Going. | Hercules & Love Affair - Smolna

Hercules & Love Affair

22:00 | Sobota
Smolna

Koncert

80 zł

80 zł

Po fantastycznym występie na Tauron Nowa Muzyka Katowice przyszedł czas na specjalny i jedyny występ Hercules & Love Affair promujący najnowszy album „Omnion” już 25 listopada w klubie Smolna.

Tytułowy utwór z albumu "Omnion" Hercules & Love Affair to "apel do absolutu o pomoc i uzdrowienie" jak wyjaśnia Andy Butler. Kompozycja "Omnion", na której śpiewa wyjątkowa Sharon Van Etten doskonale oddaje charatker i styl albumu. Jedenaście piosenek wypełnionych jest wiarą i tolerancją, czyli wartościami coraz rzadziej spotykanymi w dzisiejszych niespokojnych czasach.

Omnion jest drugim singlem z nadchodzącego albumu, wydanego przez mr.intl / Skint / BMG (premiera 1 września). Andy Butler i jego stali współpracownicy Rouge Mary i Gustaph połączyli siły ze światowej klasy wykonawcami, jak Faris Badwan z The Horrors, najbardziej wpływowy zespół indie arabskiego świata Mashrou 'Leila, Sharon Van Etten i islandzki sistrzany duet Sísý Ey.

James Adair z Crowns & Owls mówi: "Omnion to badanie nad niuansami płci i seksualności. Opowieść o odrodzeniu, film podąża za samotną postacią w czerwonej szacie wchodzącej po pozornie niekończących się schodach. Było przyjemnością współpracować tak blisko z Andy'm, czerpać z jego zamiłowania do scenografii teatralnej Roberta Wilsona i łączyć je z naszym zainteresowaniem minimalizmem i surrealizmem„.

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  nowa     polaczyli     wspolpracowac     mary     szacie     postacia     album     wystep     drugim     etten     specjalny     przyszedl     coraz     niekonczacych     zespol     niuansami     katowice     czasachomnion     wydanego     leila     pozornie     odrodzeniu     klasy     ktorej     sharon     jedyny     wspolpracownicy     seksualnosci     adair     fantastycznym     premiera     tauron