Going. | Karate Free Stylers - Hocki Klocki nad Wisłą

20 sierpnia w Hockach Klockach odbędzie się ostatni koncert Karate Free Stylers przed wydaniem debiutanckiego długograja... więc będzie okazja, aby posłuchać sobie przyszłych hitów na żywo! Oprócz olsztyńskiego tria wystąpią The Lights, którzy niedawno wydali pierwszą epkę oraz Will On Pill.

KARATE FREE STYLERS
Pochodzą z Olsztyna i są z tego dumni, dlatego zaplanowany na połowę września debiutancki album długogrający będzie mocno nawiązywał do Warmii. Razem grają od 2005 roku, mają na koncie dwie epki, które zostały wydane w Stanach Zjednoczonych (Patetico Recordings) i Polsce (fyh!records): ?At Least We Are Able to Breathe? i ?No Matter What?. Lubią eksperymentować w gatunkach, dlatego każdy kolejny album różni się od poprzedniego. Na ich koncertach nie można stać spokojnie. Koncert w Hockach Klockach będzie ostatnim przed wydaniem płyty.

Facebook: www.facebook.com/KFSband
Do posłuchania: www. karatefreestylers.bandcamp.com

THE LIGHTS
Sami o sobie mówią, że są trzyosobowym zespołem o duszy orkiestry, a ich inspiracje sięgają tak daleko, jak Wielka Brytania i od czasu do czasu reszta świata. Niedawno wydali debiutancką epkę.

Facebook: www.facebook.com/TheLightspl
Do posłuchania: http://thelightspl.bandcamp.com/album/the-lights-ep

WILL ON PILL
Jesteśmy młodzi i atrakcyjnie fizycznie. Lubimy Johna Frusciante oraz Mars Volte.

Facebook: https://www.facebook.com/willonpill
Do posłuchania: https://www.youtube.com/watch?v=JZBw0IdVkow

20 sierpnia 2014 roku
Hocki Klocki, Bulwar Flotylli Wiślanej
godzina: 21.00
wstęp darmowy

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej