Going. | Cezary Pazura - The Best Of 2017 - Centrum Kongresowe ICE Kraków

22 października 2017 w Centrum Kongresowym ICE Kraków wystąpi jeden z najpopularniejszych i najbardziej lubianych aktorów.

BILETY:
https://www.biletomat.pl/wydarzenie/cezary-pazura-the-best-of-2017-5453/

CEZARY PAZURA

Urodził się 13 czerwca 1962 r. w Tomaszowie Mazowieckim. Ukończył studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi.
Jest z Warszawy. I jest aktorem – takim z prawdziwego zdarzenia, który zawodowo gra w teatrach i filmach. Debiutował w 1986 roku w filmie Waldemara Podgórskiego „Czarne Stopy”, ale prawdziwą popularność przyniósł mu „Kroll” Władysława Pasikowskiego.
Następnie przyszły role w takich obrazach jak „Psy” i „Kiler”, po których Cezary Pazura został idolem nastolatek.
Drapieżna postać polskiej sceny satyrycznej. Jako komik dał się poznać w pierwszym polskim sitcomie „13 posterunek”. Ceni sobie jednak żywy kontakt z publicznością, dlatego stworzył już cztery programy rozrywkowe, z którymi występuje w całej Polsce.
Nie miesza się do polityki. Uprawia satyrę obyczajową. Hasłem przewodnim jego ostatniego programu jest „precz ze smutkiem i szarością”.
Ma odciśniętą dłoń na Promenadzie Gwiazd w Międzyzdrojach i własną gwiazdę w Alei Gwiazd w Łodzi.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl
https://www.biletomat.pl/wydarzenie/cezary-pazura-the-best-of-2017-5453/

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  precz     kongresowym     czarne     nastolatekdrapiezna     prawdziwego     ktorych     1962     teatralnej     bilety     filmie     tomaszowie     teatrach     zawodowo     odcisnieta     sitcomie     podgorskiego     kiler     programu     pazuraurodzil     najbardziej     kontakt     jeden     posterunek     pasikowskiegonastepnie     aktorem     filmowej     dlon     wlasna     jest     biletomatpl     cztery     stworzyl