Going. | Arsenał dzień III: Yves Tumor (GB) / Mitch & Mitch (PL) - Kino Nowe Horyzonty (sala 2)

Arsenał dzień III: Yves Tumor (GB) / Mitch & Mitch (PL)

22:00 | Niedziela, 6 sierpnia 2017

Kino Nowe Horyzonty (sala 2)

Koncert

16 zł

16 zł

Yves Tumor (GB) 22:00.
Yves Tumor – kompozytor i DJ, którego twórczość jest trudna do jednoznacznego zdefiniowania - z jednej strony czuła i uduchowiona, z drugiej szorstka i hałaśliwa. Na koncertach artysta prezentuje kolaż ambientu, dźwięków rodem z B-side’ów zakurzonych płyt, nagrań z off-a i… czegoś na kształt anielskiego chóru. Publiczność we Wrocławiu powinna nastawić się na muzyczny performance bardziej niż na zwykły koncert.

Mitch & Mitch (PL) 23:00.
To najbardziej rozpoznawalna w tej chwili orkiestra w Polsce. Rozpoczynali wspólne granie nawet nie jako zespół, a entuzjaści Desafinado. Wypuścili wówczas płytę z coverami 12 Catchy Tunes (We Wish We Had Composed). Później nadszedł skłaniający się ku klimatom country krążek Luv Yer Country. Jako big band zadebiutowali podczas krakowskiego Festiwalu Kina Niemego, gdzie zagrali muzykę skomponowaną do filmu Zaginiony świat. W 2008 roku wystąpili wspólnie ze Zbigniewem Wodeckim podczas koncertu w Programie III Polskiego Radia, a potem na Off Festivalu w Katowicach i okazali się scenicznym hitem. Nieustannie bawią się ze sobą i wtajemniczają w tę polsko-angielską grę swoich fanów. W Arsenale wystąpią z materiałem z najnowszej płyty.

http://bit.ly/2sOFGbv

Sprzedaż biletów na wydarzenia muzyczne rusza 19 lipca o godzinie 12.00. Cena biletu na muzyczny wieczór w Klubie festiwalowym wynosi: 25 zł normalny | 16 zł dla karnetowiczów i abonentów sieci T-Mobile. Posiadacze karnetów mogą kupić bilety zniżkowe na stronie internetowej festiwalu oraz w kasach Kina Nowe Horyzonty (ul. Kazimierza Wielkiego 19a-21).

Bilety ze zniżką T-Mobile można zakupić przy pomocy aplikacji GOING. Wystarczy pobrać kod zniżkowy wysyłając bezpłatny SMS o treści „TNH” pod numer 80557. Otrzymany kod można wykorzystać na going.pl na 5 dowolnie wybranych wieczorów w festiwalowym klubie.

Posiadacze karnetów mogą kupić bilety zniżkowe na stronie internetowej festiwalu oraz w kasach Kina Nowe Horyzonty (ul. Kazimierza Wielkiego 19a-21). Zakup biletów zniżkowych w kasach możliwy od 2 sierpnia 2017.

---
Scena muzyczna 17. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego T-Mobile Nowe Horyzonty to trzecia z czterech zaplanowanych letnich scen T-Mobile Electronic Beats. W dniach 3-13 sierpnia mury Arsenału wypełni muzyka w wykonaniu kilkudziesięciu niezwykłych artystów z całego świata. Zobaczymy aż 26 wykonawców - zespołów, solistów, live actów i dj setów. Electro, techno, hip hop, projekty gitarowe, performance czy dubstep, to tylko kilka muzycznych stylów, jakie usłyszymy. Dzięki T-Mobile Electronic Beats to jedna z największych scen muzycznych festiwalu od lat!

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej