Going. | Goryle na Plaży - Plażowa

Goryle na Plaży

18:00 | Piątek, 5 czerwca 2015

Plażowa

Inne

Free

Free

Zapraszamy na cotygodniowe treningi z Akademią Gorila w Plażowej!

Co będziemy robić?
W Plażowej trenować będziemy takie sporty jak: boks tajski, boks klasyczny, MMA, crossfit, ghetto workout, samoobrona. Będzie ciekawie i oryginalnie!

Kto moze przyjść?
KAŻDY!!! Doświadczenie nie jest wymagane, obciążenia zostaną dobrane adekwatnie do możliwości trenujących Co zabrać? Obuwie, strój sportowy i odrobinę dobrych chęci.

prowadzenie: Akadamia Gorila

Klub Academia Gorila to spełnienie naszych marzeń o własnej przestrzeni treningowej. Pierwotnie nie miał być projektem komercyjnym. Szybko okazało się jednak, że nasza wizja prowadzenia treningów i samego miejsca jest zaraźliwa. Trafiliśmy na podatny grunt. Zgłosiło się tylu chętnych, że nie mieliśmy wyboru - trzeba było zorganizować oficjalny nabór. Pierwsze oficjalne zajęcia odbyły się w Academia Gorila w październiku 2012. Po blisko dwóch latach działalności klubu, sporty walki w różnych grupach zaawansowania trenują u nas setki osób. Otworzyliśmy dwie filie poza Warszawą. Nasi zawodnicy regularnie zdobywają medale w krajowych i międzynarodowych zawodach. Wiemy, że miarą sukcesu klubu są nie tylko wyniki sportowe, ale także zadowolenie trenujących osób, dlatego wielką wagę przykładamy do stworzenia jak najlepszych warunków dla naszych podopiecznych. Ważne są dla nas: atmosfera, poziom organizacji treningów, zaplecze treningowe, profesjonalna kadra. Mamy ambicję być czymś więcej niż salą treningową, chcielibyśmy aby Academia Gorila była społecznością wyjątkowych ludzi, których połączyła wyjątkowa pasja.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej