Going. | The Stubs + The Dog - Hydrozagadka

The Stubs + The Dog

19:00 | Niedziela, 31 maja 2015

Hydrozagadka

Koncert

20 zł

20 zł

Jak nie drzwiami to oknem. Dziesiąty maja wylał się na nas deszczem. Wracamy 31-go, frajerze. The Stubs ain't nuthin' to fuck wit'. Wraz z nami zagrają nasze mordy z The Dog.
Pozdrawiamy naszych ludzi z Hocki Klocki / nad Wisłą, tym razem nam się nie udało ale jeszcze kiedyś spalimy razem wąsa!

The Dog to czterech gości z Wrocławia, grających hardcore najszybciej, jak potrafią. Fani Negative Approach, Void czy starego Agnostic Front powinni być usatysfakcjonowani. Zespół powstał w 2013 roku i od tego czasu nagrał dwie EP - "The Value Of Life Is Negative" i wydaną w tym roku "Fountain Of Youth". Obu można posłuahcą w całości na ich profilu na Bandcampie.


Zespół The Stubs powstał pod koniec 2010 roku. Swoją muzykę nazywają niskobudżetowym rock'n'rollem co, na dobrą sprawę dobrze odzwierciedla rzeczywistość. Na koncie mają LP "The Stubs" (2011, Antena Krzyku), EP "Kill Yourself" (2012, Instant Classic) oraz LP "Second Suicide" (2013, Instant Classic). Zagrali także mnóstwo koncertów zarówno na skłotach, w kiblach, w jakichś lasach, dachach, klubach i na największych festiwalach sponsorowanych przez producentów jakichś napojów. 14 listopada 2014 premierę miał ich trzeci long play - "Social Death By Rock 'N' Roll".

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej