Going. | Tribute to Metallica show! - Scream INC (official tribute band) - Klub Zmiana Klimatu

Tribute to Metallica show! - Scream INC (official tribute band)

19:00 | Piątek, 15 września 2017
Klub Zmiana Klimatu

Koncert

30 zł

30 zł

15.09.2017 (piątek) drzwi 18:00, start 19:00
Zmiana Klimatu, ul Warszawska 6, Białystok

Bilety:
25 zł przedsprzedaż stacjonarna w klubie
30 zł przedsprzedaż online na platformie Goingapp.pl
35 zł w dniu koncertu
________________________________________
Już po raz drugi mocą batalionu ciężkich walców drogowych ze stolicy Ukrainy nadciąga do Białegostoku kapela, która zrobi takie show jakiego te miasto dawno nie widziało! Zagra SCREAM INC. – kwartet z Kijowa który nosi oficjalnie zatwierdzone miano „official Metallica tribute band”! A to już nie przelewki!
Usłyszymy wszystkie najpotężniejsze klasyki legendy thrash metalu z Los Angeles zagrane tą samą energią jaką ich idole mieli w ich wieku i z brzmieniem tak bliskim oryginałowi, jak to tylko możliwe!

Scream Inc. istnieje od 2008 r i osiągneli wielki sukces we wszystkich krajach byłego Związku Radzieckiego, stając się najbardziej znaczącym tribute-band’em z Europy Wschodniej. Świadczą o tym choćby wyprzedane koncerty wszędzie gdzie grają. Ich kanał na portalu Youtube jest wysoce oceniany i oglądany w Stanach Zjednoczonych i Europie głównie ze względu na wysoką jakość produkcji. Jest też pierwszym i jedynym tribute-band’em który ma w dorobku symfoniczny koncert S&M. Jednen z najbardziej udanych koncertów zespołu odbył się 17 kwietnia 2016 w „Moskwa Kremlin Palace”, gdzie na widowni zasiadło ponad 6.000 osób! Ten show stał się najliczniejszym w historii koncertem-hołdem dla Metalliki. Obecnie SCREAM INC. jest w trasie po Europie Wschodniej i Zachodnie. Nie przegapcie okazji, aby zobaczyć najlepszych tribute band Metalliki w historii!

członkowie:
Maxim Rozkrut – gitara rytmiczna i wokal
Andrei Głębokie – perkusja
Mikhail Rubanov – gitara prowadząca
Taras Karpenko – gitara basowa

https://vk.com/screaminc
https://www.facebook.com/screaminccc
https://www.youtube.com/screaminc
________________________________________
o klimat dbać pomagają:
Białystok Online – www.bialystokonline.pl
Gazeta Wyborcza Białystok – www.bialystok.gazeta.pl
Alter Studio – kreacja \ druk \ produkcja – www.alterstudio.com.pl
P-Audio – technika sceniczna – www.p-audio.pl
Going. – www.goingapp.pl/city/27/bialystok

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  zagrane     trasie     produkcji     widowni     swiadcza     band     mieli     osiagneli     2008     rytmiczna     stajac     chocby     basowahttpsvkcomscreaminchttpswwwfacebookcomscreaminccchttpswwwyoutubecomscreaminc________________________________________o     goingapppl35     wyborcza     udanych     jakosc     dawno     symfoniczny     bialystok     wzgledu     zjednoczonych     sceniczna     karpenko     historii     kijowa     klubie30     1900zmiana     kwartet     6000     kremlin     tributebandem