Going. | Riverside w Zmianie Klimatu / Towards The Blue Horizon Tour 2017 - Klub Zmiana Klimatu

Riverside w Zmianie Klimatu / Towards The Blue Horizon Tour 2017

20:00 | Wtorek, 3 października 2017
Klub Zmiana Klimatu

Koncert

75 zł

75 zł

3 października 2017 (wtorek)
Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok

Bilety (rozpoczęcie przedsprzedaży stacjonarnej - 20.06 godz. 17:00)
● 70zł - przedprzedaż stacjonarna w klubie
● 75zł - przedsprzedaż online na platformie Going.
● 85zł - w dniu koncertu
________________________________________________________
RIVERSIDE - "TOWARDS THE BLUE HORIZON TOUR 2017"

Rok 2017 musi być lepszym rokiem. A my musimy powrócić do życia. Nie zrobimy tego bez powrotu na scenę. Jest nam więc niezwykle miło poinformować Was wszystkich, że w tym roku Riverside powraca do grania na żywo.

Po dwóch specjalnych wieczorach w lutym, które z wiadomych względów będą niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju, zaplanowaliśmy dla Was dwie odsłony specjalnej trasy koncertowej, którą postanowiliśmy nazwać „Towards The Blue Horizon Tour”.

Na „Towards The Blue Horizon Tour” pojawimy się w nowym składzie koncertowym. Podczas trasy zagra z nami gitarzysta, dzięki któremu nasza muzyka zabrzmi tak jak powinna, nie tylko dlatego, że jest bardzo dobrym muzykiem, ale przede wszystkim dlatego, że ma w sobie skromność i pokorę, która dla nas na scenie zawsze była niezwykle ważna. Dodatkowo zaprezentujemy masę kompozycji, które zagramy po raz pierwszy w swojej karierze. Do naszych występów dołączą też emocje, jakich wcześniej nie czuliśmy. Wspólnie z Wami chcielibyśmy się im poddać i sprawić, by każdy z naszych utworów zabrzmiał potężnie jak nigdy.

Stajemy się innym zespołem, dojrzalszym, poważniejszym, naznaczonym przez życie. Jednak mimo braku Grudnia, który zawsze będzie z nami obecny, wciąż jesteśmy przede wszystkim zespołem koncertowym. Co już całkiem niedługo udowodnimy Wam podczas „Towards The Blue Horizon Tour”. Pamiętajcie – „This is not the end, this is not the time”.

www.riversideband.pl/
https://www.youtube.com/riversidepl
https://play.spotify.com/artist/5yjbUO1Jocui7RKE30zfLT
_______________________________________________________
o klimat dbać pomagają:
Białystok Online - www.bialystokonline.pl
Gazeta Wyborcza Białystok - www.bialystok.gazeta.pl
Alter Studio - kreacja \ druk \ produkcja - www.alterstudio.com.pl
P-Audio - technika sceniczna - www.p-audio.pl
Going. - www.goingapp.pl/city/27/bialystok

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  poteznie     musimy     skladzie     powraca     naznaczonym     pomagajabialystok     muzykiem     pierwszy     niedlugo     tourna     wszystkim     wwwgoingappplcity27bialystok     zawsze     dzieki     jedyne     riverside     dwie     jednak     bialystokbilety     scenie     nowym     scene     nazwac     ktore     wyborcza     specjalnych     rokiem     koncertowej     dobrym     milo     koncertowym     ktora