Going. | Arsenał dzień V: Vitas Guerulaitis (B/FR) / Blood Sport (GB) / Xarah Dion (CAN) - Kino Nowe Horyzonty (sala 2)

Arsenał dzień V: Vitas Guerulaitis (B/FR) / Blood Sport (GB) / Xarah Dion (CAN)

22:00 | Wtorek, 8 sierpnia 2017

Kino Nowe Horyzonty (sala 2)

Koncert

16 zł

16 zł

Vitas Guerulaitis (B/FR) 22:00.
Inspiracja postacią ekscentrycznego amerykańskiego tenisisty przepełnia muzykę projektu, który ze sporym sukcesem próbuje łączyć estetyki dadapunk i psychodelicznego krautrocka – z elementami no wave i big beat. Ekspresja tyle histeryczna, co pełna precyzji, wpadająca w dysonansową nastrojowość: zespół nie obawia się eksperymentów brzmieniowych, korzystając ze zgrzytliwych efektów znanych z garażowego rocka lat ’60 i doświadczeń projektów avantpunkowych, takich jak The Ex czy Dog Faced Hermans – nie popadając jednocześnie w jałowy, epigoński estetyzm.

Blood Sport (GB) 23:30.
Sprzedaż biletów na wydarzenia muzyczne rusza 19 lipca o godzinie 12.00. Cena biletu na muzyczny wieczór w Klubie festiwalowym wynosi: 25 zł normalny | 16 zł dla karnetowiczów i abonentów sieci T-Mobile. Posiadacze karnetów mogą kupić bilety zniżkowe na stronie internetowej festiwalu oraz w kasach Kina Nowe Horyzonty (ul. Kazimierza Wielkiego 19a-21).

Xarah Dion 00:30
Synthpopowe utwory młodej Kanadyjki łączą w sobie klasykę z awangardą. Przepełnione odwołaniami do industrialu i disco lat 80. utwory wyróżniają się intrygującymi i wpadającymi w ucho melodiami. Najnowsza płyta artystki Fugitive została znakomicie przyjęta przez krytyków i publiczność.

Bilety ze zniżką T-Mobile można zakupić przy pomocy aplikacji GOING. Wystarczy pobrać kod zniżkowy wysyłając bezpłatny SMS o treści „TNH” pod numer 80557. Otrzymany kod można wykorzystać na going.pl na 5 dowolnie wybranych wieczorów w festiwalowym klubie.

Posiadacze karnetów mogą kupić bilety zniżkowe na stronie internetowej festiwalu oraz w kasach Kina Nowe Horyzonty (ul. Kazimierza Wielkiego 19a-21). Zakup biletów zniżkowych w kasach możliwy od 2 sierpnia 2017.

---
Scena muzyczna 17. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego T-Mobile Nowe Horyzonty to trzecia z czterech zaplanowanych letnich scen T-Mobile Electronic Beats. W dniach 3-13 sierpnia mury Arsenału wypełni muzyka w wykonaniu kilkudziesięciu niezwykłych artystów z całego świata. Zobaczymy aż 26 wykonawców - zespołów, solistów, live actów i dj setów. Electro, techno, hip hop, projekty gitarowe, performance czy dubstep, to tylko kilka muzycznych stylów, jakie usłyszymy. Dzięki T-Mobile Electronic Beats to jedna z największych scen muzycznych festiwalu od lat!

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej