12on14 Jazz Club

Sprawdź wydarzenia

12on14 Jazz Club, Warszawa

Zobacz
informacje ogólne

Lokalizacja

Warszawa, ul. Brzeska 18

zobacz na mapie

aktualne wydarzenia

 • Koncert

  Piątek, 8 maja 2020, 10:00

  12on14 Jazz Club, Warszawa, od 10 zł

  Zapraszamy na kolejny koncert z cyklu #jazzmoring, podczas którego zagra GonZone.Andrzej Gondek - gitaraOlaf Węgier - saksofonBłażej Chochorowski - gitara basowaDamian Niewiński - perkusjaStream z koncertu będzie dostępny na naszym kanale facebookowym 12on14 Jazz Club. Jeśli chcesz wesprzeć Artystów i organizatorów możesz to zrobić kupując symboliczny bilet.W ramach cyklu #jazzmorning, zapoczątkowanym w tym trudnym dla nas wszystkich czasie wróciliśmy do idei koncertów Live Stream bezpośrednio z klubu, z doskonałą jakością dźwięku i obrazu. Koncerty, planowane na poniedziałki i piątki, odbywają się w zamkniętym klubie, bez udziału publiczności.Inicjatywa #jazzmorning powstaje we współpracy ze STOART - Związek Artystów Wykonawców.

 • Koncert

  Jutro, 20:00

  12on14 Jazz Club, Warszawa, od 20 zł

  Szukasz pomysłu na niezapomniany wieczór? Proponujemy cudownie klimatyczną ‘randkę z jazzem’ doskonale współgrającą z ciepłymi rozmowami lub radosnymi spotkaniami w gronie najbliższych przyjaciół. Przez cały wieczór towarzyszyć Wam będzie wysublimowany, akustyczny jazz wykonywany na żywo. Te prawdziwie klubowe wieczory, których scenariusz będzie zależał wyłącznie od Was samych, wzbogacone zostaną świetną kuchnią oraz barem serwującym napoje i alkohole z całego świata. Spotkajmy się w klubie. Zapraszamy.Tego wieczoru zagra Mateusz Kaszuba - piano.Start: 20:30 Wejściówka: 20 PLN

 • Koncert

  Sobota, 3 października 2020, 14:00

  12on14 Jazz Club, Warszawa, od 50 zł

  Piotr Wyleżoł od lat uznawany jest za jednego z czołowych polskich pianistów jazzowych.„Jeden z najbardziej niezwykłych talentów pianistyki europejskiej” londyński magazyn „Blues&Soul” (Emrys Baird)Swoim ostatnim, entuzjastycznie przyjętym albumem „Human Things” w ramach słynnej serii wydawniczej Polish Jazz, Piotr Wyleżoł wpisuje się w panteon najwybitniejszych polskich jazzmanów w historii. Albumy dla tej serii wydali m.in .: Michał Urbaniak , Tomasz Stańko , Adam Makowicz, Zbigniew Namysłowski, Andrzej Kurylewicz, Wojciech Karolak czy Jan „Ptaszyn” Wróblewski.Piotr Wyleżoł TrioPiotr Wyleżoł - pianoMichał Barański - kontrabas Łukasz Żyta - perkusja▎Sobota 3.10.2020 | 16:00▎Nowa lokalizacja 12on14ul. Brzeska 18 | Praga-Północ▎BILETY: 50 PLN✱ Bilety są dostępne na naszej stronie internetowej https://12on14club.com / w Going / w kasie klubu / przed koncertem „na bramce” (jeśli pula biletów nie została wyczerpana).// Cykl koncertów #jazzevening powstał w ramach programu Narodowego Centrum Kultury „Kultura w sieci”. Każdy z koncertów będzie streamowany bezpłatnie na klubowym Facebooku i kanale YouTube. Jednak dzięki temu, że możliwe są już koncerty w przestrzeni klubowej, w sprzedaży są też bilety umożliwiające fizyczną obecność na koncertach. // Wszystkie koncerty odbywają się zgodnie z wytycznymi obowiązującymi w trakcie epidemii wirusa SARS-Co-V-2 określonymi przez MKiND. Przed wejściem na koncert konieczne będzie wypełnienie oświadczenia o stanie zdrowia.

 • Koncert

  Niedziela, 4 października 2020, 16:00

  12on14 Jazz Club, Warszawa, od 50 zł

  Kwaśny Deszcz to free jazzowe trio Stanisław Aleksandrowicz na perkusji, Kacper Krupa na saksofonie tenorowym i Piotr Cienkowski na kontrabasie. To zespół złożony z przedstawicieli młodej, niezależnej i alternatywnej sceny jazzowej. Trio powstało w 2018 roku, wyłoniwszy się z poznańskiego sekstetu Anomalia (wszyscy członkowie są także muzykami tej formacji). Zespół oscyluje wokół szeroko pojętego free jazzu spod znaku Ornette’a Coleman’a, europejskiej awangardy oraz współczesnej muzyki poważnej.Kacper Krupa - saksofonista, który od początku swojej muzycznej ścieżki stawia na oryginalność i ciągłe poszukiwania. Objawia się to przede wszystkim w jego kompozycjach, brzmieniu oraz języku improwizacji. Insipiruje się wieloma gatunkami, z czego najistotniejszy dla niego jest free jazz oraz muzyka klasyczna XXw. Jest członkiem i współtwórcą takich zespołów jak Anomalia, Uzuri i FriendsTones Quartet.Piotr Cienkowski - kontrabasista z klasycznym wykształceniem i jazzowym przeznaczeniem. Jest studentem V roku kontrabasu klasycznego w Akademii Muzycznej w Poznaniu w klasie profesora Piotra Czerwińskiego oraz studentem II roku kompozycji i aranżacji w klasie Krzesimira Dębskiego na tej samej uczelni. Bierze czynny udział w rozmaitych projektach orkiestrowych i kameralnych. W listopadzie 2017 roku zajął II miejsce w X. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Kontrabasowego im. Adama Bronisława Ciechańskiego.Stanisław Aleksandrowicz – młody perkusista czerpiący inspiracje z wielu źródeł, począwszy od współczesnej literatury perkusji klasycznej, przez brzmienia jazzu oraz muzyki free/impro rodem ze Skandynawii, po współczesne rytmy muzyki latynoskiej oraz hip hop. Koncertował m.in. na deskach Filharmonii Gorzowskiej i Filharmonii Koszalińskiej, Tauron Areny czy Torwaru, współpracował w ramach festiwalu Made in Chicago z legendą AACM Arim Brownem. Laureat I nagrody na IX Hanza Jazz Festiwal, III nagrody na VII RCK PRO JAZZ i II nagrody na VIII RCK PRO JAZZ.Kwaśny DeszczKacper Krupa - saksofon tenorowyPiotr Cienkowski - kontrabas Stanisław Aleksandrowicz - perkusja▎Niedziela 4.10.2020 | 16:00▎Nowa lokalizacja 12on14ul. Brzeska 18 | Praga-Północ▎BILETY: 50 PLN✱ Bilety są dostępne na naszej stronie internetowej https://12on14club.com / w Going / w kasie klubu / przed koncertem „na bramce” (jeśli pula biletów nie została wyczerpana).// Cykl koncertów #jazzevening powstał w ramach programu Narodowego Centrum Kultury „Kultura w sieci”. Każdy z koncertów będzie streamowany bezpłatnie na klubowym Facebooku i kanale YouTube. Jednak dzięki temu, że możliwe są już koncerty w przestrzeni klubowej, w sprzedaży są też bilety umożliwiające fizyczną obecność na koncertach. // Wszystkie koncerty odbywają się zgodnie z wytycznymi obowiązującymi w trakcie epidemii wirusa SARS-Co-V-2 określonymi przez MKiND. Przed wejściem na koncert konieczne będzie wypełnienie oświadczenia o stanie zdrowia.