WERYFIKACJA WIEKU

Potwierdź, że masz 18 lat, aby wejść na stronę.

desperados
maya jane, coles tiga, b90, elektryków, październik, 2021, gdańsk, gdańsk elektryków, artyści
WYMIEŃ KOD NA BILET

Gratulujemy ukończenia zadania DESPERADOS GO GDAŃSK: B90
w aplikacji Żappka!

Teraz jeszcze kilka ruchów i już możesz szykować najlepsze buty do tańca na dzikim wydarzeniu!

Wirtuozi elektroniki, doskonałe nagłośnienie, kosmiczna scenografia i historyczny budynek pełen tajemnic.

Zagrają Maya Jane Coles, TIGA i wielu innych.

Wypełnij formularz danych osobowych oraz zaznacz wymagane pola.

WAŻNA INFORMACJA

Wydarzenie dedykowane jest wyłącznie pełnoletnim, zaszczepionym uczestnikom, którzy ukończyli zadanie DESPERADOS GO GDAŃSK: B90 w aplikacji Żappka i są jej aktywnymi użytkownikami. Szczegółowe zasady udziału w akcji znajdziecie TUTAJ oraz na www.zabka.pl

promocja desperados w żabce
logo żabka

FAQ

Co zrobić, aby wziąć udział w akcji?

Bilety na wydarzenie DESPERADOS GO GDAŃSK: B90 otrzymać można tylko i wyłącznie biorąc udział w akcji promocyjnej w aplikacji Żappka, której regulamin znajdziesz tutaj. Akcja dedykowana jest pełnoletnim, w pełni zaszczepionym, aktywnym użytkownikom programu „Żappka”, zamieszkałym na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, którzy zaakceptowali postanowienia regulaminu akcji oraz dokonali zakupu promocyjnego w postaci 15 sztuk piwa Desperados między 15 września a 5 października 2021 roku. Zakup promocyjny w ramach akcji „DESPERADOS GO GDAŃSK– 2021” skutkuje otrzymaniem w ramach aplikacji Żappka jednorazowego, indywidualnego kodu, wymienialnego za pośrednictwem Going. na bilet na wydarzenie DESPERADOS GO GDAŃSK: B90, odbywające się 9 października w klubie B90 w Gdańsku.

Jak odebrać bilet?

Każdy pełnoletni, w pełni zaszczepiony, aktywny użytkownik programu Żappka, spełniający kryteria udziału w akcji promocyjnej, który wziął udział w akcji promocyjnej „DESPERADOS GO GDAŃSK– 2021” i dokonał zakupu promocyjnego w postaci 15 dowolnych produktów Desperados, jest uprawniony do uzyskania kodu promocyjnego, wymienialnego na bilet na wydarzenie DESPERADOS GO GDAŃSK: B90, odbywające się 9 października w klubie B90 w Gdańsku. Wymiany indywidualnego kodu promocyjnego na bilet dokonuje się za pośrednictwem strony goingapp.pl/godesperados, na której po uzupełnieniu formularza osobowych, kod promocyjny wymieniony zostanie na spersonalizowany bilet na wydarzenie.

Jak działają kody?

Kody promocyjne, wymienione na indywidualne bilety za pośrednictwem Going., zostaną przesłane do użytkowników za pośrednictwem wiadomości e-mail (na adres podany w formularzu danych osobowych). Będą także widoczne w koncie użytkownika aplikacji Going. jeśli zakupione zostały na ten sam adres e-mail na który założone jest konto - dzięki czemu znalezienie ich jest szybkie i proste. Kod biletowy jest ważny tylko przy pierwszej weryfikacji, jakiekolwiek kopiowanie lub udostępnianie biletu osobom trzecim spowoduje utratę jego ważności i będzie traktowane jako próba oszustwa.

Nie dotarł do mnie bilet - co zrobić?

W pierwszej kolejności sprawdź skrzynkę SPAM. Wymienione bilety powinny dojść na podany podczas zakupu adres mailowy w ciągu 24 godzin. Jeśli po upływie tego czasu bilety nie dojdą na Twoje konto wypełnij formularz kontaktowy.

Czy mogę na chwilę opuścić teren imprezy i na nią bezpłatnie wrócić?

Tak, Twoja wejściówka zostanie wymieniona na opaskę, która pozwoli Ci na swobodne poruszanie się po obiekcie oraz powrót na teren wydarzenia.

Czy jeśli kupiłem bilet elektroniczny, to powinienem go wydrukować?

Chrońmy lasy! Na bramce wydarzenia możesz pokazać biletu w formie elektronicznej np. na smartphonie. Nie są akceptowane zdjęcia biletów lub screenshot'y biletów elektronicznych.

Nie mam jeszcze 18 lat, czy mogę uczestniczyć w wydarzeniu?

Nie, w wydarzeniu mogą uczestniczyć tylko osoby, które najpóźniej w dniu wydarzenia ukończyły 18 rok życia.

Jakie zasady organizacyjne panują podczas wydarzenia w związku z występowaniem na terenie Polski wirusa SARS-CoV-2?

W trakcie wydarzenia:

  • zakrywaj nos i usta,
  • zdezynfekuj ręce przed wejściem na teren wydarzenia,
  • utrzymuj dystans 1,5 m od innych uczestników i pracowników wydarzenia,
  • stosuj się do wszystkich poleceń wydawanych przez obsługę wydarzenia.

W jaki sposób mogę złożyć wymagane do uczestnictwa w imprezie oświadczenie o stanie zdrowia?

Link do formularza z oświadczeniem o stanie zdrowia zostanie wysłany na ok. 2 dni przed datą koncertu. Jesteś zobowiązany do wypełnienia oświadczenia przed wejściem na koncert. Możesz również złożyć oświadczenie w wersji papierowej w momencie skanowania biletu. Złożenie oświadczenia jest obowiązkowe, bez niego nie zostaniesz wpuszczony/a na teren imprezy.

Mam objawy choroby - czy mogę uczestniczyć w koncercie?

Nie, osoby u których występują objawy choroby wywołanej przez wirusa SARS-CoV-2 nie mogą uczestniczyć w wydarzeniu i nie będą wpuszczane na teren Imprezy.

Mam problemy z oddychaniem, czy muszę mieć maseczkę podczas koncertu?

Nie, według zaleceń Głównego Inspektoratu Sanitarnego osoby mające problemy z oddychaniem nie muszą nosić / mogą zaniechać noszenia maseczek.

Czy moje dane kontaktowe (adres zamieszkania oraz numer telefonu) są wymagane? Czy nie będą podawane osobom trzecim?

Twoje dane kontaktowe są wymagane w przypadku wystąpienia zagrożenia epidemiologicznego podczas koncertu. W takim przypadku organizator zobowiązany jest do przekazania tych danych Głównemu Inspektoratowi Sanitarnemu.