WERYFIKACJA WIEKU

Potwierdź, że masz 18 lat, aby wejść na stronę.

DESPERADOS ZAPRASZA NA
WIELKI FINAŁ PRZEBITWY SMAKÓW

WYMIEŃ KOD Z APLIKACJI ŻAPPKA
LUB ZŁAP BILET Z LIMITOWANEJ PULI

MIĘDZYNARODOWE GWIAZDY MUZYKI KLUBOWEJ

ELEKTRYZUJĄCE SETY I CAŁA NOC TAŃCA

ZASKAKUJĄCE, KLIMATYCZNE MIEJSCE NA MAPIE WARSZAWY

TO BĘDZIE PRZEIMPREZA!!!

Jeśli posiadasz kod z aktywacji Przebitwa Smaków Desperados w Żappce,

Wypełnij formularz danych osobowych oraz zaznacz wymagane pola.

Regulamin promocji dostępny na www.przebitwasmakow.despe.pl

Skorzystaj z opcji zakupu biletu, jeśli nie bierzesz udziału w aktywacji Przebitwa Smaków.

Ilość wejściówek jest limitowana.

FAQ

Co zrobić, aby wziąć udział w akcji?

Bilety na wydarzenie Desperados Go Warsaw otrzymuje każdy pełnoletni uczestnik akcji promocyjnej pod nazwą Przebitwa Smaków w Żabce, który w okresie od 18.04.2022 do 30.09.2022 zgłosił swój udział w promocji za pośrednictwem aplikacji Żappka, zdobył min. 60 punktów za zakup dowolnych produktów Desperados w sklepach Żabka i wymienił je na 1 z 1000 dostępnych w akcji biletów, zgodnie z regulaminem akcji (regulamin). Każdy uczestnik ma prawo tylko do 1 biletu. Ilość biletów jest ograniczona, liczba dostępnych biletów podana jest w aplikacji promocyjnej Przebitwa Smaków w Żappce i jest aktualizowana w czasie rzeczywistym.

Jak odebrać bilet?

Każdy pełnoletni uczestnik akcji Przebitwa Smaków w Żabce, który w terminie zgłosił chęć wymiany zdobytych punktów na bilet w aplikacji Żappka, na dedykowanej stronie akcji Przebitwa Smaków, do której dostęp mają wyłącznie użytkownicy aplikacji Żappka (zgodnie z regulaminem dostępnym TUTAJ), otrzymuje na maila, podanego przy rejestracji do promocji, unikalny kod. Wymiany kodu na BILET uprawniający do wejścia na wydarzenie, dokonuje się za pośrednictwem strony goingapp.pl/godesperados, na której należy uzupełnić formularz osobowy.

Jak działają kody?

Kody promocyjne, wymienione na indywidualne bilety za pośrednictwem Going., zostaną przesłane do użytkowników za pośrednictwem wiadomości e-mail (na adres podany w formularzu danych osobowych). Po wymianie bilety będą widoczne w koncie użytkownika APLIKACJI GOING. jeśli zakupione zostały na ten sam adres e-mail na który założone jest konto - dzięki czemu znalezienie ich jest szybkie i proste. Kod biletowy jest ważny tylko przy pierwszej weryfikacji, jakiekolwiek kopiowanie lub udostępnianie biletu osobom trzecim spowoduje utratę jego ważności i będzie traktowane jako próba oszustwa.

Czy poza kodami Przebitwy Smaków Desperados, dostępne będą dodatkowe zaproszenia?

Dodatkowa dystrybucja zaproszeń na wydarzenie DESPERADOS GO WARSAW będzie możliwa od 14.09.2022.

Nie dotarł do mnie bilet - co zrobić?

W pierwszej kolejności sprawdź skrzynkę SPAM. Wymienione bilety powinny dojść na podany podczas zakupu adres mailowy w ciągu 24 godzin. Jeśli po upływie tego czasu bilety nie dojdą na Twoje konto wypełnij formularz kontaktowy.

Czy mogę na chwilę opuścić teren imprezy i na nią bezpłatnie wrócić?

Tak, Twoja wejściówka zostanie wymieniona na opaskę, która pozwoli Ci na swobodne poruszanie się po obiekcie oraz powrót na teren wydarzenia.

Czy jeśli kupiłem bilet elektroniczny, to powinienem go wydrukować?

Chrońmy lasy! Na bramce wydarzenia możesz pokazać biletu w formie elektronicznej np. na smartphonie. Nie są akceptowane zdjęcia biletów lub screenshot'y biletów elektronicznych.

Nie mam jeszcze 18 lat, czy mogę uczestniczyć w wydarzeniu?

Nie, w wydarzeniu mogą uczestniczyć tylko osoby, które najpóźniej w dniu wydarzenia ukończyły 18 rok życia.

Czy moje dane kontaktowe (adres zamieszkania oraz numer telefonu) są wymagane? Czy nie będą podawane osobom trzecim?

Twoje dane kontaktowe są wymagane w przypadku wystąpienia zagrożenia epidemiologicznego podczas koncertu. W takim przypadku organizator zobowiązany jest do przekazania tych danych Głównemu Inspektoratowi Sanitarnemu.