Going. | ColoursBus - Katowice - Zatoczka autobusowa przy Dworcu PKP

ColoursBus to przejazd autokarowy, który obejmuje podróż w dwie strony z wybranego miasta do terenu festiwalu w Dolnych Witkowicach i z powrotem.

W tym roku z myślą o komforcie uczestników z Polski przygotowaliśmy specjalną ofertę. Z dwóch miast: Krakowa i Katowic, na teren festiwalu dojeżdżały będą autokary o wysokim standardzie i pełnym wyposażeniu. Jest to propozycja skierowana do osób ceniących sobie bezpieczeństwo i wygodę. Miła i relaksująca atmosfera na pewno uprzyjemnią czas podróżującym. Autokary wyposażone będą w klimatyzację i toaletę, co zapewni komfort wszystkim pasażerom, także tym udającym się na Colours of Ostrava z dziećmi.

Autokar będzie podstawiony w środę (19 lipca):
- w Krakowie na parkingu przy Hotelu Wyspiański (róg Kopernika i Westerplatte) o godz. 07:30 rano
- w Katowicach przy pl. Andrzeja (zatoczka autobusowa przy Dworcu PKP) o godz. 09:30 rano

Autokar wysadzi pasażerów na parkingu przy polu namiotowym (przy Zamku Śląskoostrawskim), a następnie przy festiwalu, skąd wyruszy w trasę powrotną w niedzielę (23 lipca) o godz. 11:00 (parkining przy festiwalu) i 11:30 (camping przy Zamku Śląskoostrawskim).

Szczegółowe informacje nt. miejsc i godzin zbiórek podane zostaną uczestnikom przejazdu najpóźniej na tydzień przed wyjazdem via email, a także na stronie www.colours.pl.

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
kup bilet
więcej
  hotelu     ostrava     przed     pelnym     lipca     kopernika     dolnych     skierowana     standardzie     relaksujaca     wwwcolourspl     beda     camping     powrotna     oferte     slaskoostrawskim     dworcu     jest     autobusowa     nastepnie     wyposazeniu     dziecmiautokar     komforcie     przygotowalismy     zatoczka     toalete     email     podane     przejazdu     najpozniej     0730     dojezdzaly