Going. | Arsenał dzień IX: Resina / Enchanted Hunters / Women For Hire - Kino Nowe Horyzonty (sala 2)

Arsenał dzień IX: Resina / Enchanted Hunters / Women For Hire

22:00 | Sobota, 12 sierpnia 2017

Kino Nowe Horyzonty (sala 2)

Koncert

16 zł

16 zł

Resina 22:00
Utalentowana wiolonczelistka, kompozytorka, muzykoterapeutka, absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku i Uniwersytetu Gdańskiego zawsze chciała dopiąć swego. Jednym z jej marzeń było przejście przez wszystkie szczeble edukacji muzycznej, a później burzenie – tak po cichutku, ale z uporem – stereotypu na temat klasycznych instrumentów. Współtworzy bądź współtworzyła zespoły takie jak: Kings of Caramel, Cieślak i Księżniczki, Nathalie and The Loners, Anthony Chorale czy zespół nominowanego do „Paszportów Polityki” Michała Bieli. Jest współautorką licznych wydawnictw płytowych, a także muzyki do kilkunastu spektakli teatralnych (w tym świetnie przyjętego Pinokia w Nowym Teatrze). Współpracowała też z Girls Against Boys, Paulem Brody'm, Piotrem Kurkiem, Ścianką czy Coldair.

Enchanted Hunters 23:30
Enchanted Hunters – trójmiejsko-warszawski kwartet, w którego skład obecnie wchodzą: Małgorzata Penkalla (śpiew, gitara, skrzypce, syntezatory), Magdalena Gajdzica (śpiew, flet, instrumenty klawiszowe), Michał Biela (bas, gitara) i Tomasz Popowski (perkusja, roland spd-sx). Wydana w 2012 roku płyta Peoria, zainspirowana alt-folkiem, przyniosła zespołowi uznanie krytyki i zapewniła występy na festiwalach w Polsce i na świecie. W 2014 roku Gajdzica i Penkalla przygotowały ścieżkę dźwiękową do filmu Małe Stłuczki, za którą odebrały Grand Prix na prestiżowym Festiwalu Muzyki Filmowej im. Krzysztofa Komedy. Część utworów wykorzystanych w filmie ukazała się na EP Little Crushes. W międzyczasie dziewczyny zdążyły zagrać koncerty z Laetitią Sadier ze Stereolab, Etamskim (aka 1988) i wspomóc w studiu Michała Bielę podczas pracy nad solową płytą. W tej chwili zespół pracuje nad nowymi nagraniami, utrzymanymi w klimacie senno-post-apokaliptycznego R’n’B.

Women For Hire 00:45


Bilety ze zniżką T-Mobile można zakupić przy pomocy aplikacji GOING. Wystarczy pobrać kod zniżkowy wysyłając bezpłatny SMS o treści „TNH” pod numer 80557. Otrzymany kod można wykorzystać na going.pl na 5 dowolnie wybranych wieczorów w festiwalowym klubie.

Posiadacze karnetów mogą kupić bilety zniżkowe na stronie internetowej festiwalu oraz w kasach Kina Nowe Horyzonty (ul. Kazimierza Wielkiego 19a-21). Zakup biletów zniżkowych w kasach możliwy od 2 sierpnia 2017.

Standardowe bilety w cenie 25 zł dostępne na stronie https://www.nowehoryzonty.pl/

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej