WORLD TOUR #2022

LOUIS TOMLINSON

WORLD TOUR #2022

LOUIS TOMLINSON

TOMLINSON LOUIS

Louis Tomlinson brytyjski piosenkarz występujący w popowych i pop rockowych gatunkach. Wiele osób zna go jako członka programu telewizyjnego X-Factor z 2010 roku i anglo-irlandzkiej grupy One Direction. Pod koniec 2016 r. Louis nagrał wspólny kawałek z DJ-em Stevem Aoki zatytułowany Just Hold On. Rok później artyści wystąpili razem na festiwalu muzyki elektronicznej Ultra Music w Miami. Pierwszy album Brytyjczyka zatytułowany Walls ukazał się 31 stycznia 2020 roku. Na krążku znalazło się 12 kawałków w tym dobrze znane single „Two of Us” oraz Kill My Mind.

KUP BILET

POSŁUCHAJ W APLIKACJACH

BILET

KOLEKCJONERSKI

Z DOSTAWĄ POD DRZWI

Wyjątkowy prezent dla prawdziwych fanów! Zamów bilet kolekcjonerski, który pozwoli Ci na zawsze zapamiętać występ Louisa Tomlinsona. Liczba biletów ograniczona. Dopłata do biletów kolekcjonerskich na Poznań dostępna od 17.05.2021 r.

BILETY

13/04/22
ŚR
14/04/22
CZW

WYMIANA

13/04/22
ŚR

FAQ

Czy mogę na chwilę opuścić teren imprezy i na nią bezpłatnie wrócić?

Nie, w przypadku opuszczenia terenu imprezy, ponowny wstęp jest możliwy jedynie po nabyciu kolejnego biletu.

Czy jeśli kupiłem bilet elektroniczny, to powinienem go wydrukować?

Chrońmy lasy! Na bramce wydarzenia możesz pokazać bilet w formie elektronicznej np. na smartphonie. Nie są akceptowane zdjęcia biletów lub screenshot'y biletów elektronicznych.

Nie mam jeszcze 16 lat, czy mogę uczestniczyć w koncercie samodzielnie?

Nie, każdy młody fan muzyki poniżej 16 roku życia, musi uczestniczyć w wydarzeniu z dorosłym opiekunem. Opiekunowie dzieci do 16 lat zobowiązani są do posiadania wypełnionego oświadczenia. Posiadanie lub wypełnienie formularza na miejscu nie upoważnia osoby niepełnoletniej poniżej 16 roku życia do samodzielnego wstępu na teren imprezy. UWAGA! Organizator w stosunku do wybranych wydarzeń może wprowadzić inne ograniczenia wiekowe, o których poinformuje na stronie internetowej wydarzenia.

Dokonałem/-am zakupu biletu, ale nie mam go na mailu - co robić?

Czekamy na realizację przelewu przez Twój bank. Czasem trwa to nieco dłużej. Jeżeli po upływie 24h (dnia roboczego) dalej nie otrzymasz biletu, skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta naszego dystrybutora biletów poprzez formularz kontaktowy. Możliwe, że przy rejestracji e-mail został wpisany z błędem (literówką). Skontaktuj się z nami. Poprawimy Twoje dane oraz ponownie wyślemy bilet.

Nie mogę pojawić się na wydarzeniu, czy mogę zwrócić bilet lub sprzedać go innej osobie?

Nie, bilety na wydarzenia rozrywkowe nie podlegają możliwości zwrotu, ani nie mogą być odsprzedawane innym osobom. Zakazane jest wszelkie publiczne oferowanie przeniesienia własności biletów, w tym także w charakterze nagród w konkursach, loteriach, w sprzedaży premiowej lub jakichkolwiek innych promocjach, choćby było ono nieodpłatne.

Jak działa kod biletowy?

Bilety będą dostępne w serwisach www.followthestep.com, www.goingapp.pl, www.empikbilety.pl oraz w aplikacji Going..

Bilety zakupione przez www.empikbilety.pl, www.goingapp.pl, www.followthestep.com, aplikację Going. będą widoczne na koncie użytkownika aplikacji Going jeśli zakupione zostały na ten sam adres e-mail na które założone jest konto - dzięki czemu znalezienie ich jest szybkie i proste. Kod biletowy jest ważny tylko przy pierwszej weryfikacji, jakiekolwiek kopiowanie lub udostępnianie biletu osobom trzecim spowoduje utratę jego ważności i będzie traktowane jako próba oszustwa.