Going. | Tomasz Steńczyk - Muszla Koncertowa

Wokalista, gitarzysta, kompozytor i producent muzyczny. Artysta o charakterystycznym głosie i nieprzeciętnej osobowości scenicznej, który w latach 2010-2012 zawojował sceny najważniejszych polskich festiwali piosenki poetyckiej, aktorskiej i artystycznej, zdobywając m.in.: I miejsce 37. Spotkań Zamkowych Śpiewajmy poezję w Olsztynie (2010), I miejsce i Nagroda Prezydenta Krakowa na Grechuta Festival Kraków 2010, Grand Prix XIV Ogólnopolskiego Festiwalu Sztuki Słowa Czy to jest kochanie, Grand Prix 15. Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Artystycznej OFPA w Rybniku (2011), I miejsce Festiwalu Twórczości Korowód, Kraków (2011), I miejsce Łagodnych Spotkań Muzycznych w Gdańsku (2011), I nagroda 47. Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie (2011), III nagroda XIV Konkursu ?Pamiętajmy o Osieckiej? (2011).

Jego dojrzałe kompozycje i charyzmatyczne wykonanie okazały się doskonałym uzupełnieniem mistrzowskiego słowa Sławomira Wolskiego ? autora większości tekstów do płyty, znanego przede wszystkim ze współpracy z takimi artystami, jak: Renata Przemyk, Mariusz Lubomski, Martyna Jakubowicz). Dzięki połączeniu tych trzech komponentów, otrzymaliśmy prawdziwą ucztę muzyczną w postaci płyty ?Myślibitwa?, która ukazała się na rynku w lutym 2013.

Skład: Tomasz Steńczyk ? wokal, gitara, Bartosz Krzywda ? instrumenty klawiszowe, Szymon Zuehlke ? saksofon barytonowy, Paweł Batycki ? bębny

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej