Going. | Oh Wonder - Klub Studencki Kwadrat

Agencje Go Ahead i Knock Out Productions zapraszają na koncerty Oh Wonder!

Elektroniczno-popowy duet, który wyprzedał debiutancki występ w naszym kraju, powraca w listopadzie na aż trzy koncerty! Brytyjczycy zagrają 21 listopada w Krakowie (Kwadrat), 23 listopada w Palladium (Warszawa) i 24 listopada w Poznaniu (Hala nr 2 MTP)!

OH WONDER (Wielka Brytania) indie pop, electropop, synthpop:
Oh Wonder to londyński duet, który szturmem podbił serca nie tylko publiczności, ale też krytyków muzycznych. Muzyka Josephine i Anthony’ego to połączenie popu i elektroniki, przywodzące na myśl skojarzenia z najlepszymi nazwami alternatywnego popu. Jeszcze przed wydaniem debiutanckiego albumu muzycy przez rok zamieszczali na portalu SoundCloud jedną piosenkę miesięcznie, zdobywając setki tysięcy odtworzeń. Jedenasty singiel, „Landslide”, stał się numerem jeden portalu Hype Machine. Dzięki rozgłosowi, jaki muzycy zyskali w sieci, zainteresowała się nimi wytwórnia Republic Records, której nakładem, we wrześniu 2015 roku, ukazał się ich debiutancki album. O muzykach pisał już m.in. „The Guardian”, a w ciągu kilku godzin wyprzedały się bilety na ich pierwsze koncerty w największych miastach Europy. Cover ich numeru „All We Do” nagrała nawet Ellie Goulding! Obecnie zespół przygotowuje się do premiery drugiego krążka – premiera „Ultralife” już 14 czerwca! Płytę promuje m.in. singiel o tym samym tytule, po raz kolejny podbijając serca mediów i fanów.
Album powstał między Londynem, a Nowym Jorkiem i został nagrany w domowym studio Oh Wonder w Brockley. Oh Wonder są też w całości odpowiedzialni za brzmienie materiału. „Ultralife” zachowuje to co najlepsze z eksperymentalnego debiutu – hipnotyzujące wokale, emocjonalne teksty i urzekające melodie uzupełnione o nowe doświadczenia zespołu. Utwory nie koncentrują się tym razem tylko na syntezatorze, ale są wzbogacone o całe nowe instrumentarium. Posłuchajcie nowego materiału Oh Wonder w listopadzie na żywo!
http://ohwondermusic.com
https://www.facebook.com/ohwondermusic
https://www.youtube.com/watch?v=hu9pTGFjA4c

Zagrają:
OH WONDER (Wielka Brytania) indie pop, electropop, synthpop
Kiedy: 21 listopada (wtorek) 2017
Gdzie: Kraków @ Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1
Bilety: -

Organizator: Knock Out Productions
Kiedy: 23 listopada (czwartek) 2017
Gdzie: Warszawa @ Palladium, ul. Złota 9
Bilety: -
Organizator: Go Ahead

Kiedy: 24 listopada (piątek) 2017
Gdzie: Poznań @ Hala nr 2 MTP, ul. Głogowska 14
Bilety: -
Organizator: Go Ahead

Zapraszają:
Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net
http://www.facebook.com/productions.knock.out
http://www.instagram.com/knockoutprod
Go Ahead
http://www.go-ahead.pl
http://www.facebook.com/agencjagoahead
http://www.instagram.com/goaheadagency

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  guardian     posluchajcie     agencje     roku     wonderelektronicznopopowy     odpowiedzialni     9bilety     wrzesniu     zagrajaoh     krakow     krazka     debiutancki     album     najlepszymi     numeru     wokale     fanowalbum     zapraszaja     czwartek     emocjonalne     drugiego     kolejny     nazwami     odtworzen     powstal     utwory     brzmienie     doswiadczenia     dzieki     trzy     hipnotyzujace     zywohttpohwondermusiccomhttpswwwfacebookcomohwondermusichttpswwwyoutubecomwatchvhu9ptgfja4c