Miasto Muzyka Lotnisko Bemowo
Historia Polskiego Hip Hopu
KUP BILET JUŻ DZIŚ
KUP BILET JUŻ DZIŚ
KUP BILET JUŻ DZIŚ
Goście
JIMEK & Goście
Goście
Hip Hop

HISTORIA POLSKIEGO HIP-HOPU Koncert JIMKA & twórców sceny hip-hop w Polsce.

Już 12 czerwca na płycie bemowskiego lotniska złożymy hołd tym, którzy przez minione dekady kształtowali wygląd rodzimej sceny. Stara gwardia i nowa szkoła. Najważniejsi reprezentanci polskiej sceny hip-hopowej, JIMEK i 70-cio osobowa orkiestra spotkają się razem na jednej scenie by zagrać kawałki, które wychowały całe pokolenia hip-hopowych fanatyków. Weź udział w koncercie JIMEK & GOŚCIE: HISTORIA POLSKIEGO HIP-HOPU i razem z nami zrób hałas, jakiego jeszcze nie było. Wśród gości JIMKA znajdą się Żabson, Kizo, Molesta, O.S.T.R., Grammatik, Kaliber 44, Fenomen, Sokół, Płomień 81, Tede, ZIP Skład, Wzgórze Ya-Pa 3, Mor W.A. i wielu innych!

Hip Hop
Partnerzy
PARTNER GŁÓWNY
PARTNERZY
PATRONI MEDIALNI
Partnerzy
Gdzie mogę kupić bilety?

Dostępna pula biletów, znajduje się wyłącznie u głównego partnera trasy, czyli Going. oraz Empik bilety. Zakup biletów w nieautoryzowanych punktach, takich jak serwisy aukcyjne,portale społecznościowe oraz serwisy, które zajmują się odsprzedażą biletów, nie gwarantują wzięcia udziału w wydarzeniu. Radzimy nie korzystać z wymienionych powyższych portali. Organizator nie odpowiada za zakup biletów w nieoficjalnych punktach sprzedaży. Zakup fałszywych biletów - może skutkować niewpuszczeniem na teren wydarzenia!

Zakupiłem/am bilet, ale nie mam go na mailu - co teraz?

Nie martw się! Czasem bilety wpadają do skrzynki SPAM. Jeśli jednak ich tam nie znajdziesz, a upłynie 24h od zakupu biletów - których dalej nie masz, skontaktuj się z nami przez formularz zgłoszeniowy, dostępny TUTAJ, koniecznie wybierz temat zapytania “mój bilet nie dotarł”.

Bilety mam, ale wszystkie są na moje dane. Czy pozostałe osoby, dla których zostały zakupione bilety wejdą bez problemu?

Jeżeli bilety są na jedno nazwisko, osoby towarzyszące powinny wejść na teren wydarzenia w obecności osoby, której dane widnieją na biletach. Pamiętaj, że bilety nie mogą być wcześniej zeskanowane. Każdy bilet posiada unikalny kod, który uprawnia do jednorazowego wejścia.

Czy wezmę udział w wydarzeniu, jeśli jestem osobą niezaszczepioną?

Tak! W związku ze zniesieniem obostrzeń od 1. marca 2022 roku, na wydarzeniu nie będzie wymagane okazanie Unijnego Certyfikatu Covid.

Czy muszę wydrukować bilet?

Bądźmy eko i chrońmy lasy! Nie musisz drukować biletu. Możesz pokazać bilet w aplikacji albo zrobić zrzut ekranu z kodem QR i pokazać go osobie na bramce.

Jestem osobą niepełnosprawną - czy mogę wziąć udział?

Jasne, że tak! Tylko przed odwiedzeniem nas skontaktuj się z nami poprzez formularz, który znajdziesz TUTAJ.

Jestem osobą niepełnoletnią. Czy mogę wziąć udział w wydarzeniu?

Osoby małoletnie do 16 roku życia, mogą wziąć udział w wydarzeniu wyłącznie pod opieką osoby pełnoletniej. Natomiast osoby niepełnoletnie powyżej 16 lat muszą posiadać pisemną zgodę opiekuna prawnego, by wziąć udział w wydarzeniu. Każdy uczestnik bez względu na wiek zobowiązany jest do posiadania ważnego biletu wstępu.

Czy mogę przekazać bilety innym osobom w aplikacji Going.?

Tak. Pamiętaj, że opcja przekazania jest dodatkowo płatna, o czym informujemy w regulaminie zakupu akceptowanym przez osobę kupującą bilet. Możesz to zrobić:

  • w aplikacji Going.: wystarczy zarejestrować konto na adres mailowy podany podczas zakupu biletów, a następnie zalogować się do aplikacji, wejść w zakładkę Moje Bilety i użyć opcji Przekaż bilet,
  • na stronie zarządzania biletem: www.goingapp.pl/moj-bilet

Szczegółowa instrukcja znajduje się pod tym linkiem.

Czy mogę na chwile opuścić teren wydarzenia i wrócić?

Nie, w przypadku opuszczenia terenu imprezy ponowny wstęp jest możliwy jedynie po nabyciu kolejnego biletu.

Przy nazwie wydarzenia pojawił się dopisek SOLD OUT - czy będą jeszcze dostępne bilety?

Jeśli przy danym mieście z trasy pojawi się napis SOLD OUT, nie będzie już możliwy zakup biletów

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Skontaktuj się z nami przez FORMULARZ.