Going. | Inqbator - Cud nad Wisłą

CUD ZAPRASZA NA NOWĄ ODSŁONĘ KONCERTOWYCH CZWARTKÓW. HASŁO PRZEWODNIE: "NAJWIĘKSZE ODKRYCIA 2014 i NAJWIĘKSZE NADZIEJE 2015!"

Będzie muzycznie, będzie koncertowo, będzie bardzo młodo i obiecująco.

Koncertowy cykl w Cudzie Nad Wisłą to wydarzenia, podczas których zobaczycie debiutantów polskiej sceny muzycznej, a także tych, którzy zdążyli już na niej nieźle namieszać!

Podczas pierwszego koncertu zapraszam na występ projektu Inqbator, czyli Kuba Bugała i Piotr Madej z Patrick the Pan!

Projekt muzyczny Jakuba Bugały, który zadebiutował w listopadzie 2013 roku wydaną samodzielnie EP-ką 'The Spin', ciepło przyjętą na polskiej scenie alternatywnej.

Laureat konkursu Skoda Auto Muzyka w 2014 roku - wystąpił w studio im. Agnieszki Osieckiej w ramach wygranej. Zagrał na Green Zoo Festival, Opole Songwriters Festival, Spring Break Showcase Festival 2015.

Wraz z Piotrem Madejem (Patrick The Pan) w roli producenta, nagrywa debiutancki album zatytułowany 'Post Love', który ukaże się jesienią 2015 roku.

Stylistyka Inqbatora oscyluje wokół muzyki indie-folkowej, ambientowej i elektronicznej - czerpiąc po trochu z każdego z tych gatunków i nie zamykając się na żadne nowe inspiracje czy wpływy.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej