Going. | Małolat - Hocki Klocki nad Wisłą

Ha Ha Czwartki to cykliczne hip-hopowe koncerty i imprezy w Hockach Klockach nad Wisłą. Co tydzień, więc może wejść w dobry nawyk.

Zaczęliśmy z promo live Włodiego i DJa B, o after zadbał Dj Hubson. Drugi strzał za ciosem - 2sty i DJ DEF. Kolenymi występami uraczyli nas Te-Tris, Quebonafide oraz Vienio! Tym razem wystąpi dla Was dobrze wszystkim znany reprezentant warszawskiej sceny - Małolat! Before i after w rękach Dj Hubsona!

Małolat

W 1998 wygrał konkurs Super MC, w którym główną nagrodą był występ na składance Hiphopowy raport z osiedla w najlepszym wykonaniu. Na płycie ukazał się utwór Małolata pt. "Miłość braterska", nagrany wspólnie z grupą Płomień 81. Później Małolat występował na dwóch pierwszych płytach Płomień 81, a także na obu częściach Kompilacji O$ki. W 2000 roku razem z Pezetem, Dizkretem (Stare Miasto) i Ciechem (Szybki Szmal) założył zespół L'ekipa. W 2001 po rozpadzie L'ekipy Małolat z Ciechem założyli zespół Żądło, który rozpoczął prace nad płytą, do której wydania jednak nie doszło. W 2003 Małolat rozpoczął nagrywanie wspólnej płyty z Ajronem. Płyta ukazała się na początku 2005 roku i nosiła tytuł W pogoni za lepszej jakości życiem.

Wystąpił gościnnie w utworze "Kochać Życie" na płycie WWO - Witam was w rzeczywistości oraz w utworze "W klub idziemy" wspólnie z bratem - Pezetem, Mesem, oraz z raperem Ero. W 2010 roku ukazała się nowa płyta Małolata i Pezeta Dziś w moim mieście.

https://www.facebook.com/MalolatOfficial

support :

Fotoz Muz
BCZ


Fotoz Muz - Od kilkunastu lat na scenie, grający w takich zespołach jak RaggaMoova, założyciel legendarnego już składu Jasna Liryka. Artysta mający na koncie 7 albumów (w tym 3 solowe). Ostatnio widziany w "Żywym Rapie" gdzie wzbudził zainteresowanie jury oraz publiczności. Styl jego muzyki to rapeggaehall czyli mieszanka rapu, reggae oraz dancehallu. Dodatkowo jego występy to teatralne show, które odnosi sie do nawijanych numerów, tworząc ciekawy klimat. Na imprezie usłyszecie numery takie jak "Seksmisja", "Virus" czy "Dylematy".

https://www.facebook.com/FotozMuzofficial

BCZ. Duży przepływ energii pomiędzy Nim a ludźmi pod sceną w czasie jego koncertów oraz pozytywne, funkowe i hip-hopowe brzmienie, które są kwintesencją jego performance'ów. Jeśli zobaczysz, że te trzy litery zgłaszają swoją obecność na koncercie w Twoim mieście, wiedz, że warto tam być!

https://www.facebook.com/Mateusz.BCZ.Buczkowski

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej