Twierdza Modlin,

Sprawdź wydarzenia

Twierdza Modlin,, Nowy Dwór Mazowiecki

Zobacz
informacje ogólne

Lokalizacja

Nowy Dwór Mazowiecki, Gen. J. Bema 200c

zobacz na mapie

aktualne wydarzenia

 • Koncert
  Techno
  Elektronika
  Zagraniczne
  W plenerze

  Piątek, 25 czerwca 2021, 18:00

  Twierdza Modlin,, Nowy Dwór Mazowiecki, od 179 

  NOWA DATA & NOWE MIEJSCE25.06.2021 - TWIERDZA MODLINW lutym 2021 miał nastąpić wielki powrót Boris Brejcha do Polski, ale epidemia i obecna rzeczywistość po raz kolejny pokrzyżowały te plany. Dlatego przenosimy wydarzenie na 25 czerwca 2021 do nowego obiektu open air - Twierdzy Modlin.Twierdza Modlin to największa i najlepiej zachowana w Polsce twierdza, a zarazem rozległy monumentalny teren, składający się z cytadeli i fortów, położony na północny zachód od Warszawy, u zbiegu Wisły, Narwi i Wkry.Niekwestionowany król gatunku high-tech minimal, który na swoim koncie ma 9 płyt, w tym 4 albumy i 5 kompilacji, zagra w Warszawie po raz trzeci. W przeszłości za każdym razem udowadniał, że nie bez powodu jest ulubieńcem polskiej publiczności, grając charakterystyczne dla siebie, energetyczne sety, zawsze wzbogacone widowiskową oprawą wizualną.Tym razem nie będzie inaczej. More info soon.Data: 25.06.2021Miejsce: Twierdza Modlin, WarszawaLine up:- Boris Brejcha- Ann Clue- TBA- TBA- TBAOrganizator: Follow The StepRegulamin imprezy: www.followthestep.com/regulaminUWAGA! Informujemy, że na tym wydarzeniu nie ma możliwości przekazywania biletów przez aplikację Going., ani zmiany właściciela biletu poprzez kontakt mailowy zgodnie z decyzją organizatora.

 • Spotkanie

  Jutro, 13:00

  Twierdza Modlin,, Nowy Dwór Mazowiecki, od 25.00 zł

  Szukasz pomysłu na sobotnią przygodę? Pakuj plecak i widzimy się w Twierdzy Modlin! Nasz przewodnik ma klucze do najbardziej niedostępnych zakątków tej tajemniczej twierdzy.Czekają na Was następujące atrakcje:- dzieciniec Koszar Obronnych- Brama Kadetów- schrony OPL- Wieża Wodna- kuchnia, stołówka- Stacja Gołębi Pocztowych- Galeria Strzelecka- Areszt / dawne więzienie carskie- Wieża CzerwonaUwaga! Limit miejsc (tylko 35)! Zapisy tylko elektronicznie przy użyciu tego linka:Całkowity koszt: 25 zł/ osoba,Liczba miejsc ograniczona, śpiesz się!Spotykamy się 24 kwietnia br. o godzinie 13:00 pod Centrum Edukacji Historycznej „Prochownia 197”, ul. Gen. Bema 200C, 05-160 Nowy Dwór Mazowiecki. Wjazd przez szlabany (Wjazd A) na skrzyżowaniu ulic Bema i Poniatowskiego.Uwaga, na terenie funkcjonuje system płatnego parkowania (3zł/h). Należy pobrać bilet wjazdowy i przed wyjazdem opłacić go w parkometrach zlokalizowanych niedaleko prochowni.

 • Spotkanie

  Niedziela, 25 kwietnia 2021, 13:00

  Twierdza Modlin,, Nowy Dwór Mazowiecki, od 25.00 zł

  Szukasz pomysłu na niedzielną przygodę? Pakuj plecak i widzimy się w Twierdzy Modlin! Nasz przewodnik ma klucze do najbardziej niedostępnych zakątków tej tajemniczej twierdzy.Czekają na Was następujące atrakcje:- dzieciniec Koszar Obronnych- Brama Kadetów- schrony OPL- Wieża Wodna- kuchnia, stołówka- Stacja Gołębi Pocztowych- Galeria Strzelecka- Areszt / dawne więzienie carskie- Wieża CzerwonaUwaga! Limit miejsc (tylko 35)! Zapisy tylko elektronicznie przy użyciu tego linka:Całkowity koszt: 25 zł/ osoba,Liczba miejsc ograniczona, śpiesz się!Spotykamy się 25 kwietnia br. o godzinie 13:00 pod Centrum Edukacji Historycznej „Prochownia 197”, ul. Gen. Bema 200C, 05-160 Nowy Dwór Mazowiecki.Wjazd przez szlabany (Wjazd A) na skrzyżowaniu ulic Bema i Poniatowskiego.Uwaga, na terenie funkcjonuje system płatnego parkowania (3zł/h). Należy pobrać bilet wjazdowy i przed wyjazdem opłacić go w parkometrach zlokalizowanych niedaleko prochowni.

 • Inne

  Piątek, 30 kwietnia 2021, 20:00

  Twierdza Modlin,, Nowy Dwór Mazowiecki, od 30.00 zł

  Nie ukrywamy, że ta wycieczka nie jest dla wszystkich. Jeżeli boisz się ciemności, masz lęk wysokości albo nie chcesz się ubrudzić, powinieneś właśnie skończyć czytanie tego tekstu.Jeżeli nadal tu jesteś, to znaczy, że masz szansę wziąć udział w wydarzeniu, które zapamiętasz na bardzo długo.W ramach wycieczki pokażemy pomieszczenia, które przez wiele lat nie były dostępne dla odwiedzających. Pokażemy też multimedialną ekspozycję w Centrum Edukacji Historycznej „Prochownia 197”, po której oprowadzą Was jej twórcy. W trakcie zwiedzania odbędzie się też specjalna projekcja na ścianie budynku koszar.Czekają na Was następujące atrakcje:- Centrum Edukacji Historycznej „Prochownia 197”,- Nocna projekcja prezentacji poświęconej Bohaterskiej Obronie Modlina w 1939 roku,- areszt- Koszary Obronne- Wieża CzerwonaCałkowity koszt: 30 zł/ osoba,Liczba miejsc ograniczona, śpiesz się!Spotykamy się 30 kwietnia br. o godzinie 20:00 pod Centrum Edukacji Historycznej „Prochownia 197”, ul. Gen. Bema 200C, 05-160 Nowy Dwór Mazowiecki.Wjazd przez szlabany (Wjazd A) na skrzyżowaniu ulic Bema i Poniatowskiego.Uwaga, na terenie funkcjonuje system płatnego parkowania (3zł/h). Należy pobrać bilet wjazdowy i przed wyjazdem opłacić go w parkometrach zlokalizowanych niedaleko prochowni