Going. | Girls In Da House - Miłość / Patio Kredytowa 9

Rusza druga edycja Girls In Da House!!! <3 <3 <3

W sobotę 6 czerwca w przestrzeni kamienicy przy Kredytowej 9 w Warszawie odbędzie się druga edycja Girls In Da House, czyli letnia wyprzedaż szaf.
Girls In Da House to wydarzenie, podczas którego będzie można wystawić i kupić używane ubrania, biżuterie i dodatki, zrobić manicure, posłuchać muzyki granej na żywo, a także skosztować typowo babskich dań. Jest to impreza skierowana przede wszystkim dla kobiet. Oprócz zakupów, będzie można także pomalować paznokcie czy bezpłatnie się wymasować.
Tegoroczna edycja będzie miała także charakter charytatywny.
Karolina ma raka. Jej wspaniały partner poprosił o pomoc. Postanowili dochód ze sprzedaży drinka dnia (prosecco) przeznaczyć na walkę Karoliny z chorobą.
Wyprzedaż trwać będzie w godzinach 13.00-18.00, a po jej zakończeniu Girls In Da House przemieni się w imprezę poprowadzoną przez znane DJki. Wstęp zarówno na wyprzedaż, jak i na imprezę jest darmowy.
Każda z nas cierpi na to samo, jesteśmy przeładowane ciuchami, które czasami już wysypują się z szafy. Jednocześnie każda z nas nie potrafi pożegnać się z ukochaną sukienką czy bluzką. Dzięki atmosferze panującej na Girls In Da House nie tylko pozbędziemy się tego problemu, ale też przy okazji będziemy się dobrze bawić .

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej