Restauracja Wierzynek w Krakowie

Sprawdź wydarzenia

Restauracja Wierzynek w Krakowie, Kraków

Zobacz
informacje ogólne

Lokalizacja

Kraków, Rynek Główny 16

zobacz na mapie

aktualne wydarzenia

 • Koncert

  Piątek, 8 marca 2019, 21:00

  999, Warszawa, od 25 

  Dengue Dengue Dengue! @WWW 20198 marca w tajemniczej lokalizacji w centrum Warszawy odbędą się tropikalno-futurystyczne tańce. Odpowiedzialność za parkiet weźmie duet Dengue Dengue Dengue! - zamaskowani artyści pochodzący z pachnącej ceviche i ociekającej pisco Limy. Ich brzmienie to wypadkowa fascynacji amazońską pandillą i latynoską wrażliwością podsyconą nutą psychodelii. Rafael Pereira i Felipe Salmon uciekają od prostych rozwiązań i stawiają na nietypową rytmikę, peruwiańskie zaśpiewy i soczysty bassline.Na przestrzeni siedmiu lat DDD! wydali dwa studyjne albumy - La Alianza Profana i Siete Raíces oraz kilka równie ważnych EP-ek, w tym ubiegłoroczny, znakomity krążek Semillero. Muzycy związani są m.in. z labelem Enchufada, w którym wydają tak ciekawe postacie ze świata etnicznej basowej elektroniki jak Branko, Buraka Som Sistema czy Mina.Dengue Dengue Dengue! występowali na renomowanych festiwalach na całym świecie - Unsound, RBMA czy Sónar to tylko niektóre z nich. Teraz po raz pierwszy zagrają w Warszawie, gdzie pojawią się w sekretnej, wyjątkowej lokalizacji.Partnerem World Wide Warsaw 2019 jest Perła. Bilety na to wydarzenie, jak i na wszystkie koncerty WWW złapiecie w Going.

 • Koncert

  Sobota, 23 marca 2019, 22:00

  999, Warszawa, od 20 

  DJ Seinfeld @WWW 2019VHS-owe klipy, przypałowe ksywki i nostalgiczne sample. Krótkotrwała moda na lo-fi house miała swoje pięć minut i raczej nic już nie zapowiada jej powrotu. Jednym z największych wygranych tego trendu jest bez wątpienia DJ Seinfeld - kolejna gwiazda tegorocznej edycji World Wide Warsaw. Armand Jakobsson to szwedzki DJ i producent urodzony w Malmö, a obecnie rezydujący w słonecznej Barcelonie. Jego kariera z muzyką zaczęła się jednak na poważnie w… Edynburgu, gdzie zaczął nagrywać za radą obeznanego w muzycznym temacie przyjaciela. Jak widać - sugestia bardzo słuszna, bo od kilku lat nie artysta wychodzi ze studia i zza didżejki. Wydawał w renomowanych labelach - Lobster Theremin, Natural Sciences, Ectotherm czy !K7 Records, w którym to wypuścił składankę w kultowej już serii DJ-Kicks. Ma na swoim koncie jeden studyjny krążek - Time Spent Away From You, doceniony przez takie magazyny, jak Pitchfork, Resident Advisor czy Crack. Gatunkowy wachlarz? Od różnorodnego house’u, poprzez breakbeaty, electro, aż po trance. Dla DJ-a Seinfelda muzyczne bariery nie istnieją, a on sam skutecznie ucieka przed krzywdzącym zaszufladkowaniem. Występował w ramach Boiler Room, miał swoją rezydencję w Rinse FM i grywał w najważniejszych europejskich klubach: Griessmuehle, Bassiani, Concrete czy Sugar Factory.DJ Seinfeld zagra w Warszawie już 23 marca w sekretnej lokalizacji. Partnerem World Wide Warsaw 2019 jest Perła. Bilety na wszystkie wydarzenia znajdziecie w Going.

 • Koncert

  Wtorek, 17 grudnia 2019, 19:30

  999, Warszawa, od 30 

  Telefon Tel Aviv po 10 letniej przerwie powraca z nowym albumem "Dreams Are Not Enough". Koncert w 999, będzie ostatnim przystankiem na europejskiej trasie promującej nowe wydawnictwo.

 • Koncert

  Piątek, 17 stycznia 2020, 23:00

  999, Warszawa, od 25 

  start: 23:00 wejście: 30/40 złotówek