WERYFIKACJA WIEKU

Potwierdź, że masz 18 lat, aby wejść na stronę.

hardmade
cta

HARDMADE CITY FESTIVAL - TUTAJ WSZYSTKO MOŻESZ, ALE NIE MUSISZ NIC

Hardmade to nowa generacja piwa stworzona dla nowego pokolenia młodych dorosłych. Rewolucyjne podejście marki, która niczego nie narzuca, podkreśla hasło - YOU CAN BUT YOU DON’T HAVE TO. Tego lata wybrzmi szczególnie mocno!

Hardmade stworzył festiwal, na którym uczestnicy mogą wszystko, ale nie muszą nic. Każdy może dostosować line-up do siebie. To możliwe ponieważ do wyboru jest wiele aktywności - zarówno w dzień, jak i po zmierzchu. Zaplanowane są warsztaty graffiti, szkolenia DJskie, zajęcia Jogi, live painting, kino plenerowe, targi rzeczy i roślin, a nawet... speed dating. Oczywiście nie zabraknie muzyki - na scenie zagrają polscy i zagraniczni artyści oraz DJ - zarówno w ramach otwartych imprez, jak i silent disco. A ponieważ mówimy o przestrzeni, która niczego nie narzuca - tańczyć będzie można także w świetle słońca w ramach imprez dziennych.

click map Poznań Hardmade

ARTYŚCI

Chcesz zobaczyć gdzie, kto zagra? Kliknij na artystę!

Wiktor Górski & Błażej Przybysz

Grał na takich imprezach jak Deep Oriental, Garden Of God, kilkukrotnie również w Nurcie. Najlepiej czuje się w klimatach ethno; od wolniejszych orientalnych klimatycznych brzmień po szybkie rytmiczne i melodyjne techno z wyraźnym bębnem i organiczną perkusją.

Niemniej uwielbia disco, groove, house, tech-house i wiele innych gatunków muzycznych. Muzyczny Guru - Nicolas Jarr, który ze wszystkich istniejących gatunków muzycznych potrafi stworzyć coś nowego łącząc je ze sobą. Uważa, że każdy rodzaj muzyki i to bez wyjątku ma "coś do powiedzenia".

Łukasz Glasser (Glasse)

DJ, promotor i organizator imprez. Związany z polską sceną muzyki klubowej od 1996 roku. Zagrał niezliczoną ilość imprez i regularnie występuje we wszystkich czołowych klubach w całej Polsce (Smolna, Sfinks, SQ, Prozak, Piekarnia, Soundbar) jak i również na festiwalach (Audioriver, Wisłoujście, Creamfields, Heineken Opener). Prezentował też swoje umiejętności djskie za granicą (np. Londyn, Tokio, Cordoba (Argentyna), Sztokholm, Dubai). Współtworzył z Bartkeim Winczewskim agencję djsko-eventową i cykl imprez pod wspólną nazwą IMPORT! na którym gościły takie gwiazdy jak: Nic Fanciulli, James Zabiela, Lottie, Seb Fontaine, Desyn Masiello, Gus Gus, D Ramirez i wiele wiele innych. Współautor pierwszej na naszym rynku klubowej kompilacji - „Feeva!“, czterech kompilacji pod szyldem „IMPORT!“, a także zmiksowanej składanki „Solar Classics“ przygotwanej dla klubu Solar. Rezydent i manager muzyczny legendarnego beach baru Solar na Półwyspie Helskim w latách 2005-2012. Znany również z anteny Radiostacji, gdzie w latach 1999-2004 współtworzył kultowe już audycje „Starter“ i „Houserka“. Jeden z założycieli projektu Big Boat Party i imprez pod tym szyldem.

Nimm2 (Kuba Kałamaja & Michał Łęcki)

Chyba nawet sami zdziwili się jak bardzo połączyła ich chęć wspólnego grania. Kuba to urodzony muzyk, zaangażowany w wiele projektów muzycznych, w tym znany i lubiany w całej Polsce - Brodacze Live Act. Michał to… wizjoner - wymyśla jakieś pomysły, a potem wraz z fajnymi ludźmi je realizuje, m.in. Wyścig Autostopem czy Nurt. Początkowo każdy grał osobno, Kuba - m.in. Schron, Kontener Art, Michał - m.in. Nocny Targ Towarzyski, czy Przelot. Ich domem jest Nurt, to tu zaczęli grać razem. Później był m.in bardzo emocjonalny i radosny set na zamku w Burg Saaleck w Niemczech. Zagrają i pod nóżkę i na emocjach. Wyselekcjonowane utwory urozmaicą sekwencjami Kuby na gitarze i klawiszach.

Łukasz Kowalka Duszne Granie

W Poznaniu znany z audycji Duszne Granie i imprez pod tym samym szyldem. Lubi grać klasyki disco, nowy house i wszystko, co pomiędzy. Dj Boring, Dam Swindle, Park Hye Jin, to tylko kilka postaci, przed którymi miał okazję występować.

date with kate

DJ-ka z Poznania na co dzień związana z klubem House Szkolna, gdzie stawiała swoje pierwsze kroki. Pasjonatka wolnego brzmienia. Jej sety nasycone folkowymi dźwiękami z Afryki, Ameryki Południowej czy Bliskiego Wschodu mogą pomóc beztrosko odpłynąć w świat orientu lub dać kopa powiewem mocnego melodyjnego downtempo. Od 2019 roku często widywana za sterami Poznańskich klubów. W styczniu 2020 na zaproszenie niemieckiego kolektywu We Change Weather, wzięła udział w trasie po Meksyku, podczas której grała w Mexico City, Playa del Carmen, Puerto Escondido czy w Tulum na imprezie organizowanej przez Mixmag. Styl, w którym gra sama ocenia jako deep oriental z pazurem.

Tommy Gustav (Taste The Music, Spiritual)

Tommy Gustav znany również jako Groove Cocktail od ponad dwóch dekad na scenie muzyki elektronicznej. Współzałożyciel wytwórni muzycznej Taste The Music. Rezydent cyklu imprez Taste The Music Label Night oraz Spiritual Series - Spiritual In The Nature. Pasjonat i kolekcjoner płyt winylowych. Zagrał tysiące klubowych koncertów i festiwali w Polsce, Hiszpanii, Portugalii, Chorwacji, Holandii, Niemczech, Czechach czy Gruzji. Wciąż rozwija się w pracy nad własnymi utworami, kształtując swój oryginalny styl, wyróżniający się na tle innych didżejów.

KOVVALSKY (Jasna 1 / K.O.D.)

Jędrzej Kowalczyk, also known as "Kovvalsky", is a dj, promoter, radio host, artistic director and a resident of the Jasna 1 club in Warsaw. Despite his relatively young age, he has been active on the club scene for over 12 years and has also been the driving force behind Jasna 1, which is one of the brightest and most important clubs on the Polish club scene. At Jasna, Kovvalsky has been solely responsible for club programming, where he did not cut corners and never settled for anything that was not in line with his vision for the club - as a result he was able to build a one of a kind club community, as well as a truly unique roster of resident DJs.

Outside of his work with Jasna 1, he has also been very prominent on the local Polish scene and has performed in most major clubs and festivals in the country. On top of it, he has also regularly played abroad in clubs such as: Berlin's Griessmuehle and //:about blank, Alphabet in Tel Aviv, Ankali in Prague, Korner in Taipei, Lizdas in Kaunas or Ballesta in Madrid. Kovvalsky can be characterized by a broad musical spectrum; from disco classics and italo experiments to house, electro, techno and songs that no one can expect.

Lastly, it's worth mentioning that together with Pitti Schmitti, Kovvalsky has been running his own club night KOD (Disco Defence Committee), which quickly became one of the unmissable series on the Polish club scene. The main mission behind these nights is to offer something new and exciting to a scene overly saturated with generic techno. Jedrzej and Pitti also host a radio show called 'Jasna 1 Presents' at Newonce radio - one of the most influential media platforms in Poland.

INA WEST

Tworzy transowa, nowofalowa elektronike z elementami folku i jazzu. Producentka, autorka muzyki i tekstow, łaczaca minimalistyczny chłod brzmienia w stylu Moderat z koncertowa energia Die Antwoord. W wydaniu na zywo serwuje połaczenie klasycznego instrumentarium, tanecznego bitu i surowych wokalnych harmonii. Debiutancki album wydała pod pseudonimem Cosovel (2015), ma na swoim koncie wystepy na najwiekszych festiwalach w Polsce (Tauron Nowa Muzyka, Orange Warsaw Festival) i za granica (The Great Escape (UK), Reeperbahn (DE), MENT (SLO), Mu:Con, Zandari (KOR), Fantoche (CHE) ). Album -Girls - ukazał sie cyfrowo oraz na winylu w grudniu 2019. Wspołpracowała z Piotrem Roguckim, Julia Marcell; obecnie wystepuje w składzie koncertowym zespołu Tego Typa Mesa oraz wspołpracuje z Teatrem Polskim w Bydgoszczy.

Foxall

Myślami głęboko w lesie, z sercem zapomnianym w rytmie, z nogami splątanymi w wiecznym tańcu. Dwa energiczne duchy prosto z dżungli, samozwańcze, współczesne inkarnacje pradawnych plemiennych szamanów, z namaszczeniem oddani swojej rytualnej roli: grają, tworzą i tańczą do muzyki rodem z tych najdalszych, najbardziej egzotycznych zakątków ziemi.

Produkujemy i gramy muzykę z nowego, gwałtownie rosnącego w siłę odłamu elektroniki orientalnych DJ’s - od Tulum po Moskwę. Wydajemy w kilku co ciekawszzych wytwórniach - tu i ówdzie: Pipe & Pochet z Los Angeles / Underyourskim z Berlina / Cosmic Awakings z Tulum

Mimo iż Foxall istnieje od ledwie nieco ponad roku mieliśmy już okazję grać na kilku pierwszoligowych festiwalach m.in. Wildeburg w Holandii, na Audioriver oraz na wielu, wielu mniejszych festiwalach i imprezach klubowych w Polsce i okolicach

KEMOT

Właściciel agencji managementowej TBA Music (reprezentującej m.in. Rosalie., Martin Lange czy Agima), promotor i Dj. Twórca cyklu “Tylko Polskie Techno”, w ramach którego organizuje imprezy w całym kraju. Rezydent cyklu Spiritual. Grał obok takich czołowych postaci sceny klubowej jak Oliver Koletzki, Kiasmos czy Robag Wruhme.

Dawid Kujawa & Kuba Kanarek (ANKLS)

Dawid Kujawa & Kuba Kanarek - od dawna zafascynowani muzyką elektroniczną, od niedawna zaś postanowili się z nią dzielić. Czasem lubią spacer, czasem bieg, a czasem galop, jeżeli chodzi o energię na parkiecie. Nie lubią się szufladkować, ale obecnie mieszają w gatunkach Melodic Techno, Tech House, Progressive i Nu Disco.

Młoda Polska

Duet nie raz grający w poznańskich klubach, takich jak Projekt Lab, Rewiry, House czy Przelot w którym mają swój cykl. Z uwagi na zróżnicowane style grania ich sety tworzą połączenie potrafiące przyciągnąć niejednego fana szeroko pojętej muzyki z gatunku house czy szybszych brzmień muzyki elektronicznej.

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Nurt

Halo, Poznań! 20-22.08 widzimy się w Nurcie! W atmosferze totalnego luzu posłuchamy muzyki na żywo, potańczymy, powyginamy się na macie, zjemy dobrą szamkę, złapiemy dystans przy dobrej sztuce albo wytężymy mózgi w quizach. Wszystko według jednej zasady: MOŻESZ, ALE NIE MUSISZ. Jak chcesz, to wpadaj!

hardmade

ROZKŁAD JAZDY:

MOŻESZ SPRÓBOWAĆ HARDMADE,

ALE NIE MUSISZ TYLKO JEDNEGO SMAKU!

FAQ

1. GDZIE MOŻNA KUPIĆ BILET (Nurt w Poznaniu)?

Wejście w Nurt jest bezpłatne.

2. CZY W WYDARZENIU MOGĄ UCZESTNICZYĆ OSOBY NIEPEŁNOLETNIE?

Wstęp na wydarzenie mają tylko osoby pełnoletnie lub niepełnoletni pod opieką rodzica lub opiekuna prawnego.

Na terenie festiwalu obowiązuje całkowity zakaz sprzedaży alkoholu osobom nieletnim.

3. CZY JEST OGRANICZONA LICZBA OSÓB?

Przestrzeń w Nurt ma ograniczoną przepustowość, dlatego istnieje ryzyko, że nie wszyscy zmieszczą się w przestrzeniach. Wydarzenia mają jednak charakter rotacyjny, więc wystarczy poczekać, aż inni goście wyjdą.

4. CZY PODCZAS FESTIWALU MOŻNA ZJEŚĆ COŚ NA MIEJSCU?

W lokalach, w których odbywa się festiwal dostępna jest stała oferta gastronomiczna, która obowiązywać będzie również podczas Hardmade City Festiwal.

W lokalach, w których odbywa się festiwal dostępna jest stała oferta gastronomiczna, która obowiązywać będzie również podczas Hardmade City Festiwal. W trakcie trwania Festivalu, dostępna będzie promocja - Pizza party – 1 x Hardmade + ¼ pizza pakiet w specjalnej cenie (różne rodzaje pizzy).

5. CZY MOGĘ WZIĄĆ UDZIAŁ WE WSZYSTKICH AKTYWNOŚCIACH?

Tak, w kwestii uczestnictwa w poszczególnych atrakcjach nie obowiązują żadne ograniczenia ze strony organizatora. W przypadku aktywności takich jak joga występuje ograniczenie techniczne związane z określoną liczbą miejsc. Obowiązuje kolejność kto pierwszy, ten lepszy.

MINIONE WYDARZENIA

Bedroom Beach

Jak chcesz, to wpadaj na kolejny przystanek Hardmade City Festival – Bedroom Beach! Na dwa dni plażowy bar w Chałupach stanie się miejscem, w którym możesz wszystko, ale nie musisz nic! Nie ma drugiej takiej miejscówki jak Bedroom Beach. Serio!

hardmade

ROZKŁAD JAZDY:

100cznia

Trójmiasto – to jest TO! Hardmade City Festival wpływa do 100czni. Jak chcesz, to wpadaj! Nie ma drugiej takiej miejscówki jak 100cznia. Serio!

hardmade

SPRAWDŹ ROZKŁAD JAZDY:

STARA ODRA

Halo, Wrocław! Nadchodzi HARDMADE City Festival – pierwsze wydarzenie na którym możesz wszystko, ale nie musisz nic. Serio! Bądź naprawdę wolny w atmosferze totalnego luzu! Jak chcesz, to wpadaj i złap dystans w Starej Odrze!

hardmade

TO WYDARZENIE JUŻ SIĘ ODBYŁO

PROMO NA BARZE
HARDBUCKET - 3 HARDMADE + 1 za FREE

LUNAPARK

Tęsknisz za festiwalami, małymi wakacjami i spontanicznymi akcjami? Jak chcesz, to wbijaj na HARDMADE City Festival – pierwsze wydarzenie na którym możesz wszystko, ale nie musisz nic. Serio! Bądź naprawdę wolny w atmosferze totalnego luzu! W tym przypadku ważne jest także miejsce, a naszego festiwalu doświadczać możesz w sercu imprezowej Warszawy – Lunaparku.

hardmade

TO WYDARZENIE JUŻ SIĘ ODBYŁO

Joga
14:00 - 15:00

Vinyl/Plant/Streetwear Market
15:00 - 20:00

Live painting
START 20:00

Before by Hardmade
Wata cukrowa
START 22:00

Splot Słoneczny
Start 16:00

Kino plenerowe
Start 21:00

Dowiedz się więcej o Hardmade

GRAPEFRUIT CRUSH

Grejpfrut w najbardziej niepokornym wydaniu. Delikatna kwasowość, nuta słodyczy, akord goryczki – ten miks to prawdziwa petarda orzeźwienia.

PEACH ICE TEA CRUSH

Intensywny aromat i pełnia smaku brzoskwini. Kwasowość dawkowana szczodrze, a słodycz – z umiarem. Intrygująca i bardzo orzeźwiająca kombinacja.

RASPBERRY CRUSH

Malinowy do potęgi, ale nie do przesady. Słodki smak umiejętnie podkręcony kwaśnością i cierpkością daje niesamowicie rześki efekt.