Going. | Andy Kaam / Leaky Boat - Klubokawiarnia Chmury

Andy Kaam
Włoski songwriter. Coś, co powinno przypaść do gustu wszystkim lubiącym brzmienia spod znaku Adama Greena.

Leaky Boat jest to solowy projekt warszawskiego kompozytora, poety i muzyka Piotra Mazurka. Założyciela i lidera Kolorofonu, znanego też z takich składów jak Setting The Woods On Fire, czy Centrum. Założyciela i basistę Owls Are Not.

Po latach grania w większych składach wreszcie zebrał się na odwagę żeby po prostu pograć na gitarze i pośpiewać proste, często bluesowe piosenki z bardzo szczerymi i zupełnie innymi niż dotąd tekstami. Brzmienie gitary akustyczniej i śpiew wzbogacone kwaśną, niepokojącą elektroniką. Tu oprócz tych trzech elementów jest tylko melodia. Jeśli istnieje coś takiego jak electro-country (i wyłączymy z tego zespół Redneck) to to określenie najlepiej pasuje do projektu Leaky Boat. Klimaty Becka, Kurta Vile'a czy Bon Iver. Niedługo dostępna będzie debiutancka płyta LB którą hołdując zasadzie DIY sam nagrał, wyprodukował i zmiksował. Ostatnio we współpracy z gdańską artystką Magdaleną Mellin przygotował performance złożony z muzyki Piotra (Leaky Boat) i wierszy Magdy. Można je było - a może jeszcze będzie - uslyszeć w gdańskiej Kolonii Artystów. W planach mają też wspólne wydawnictwo.

Domek (acoustic/punk/experimental)
Tworzy krótkie, dziwne i energiczne piosenki na gitarę z trzema strunami. Entuzjasta punk rocka we wszystkich przejawach.

Saint Graas
Solowy projekt Olafa Parfianowicza. Rock alternatywny z elektronicznymi naleciałościami.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej