Going. | ColoursBus - Katowice - Zatoczka autobusowa przy Dworcu PKP

ColoursBus to przejazd autokarowy, który obejmuje podróż w dwie strony z wybranego miasta do terenu festiwalu w Dolnych Witkowicach i z powrotem.

W tym roku z myślą o komforcie uczestników z Polski przygotowaliśmy specjalną ofertę. Z dwóch miast: Krakowa i Katowic, na teren festiwalu dojeżdżały będą autokary o wysokim standardzie i pełnym wyposażeniu. Jest to propozycja skierowana do osób ceniących sobie bezpieczeństwo i wygodę. Miła i relaksująca atmosfera na pewno uprzyjemnią czas podróżującym. Autokary wyposażone będą w klimatyzację i toaletę, co zapewni komfort wszystkim pasażerom, także tym udającym się na Colours of Ostrava z dziećmi.

Autokar będzie podstawiony w środę (19 lipca):
- w Krakowie na parkingu przy Hotelu Wyspiański (róg Kopernika i Westerplatte) o godz. 07:30 rano
- w Katowicach przy pl. Andrzeja (zatoczka autobusowa przy Dworcu PKP) o godz. 09:30 rano

Autokar wysadzi pasażerów na parkingu przy polu namiotowym (przy Zamku Śląskoostrawskim), a następnie przy festiwalu, skąd wyruszy w trasę powrotną w niedzielę (23 lipca) o godz. 11:00 (parkining przy festiwalu) i 11:30 (camping przy Zamku Śląskoostrawskim).

Szczegółowe informacje nt. miejsc i godzin zbiórek podane zostaną uczestnikom przejazdu najpóźniej na tydzień przed wyjazdem via email, a także na stronie www.colours.pl.

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  ceniacych     specjalna     godzin     wysokim     beda     rano     autobusowa     email     wysadzi     parkining     dziecmiautokar     camping     wygode     dworcu     dolnych     miast     zamku     wszystkim     autokarowy     ostrava     niedziele     relaksujaca     dojezdzaly     lipca     toalete     skierowana     ktory     komfort     wyruszy     czas     godz     oferte