Going. | ColoursBus - Katowice - Zatoczka autobusowa przy Dworcu PKP

ColoursBus to przejazd autokarowy, który obejmuje podróż w dwie strony z wybranego miasta do terenu festiwalu w Dolnych Witkowicach i z powrotem.

W tym roku z myślą o komforcie uczestników z Polski przygotowaliśmy specjalną ofertę. Z dwóch miast: Krakowa i Katowic, na teren festiwalu dojeżdżały będą autokary o wysokim standardzie i pełnym wyposażeniu. Jest to propozycja skierowana do osób ceniących sobie bezpieczeństwo i wygodę. Miła i relaksująca atmosfera na pewno uprzyjemnią czas podróżującym. Autokary wyposażone będą w klimatyzację i toaletę, co zapewni komfort wszystkim pasażerom, także tym udającym się na Colours of Ostrava z dziećmi.

Autokar będzie podstawiony w środę (19 lipca):
- w Krakowie na parkingu przy Hotelu Wyspiański (róg Kopernika i Westerplatte) o godz. 07:30 rano
- w Katowicach przy pl. Andrzeja (zatoczka autobusowa przy Dworcu PKP) o godz. 09:30 rano

Autokar wysadzi pasażerów na parkingu przy polu namiotowym (przy Zamku Śląskoostrawskim), a następnie przy festiwalu, skąd wyruszy w trasę powrotną w niedzielę (23 lipca) o godz. 11:00 (parkining przy festiwalu) i 11:30 (camping przy Zamku Śląskoostrawskim).

Szczegółowe informacje nt. miejsc i godzin zbiórek podane zostaną uczestnikom przejazdu najpóźniej na tydzień przed wyjazdem via email, a także na stronie www.colours.pl.

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  1130     pasazerow     0930     obejmuje     pasazerom     informacje     rano     przejazdu     komforcie     ostrava     podroz     camping     klimatyzacje     autobusowa     dworcu     dojezdzaly     wysadzi     komfort     krakowa     namiotowym     wyruszy     przejazd     miast     wyposazone     nastepnie     strony     0730     parkingu     dolnych     wszystkim     coloursbus     zostana