy to umownie - sławy. Wydają w Wielkiej Brytanii, Niemczech i Polsce, a ich brzmienia to energetyczne połączenie muzyki basowej, garage'u, house'u i techno. Rok temu na Audioriver dali świetny występ i jestem pewny, że ich międzynarodowy sukces to tylko kwestia czasu'.

To jednak nie wszystko, w swoich audycjach Łukasz raz na jakiś czas prezentuje także sety rodaków niemal kompletnie nieznanych, dając im w ten sposób szansę na zaistnienie. I także ta idea zostanie przeniesiona do Tematu Rzeki. 'Wszystkie nieodkryte talenty zapraszam do udziału w konkursie DJ-skim, który zorganizuję w moim programie radiowym. Nagrodami są występy na moich imprezach oraz emisja zwycięskich setów w Czwórce.' - opowiada Napora.

Wystąpią:
ŁUKASZ NAPORA (Czwórka, Audioriver)


NEGATIV (Top Billin, Nu Wave, Voxnox)


ZWYCIĘZCA KONKURSU DJ-SKIEGO

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej