Going. | Diox - Hocki Klocki nad Wisłą

Tym razem wyjątkowo zapraszamy na Ha Ha niedzielę!

Zaczęliśmy z promo live Włodiego i DJa B, o after zadbał Dj Hubson. Drugi strzał za ciosem - 2sty i DJ DEF. Kolenymi występami uraczyli nas Te-Tris Quebonafide oraz Vienio Tym razem wystąpi dla Was dobrze wszystkim znany reprezentant warszawskiej sceny - DIOX HIFI! Before i after w rękach Hubsona!

DIOX - znany również jako Dioxide ? polski raper i grafik. Znany jest przede wszystkim z wieloletnich występów w zespole hip-hopowym HiFi Banda, którego był współzałożycielem. Wraz z grupą nagrał m.in. dwa albumy studyjne: Fakty, ludzie, pieniądze - 5 minut mixtape (2008) i 23:55 (2010). Nagrania, wydane przez wytwórnię płytową Prosto, przysporzyły raperowi, a także pozostałym członkom składu popularności. Na kanwie zainteresowania twórczością HiFi Bandy, Diox wraz z duetem producenckim The Returners zrealizował dwie płyty Logika gry (2011) i Backstage (2012). Obydwa wydawnictwa znalazły się, odpowiednio na 8. i 3. miejscu najpopularniejszych płyt w Polsce.

Poza występami wraz z HiFi Bandą Diox równolegle tworzył krótkotrwałe projekty wraz z Aesem i 2stym. Efektem tejże działalności były, odpowiednio albumy EP 2005 (2005) i Wstaje nowy dzień (Blendtape). W początkowym okresie działalności artystycznej był także aktywny jako freestyle'owiec. Dwukrotnie, w 2003 i 2005 roku znalazł się na podium w ramach pojedynku WBW (Wielka Bitwa Warszawska). Od 2013 roku współtworzy trio pod nazwą Potwierdzone Info. Skoczylas współpracował ponadto m.in. z takimi wykonawcami jak: Eldo, Flint, Grammatik, Gruby Mielzky, Mrokas, Numer Raz, Pezet, Małolat, Te-Tris, Tede, Vienio, WdoWa, Wigor oraz WSZ.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej