Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

ArtKombinat Scena Monopolis

Sprawdź wydarzenia

ArtKombinat Scena Monopolis, Łódź

Zobacz
informacje ogólne

Lokalizacja

Łódź, Stefana Kopcińskiego 62A

zobacz na mapie

Pigeon | Map tiles by Stamen Design, under CC BY 3.0. Data by OpenStreetMap, under ODbL.
Use ctrl + wheel to zoom!

aktualne wydarzenia

 • Koncert
  Jazz
  Polskie
  Pod dachem
  Trasa
  Zmiana daty

  Piątek, 30 września 2022, 19:00

  ArtKombinat Scena Monopolis, Łódź, od 69.00 zł

  Jest! Najnowszy projekt Wojtka Mazolewskiego ujrzał światło dzienne. Co więcej, premierowa trasa zawita też do ARTKOMBINAT Scena Monopolis!Yugen jest kolejnym projektem Wojtka, wydarzeniem niezwykłym także dlatego, że pierwszy raz od wielu lat Mazolewski sięgną po gitarę.Wojtek Mazolewski jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych muzyków w Polsce, znanym ze swoich różnorodnych fascynacji muzycznych i licznych projektów. Album Yūgen to mój osobisty zachwyt nad wszechświatem i jego nieograniczonym potencjałem. Grając czuję świat pięknym urozmaiconym pełnym różnorodnych form życia inspirującym miejscem, gdzie każdy może być szczęśliwy będąc sobą. Dziękuję, każdej z osób, która dane mi było spotkać. Ta płyta jest wyrazem wdzięczności, za wszystko, co mnie spotkało, na mojej drodze."Yugen, to nowy projekt Wojtka Mazolewskiego, który po wielu latach sięgnął do pierwszego instrumentu z którym zaprzyjaźnił się mając zaledwie kilka lat – gitary. Zupełnie nieoczekiwanie powrót do tego instrumentu zapoczątkował nową muzyczną podróż, która zamyka się w album zatytułowany „Yūgen (幽玄)” który trafi do rąk słuchaczy już 29 października tego roku nakładem AGORY. Pierwszym singlem promującym nadchodzące wydawnictwo jest „Manifest” który jest dobrym życzeniem na przekór dzisiejszym czasom. WOJTEK MAZOLEWSKI - YUGEN| 12 CZERWCA 2022 | GODZINA 19:00 | BILETY W PROMOCYJNEJ CENIE 69 ZŁ

 • Stand-up i impro
  Polskie
  Pod dachem
  Singer/songwriter
  Zmiana daty

  Niedziela, 23 października 2022, 19:00

  ArtKombinat Scena Monopolis, Łódź, od 90 zł

  Jak powiedział jeden z krytyków: Jeżeli śmiech to zdrowie, to ta kobieta jest nieśmiertelna, a my wraz z nią! Podczas przedstawienia usłyszeć będzie można specjalnie wybrane utwory w oryginalnych aranżacjach Grupy MoCarta, z multimedialnym udziałem kwartetu smyczkowego. Katarzyna Pakosińska, jako dyplomowana polonistka sprawdzi znajomość ortografii, nauczy tańca gruzińskiego oraz zaprosi do wspólnego karaoke.

 • Teatr
  Dla dzieci
  Pod dachem

  Piątek, 18 listopada 2022, 18:30

  ArtKombinat Scena Monopolis, Łódź, od 44 zł

  Odkryj magię kolorowych cieni na pięciu ekranach.Od pokoleń Baśnie Andersena zaspokajają dziecięcą potrzebę magii, cudowności oraz wiary w działanie nadprzyrodzonych mocy.Zachwycają swoją treścią, dostarczają rozrywkę i pozwalają spędzić wyjątkowy czas ze swoim dzieckiem. Wyobraźcie sobie rodzinne popołudnie, podczas którego zasiądziecie w wygodnych fotelach aby na nowo poznać ponadczasowe baśnie a także samą historię Hansa Christiana Andersena. Mało tego! On sam będzie na Was tam czekał i opowie o swoim życiu. Ponadto na scenie przygotowanych będzie pięć ekranów, które w odpowiedniej chwili specjalnie dla Was rozbłysną i ukarzą magię kolorowych cieni, baśniowych bohaterów.Nim to wszystko jednak nastąpi wyobrażacie sobie co się wydarzy jeżeli sam Andersen zapomni swoich baśni? Tego dowiecie się właśnie przybywając na nasze widowisko.Teatr cieni Baśni Andersena to nie tylko przepięknie poruszające się szablony baśniowych postaci na pięciu ekranach.To również spotkanie z żywymi aktorami, którzy wcielą się w role znanych bohaterów.• **Brzydkie kaczątko** uświadomi dzieciom, iż odmienność to nie wada lecz indywidualna cecha charakteryzująca każdego małego i dużego bohatera.• **Mała **syrenka**** doda dzieciom odwagi i uświadomi ich, że warto wierzyć we własne marzenia i dążyć do ich realizacji.• Urocza **Calineczka** przypomni wszystkim widzom, że dobro powraca a przyjaźń to prawdziwy skarb.Całości dopełni wspaniały głos lektora, autorskie utwory muzyczne a także specjalnie przygotowane piosenki. Ten wieczór pozostanie na długo w Waszej pamięci po opadnięciu kurtyny.To jednak nie wszystko! Będziecie mieli możliwość odkryć i poznać również swoje cienie. Na specjalnie przygotowanej dla Was ściance sprawdzicie jak one wyglądają i bez problemu zrobicie zdjęcie własnego cienia!Radość każdego dziecka z tego doświadczenia gwarantowana.