Going. | J. D. Overdrive - Klubokawiarnia Chmury

J. D. OVERDRIVE (Katowice) rusza w trasę promującą najnowszy album 'The Kindest of Deaths' (w sklepach od 13 kwietnia!).

W 2015 mija osiem lat od kiedy J. D. Overdrive (wtedy jeszcze jako Jack Daniels Overdrive) cichaczem wchodziło na polską scenę. Jesteśmy tu nadal i nigdzie się nie wybieramy. Debiut sceniczny zaliczyliśmy u boku JESUS CHRYSLER SUICIDE, kolejne dwa koncerty zagraliśmy z amerykańską BEATALLICĄ. Dotychczas dzieliliśmy scenę z takimi sławami, jak DOWN, BLACK LABEL SOCIETY, WHITESNAKE, BLOOD CEREMONY, SOULFLY, RED FANG, KARMA TO BURN, EUROPE, PHIL ANSELMO & THE ILLEGALS, czy BLACK STAR RIDERS. W 2011 ukazał się nasz debiutancki krążek zatytułowany 'Sex, Whiskey & Southern Blood', a w maju 2013 wróciliśmy z drugim albumem - 'Fortune Favors the Brave', na którym postawiliśmy na mocniejsze uderzenie i brudniejsze, cięższe brzmienie. Teraz wracamy z najbardziej dopracowaną płytą w naszym dorobku. 'The Kindest of Deaths' to 11 utworów o śmierci i rock'n'rollu, fachowo wyprodukowanych w Satanic Audio pod batutą Haldora Grunberga. Nowy album warczy, kąsa i pluje jadem. Przygotujcie się na spotkanie z najmilszą ze śmierci...

Zagrają też:

SUN DANCE (Kraków) - mocny debiut na scenie stonerowo-southernowej, z mocną EPką "Valley of Fears" na koncie. Chłopaki nie boją się rocka, nie straszny im grunge, a internety już wołają na nich "miks Downa z RATM".

GRÜZZ (Warszawa) - trzech facetów gra męską muzykę. Bez zbędnego pierdzielenia. Jak sami mawiają - żryj Grüzz i nie gadaj! W składzie m.in. basista Hellectricity.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej