koncerty bass astral x igo ensemble tour

Radzimir Dębski
Hommage
Krzysztof Penderecki

Radzimir Dębski – artysta o wielu twarzach - znów przygotowuje coś wyjątkowego. Tym razem będzie to cykl koncertów z repertuarem muzyki poważnej w hołdzie mistrzowi Krzysztofowi Pendereckiemu. Wraz z orkiestrą symfoniczną wystąpi w najlepszych salach koncertowych sześciu polskich miast.

>> CZYTAJ WIĘCEJ <<

Radzimir Dębski konsekwentnie stara się wykorzystać popularność zdobytą dzięki wygranej w konkursie na remix piosenki Beyoncé, czy własnej orkiestrowej interpretacji Historii Hip-Hopu, aby przekierować uwagę jak największej liczby słuchaczy na projekty symfoniczne. Jego poważny utwór CRUX, napisany na zamówienie Filharmonii im. M. Karłowicza w Szczecinie, przekroczył już milion wyświetleń na YouTube, co jest niezwykłym wynikiem w przypadku tego rodzaju muzyki. Na koncertach gromadzących kilkudziesięciotysięczną publiczność zawsze występował z towarzyszeniem orkiestry symfonicznej, zawsze też przemycał swoje poważne kompozycje, nigdy nie godząc się na żadne artystyczne kompromisy.

Tym razem Radzimir Dębski - absolwent wydziału kompozycji Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie, podejmie się kolejnego trudnego wyzwania. Przygotowuje program, w którym znajdą się jego własne kompozycje, dzieła Krzysztofa Pendereckiego oraz utwory inspirowane muzyką Mistrza. Wykona je z MyOrchestra złożonej z najzdolniejszych młodych muzyków - studentów i absolwentów najlepszych uczelni artystycznych w Polsce, wyłonionych we współpracy z Europejskim Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego.

Orkiestrę poprowadzi dwóch dyrygentów: Maciej Tworek, który na co dzień blisko współpracował z Krzysztofem Pendereckim oraz Radzimir Dębski, który zadyryguje własnymi utworami, również premierowym, napisanym specjalnie na tę okazję.

Empik Premium Experience

Empik Premium Experience to szansa na niezapomniane doświadczenia, które sprawią, że poczujesz się jak członek zespołu i od kulis poznasz proces powstawania niezwykłego widowiska, jakim będzie koncert Radzimira Dębskiego. Niepowtarzalna, limitowana okazja przygotowana jest dla klientów Empik Premium, którzy osobiście poznają kompozytora i spędzą 2 dni w Europejskim Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach.

>> CZYTAJ WIĘCEJ <<

Pakiet VIP

Po raz pierwszy klienci Empik Premium mają okazję skorzystać ze specjalnie przygotowanego na tę okazję Pakietu VIP. Gwarantuje on najlepsze miejsca na widowni, bilet kolekcjonerski oraz płytę CD „Sztuka kochania: Historia Michaliny Wisłockiej. Muzyka z filmu” z autografem Radzimira Dębskiego.

>> CZYTAJ WIĘCEJ <<

12 I 2021 WTOREK

Wrocław

NARODOWE FORUM MUZYKI

Koszt pakietu VIP dla jednej osoby: 189 PLN

14 I 2021 CZWARTEK

Kraków

ICE KRAKÓW

Koszt pakietu VIP dla jednej osoby: 189 PLN

15 I 2021 PIĄTEK

Lusławice

EUROPEJSKIE CENTRUM MUZYKI KRZYSZTOFA PENDERECKIEGO

Koszt Pakietu Empik Premium Experience dla dwóch osób: 1000 PLN

18 I 2021 PONIEDZIAŁEK

Warszawa

FILHARMONIA NARODOWA

Koszt pakietu VIP dla jednej osoby: 189 PLN

19 I 2021 WTOREK

Gdańsk

POLSKA FILHARMONIA BAŁTYCKA IM. F. CHOPINA

Koszt pakietu VIP dla jednej osoby: 189 PLN

21 I 2021 CZWARTEK

Szczecin

FILHARMONIA IM. MIECZYSZŁAWA KARŁOWICZA

Koszt pakietu VIP dla jednej osoby: 189 PLN

iglo records
agora muzyka
helios
cojestgrane24
onlemon
tidal

FAQ

Gdzie znajdę numer karty Mój Empik?

Numer możesz znaleźć na stronie empik.com, gdy po zalogowaniu się przejdziesz ze strony głównej do sekcji Mój Empik. Numer karty zobaczysz wówczas w lewym górnym rogu strony. Ponadto numer swojej karty możesz odnaleźć w aplikacji mobilnej Empik. Wystarczy, że po jej uruchomieniu klikniesz w dolnym pasku menu ikonę Premium. Numer karty pojawi się na ekranie Twojego telefonu.

Nie dotarł do mnie e-mail z biletem - co zrobić?

W pierwszej kolejności sprawdź skrzynkę SPAM. Zakupione bilety powinny dojść na podany podczas zakupu adres mailowy w ciągu 24 godzin. Jeśli po upływie tego czasu bilety nie dojdą na Twoje konto, napisz na support@goingapp.pl przesyłając potwierdzenie przelewu, adres e-mail oraz dane osobowe, na jakie była wykonywana rezerwacja.

Jak działają bilety wieloosobowe?

W przypadku zakupu biletu wieloosobowego należy wchodzić na wydarzenie w obecności osoby, która dokonała zakupu i to jej dane są widoczne na bilecie. W przypadku konieczności wejścia oddzielnie należy rozdzielić bilet korzystając z aplikacji Going. - funkcja przekazywania biletów w zakładce “Moje bilety”.

Czy mogę przekazać bilet innej osobie?

W razie konieczności rozdzielenia biletów lub przekazania ich innym osobom należy skorzystać z tej funkcji w aplikacji Going. - zakładka "Moje Bilety". W przypadku trudności należy skontaktować się z nami pisząc na support@goingapp.pl.

Jestem osobą z niepełnosprawnością. Jaki bilet mam kupić i gdzie zgłosić chęć udziału w wydarzeniu?

Zarówno osoby z niepełnosprawnościami, jak i ich opiekunowie muszą posiadać ważny bilet na koncert. W przypadku możliwości wyboru biletów z różnych puli biletowych należy wybrać bilet na płytę, nie na trybuny. Uczestnictwo osoby z niepełnosprawnościami powinno zostać zgłoszone nie później niż 7 dni przed planowanym terminem koncertu drogą mailową na adres support@goingapp.pl.

Ile biletów mogę kupić w przedsprzedaży?

W przedsprzedaży w ramach jednej subskrypcji Empik Premium możesz kupić maksymalnie 4 bilety.

Jak działa kod biletowy?

Bilety będą dostępne w serwisach empikbilety.pl, goingapp.pl, aplikacji Going. oraz stacjonarnie w salonach Empik. Bilety zakupione przez empikbilety.pl, goingapp.pl i aplikację Going., będą widoczne na koncie użytkownika aplikacji Going. jeśli zakupione zostały na ten sam adres e-mail, na który założone jest konto - dzięki czemu znalezienie ich jest szybkie i proste. Kod biletowy jest ważny tylko przy pierwszej weryfikacji, jakiekolwiek kopiowanie lub udostępnianie biletu osobom trzecim spowoduje utratę jego ważności i będzie traktowane jako próba oszustwa.

Czy muszę drukować bilety?

Bilety zakupione online są w formie elektronicznej - otrzymasz je mailowo. Nie musisz drukować załącznika, ściągnij aplikację Going. - wszystkie swoje bilety znajdziesz w zakładce “Moje bilety”. Pamiętaj, aby przy zakupie wpisać ten sam adres e-mail, na który zarejestrowana jest aplikacja. Przy wejściu pokaż bilet osobom z obsługi - przygotuj widoczny QR kod i rozjaśnij ekran telefonu. Bilet jest imienny, przypisany do Twojego konta. Obsługa zastrzega sobie prawo do weryfikacji właściciela biletu na podstawie dowodu tożsamości, dlatego miej go ze sobą.

Czy mogę wyjść z wydarzenia i wrócić?

Po wejściu na teren koncertu nie ma możliwości wyjścia i ponownego wejścia na teren wydarzenia.

Czy będąc osobą niepełnoletnią mogę wejść na koncert?

Tak. Uczestnikiem koncertu może być osoba pełnoletnia posiadająca ważny dokument tożsamości umożliwiający jej identyfikację, lub osoba powyżej 16 r.ż. posiadająca pisemną zgodę opiekuna na uczestnictwo w koncercie oraz dokument umożliwiający jej identyfikację.