Going. | Cezary Pazura - The Best Of 2017 - Centrum Kongresowe ICE Kraków

22 października 2017 w Centrum Kongresowym ICE Kraków wystąpi jeden z najpopularniejszych i najbardziej lubianych aktorów.

BILETY:
https://www.biletomat.pl/wydarzenie/cezary-pazura-the-best-of-2017-5453/

CEZARY PAZURA

Urodził się 13 czerwca 1962 r. w Tomaszowie Mazowieckim. Ukończył studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi.
Jest z Warszawy. I jest aktorem – takim z prawdziwego zdarzenia, który zawodowo gra w teatrach i filmach. Debiutował w 1986 roku w filmie Waldemara Podgórskiego „Czarne Stopy”, ale prawdziwą popularność przyniósł mu „Kroll” Władysława Pasikowskiego.
Następnie przyszły role w takich obrazach jak „Psy” i „Kiler”, po których Cezary Pazura został idolem nastolatek.
Drapieżna postać polskiej sceny satyrycznej. Jako komik dał się poznać w pierwszym polskim sitcomie „13 posterunek”. Ceni sobie jednak żywy kontakt z publicznością, dlatego stworzył już cztery programy rozrywkowe, z którymi występuje w całej Polsce.
Nie miesza się do polityki. Uprawia satyrę obyczajową. Hasłem przewodnim jego ostatniego programu jest „precz ze smutkiem i szarością”.
Ma odciśniętą dłoń na Promenadzie Gwiazd w Międzyzdrojach i własną gwiazdę w Alei Gwiazd w Łodzi.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl
https://www.biletomat.pl/wydarzenie/cezary-pazura-the-best-of-2017-5453/

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  idolem     ktory     ostatniego     obyczajowa     pazura     ktorych     prawdziwa     sitcomie     smutkiem     programu     2017     poznac     dlatego     stopy     precz     bilety     miedzyzdrojach     promenadzie     kongresowym     centrum     przyniosl     jego     takim     nastolatekdrapiezna     krakow     przewodnim     pazuraurodzil     role     mazowieckim     tomaszowie     satyre     wystapi