Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Aula Artis

Sprawdź wydarzenia

Aula Artis, Poznań

Zobacz
informacje ogólne

Lokalizacja

Poznań, gen. Tadeusza Kutrzeby 10

zobacz na mapie

Pigeon | Map tiles by Stamen Design, under CC BY 3.0. Data by OpenStreetMap, under ODbL.
Use ctrl + wheel to zoom!

aktualne wydarzenia

 • Teatr
  Dla dzieci
  Pod dachem

  Czwartek, 28 lipca 2022, 13:00

  Aula Artis, Poznań, od 35 zł

  Pieski na tropie przygody! Patrol na ratunek!Czas trwania: 1 godzina 30 minut (z przerwą)Wiek dziecka: 1-10 lat(UWAGA! Jedno dziecko do 2,5 roku może wejść bezpłatnie z osobą dorosłą, posiadającą bilet – dziecku nie przysługuje miejsce, a podczas spektaklu siedzi na kolanach opiekuna).Dawno temu...A może niedawno? W Zatoce Przygód mieszkała ekipa ratunkowa: odważne szczenięta. Pewnego dnia zdecydowały, by wyruszyć w daleką przygodę w poszukiwaniu skarbu. Ale gdy tylko pomyślały o wyprawie, ich dom wywrócił się do góry nogami. Zwykła sofa zamieniła się w ogromny statek, białe zasłony w żagiel, a czerpak stał się środkiem ochrony przed piratami.NA MIEJSCA, GOTOWI, START!Rozpoczyna się prawdziwa przygoda! Wszystkie meble w pokoju zamieniają się w magiczny statek. Ale czym jest statek bez kapitana? Podaj cumę! Ekipa ratunkowa jest w drodze!Najpierw spotykają zadziornego, głodnego rekina. Czy ktoś wie, co rekin je na obiad? Oczywiście, dzieciaki wiedzą! Szczenięta przygotowują pyszny posiłek, karmią wygłodniałe zwierzę, a nawet...zaprzyjaźniają się z nim! A co to jest na horyzoncie?! Tak, to prawdziwi piraci! Załoga nigdy nie widziała piratów, ale chyba też nie chce ich bliżej poznać...Szczeniaki wymyślają śmieszne duchy, które sprawiają, że tubylcy drżą ze strachu! Nagle na niebie pojawia się ogromna chmura, a nasi bohaterowie muszą zmierzyć się ze straszną burzą, podczas której ich łódź zostaje porwana na otwarte morze. Ta przygoda nigdy się nie kończy!Co wydarzyło się później, możesz dowiedzieć się, odwiedzając interaktywny spektakl dla najmłodszych: „Pieski na tropie przygody! Dzielne Psiaki”

 • Teatr
  Pod dachem

  Sobota, 29 października 2022, 16:00

  Aula Artis, Poznań, od 70 zł

  Trzy związki: dwa małżeństwa i młodzi kochankowie stojący przed decyzją – ślub czy rozstanie? „Oszuści” to wspaniała komedia zbudowana na sieci małych i dużych kłamstw.Michelle i Allen są ze sobą już dwa lata. Oboje mają wątpliwości, czy spędzić ze sobą resztę życia. Zwracają się po radę do swoich rodziców. Czy mogą spodziewać się szczerej odpowiedzi? W ramach zacieśniania więzi organizują kolację, podczas której wszyscy mają się lepiej poznać. Ten wieczór wywróci ich życie (lub życie trzech par) do góry nogami.W spektaklu „Oszuści” z dużą lekkością stawiane są trudne pytania – o kondycję współczesnej rodziny i małżeńską nudę.Obsada:Michalina ŁabaczGabriela MuskałaBeata ŚcibakównaPiotr GrabowskiFilip PławiakZbigniew ZamachowskiProdukcja: Och-TeatrReżyseria: Jan EnglertPrzekład: Michał RonikierScenografia: Arkadiusz KośmiderKostiumy: Dorota WilliamsOpracowanie muzyczne: Agnieszka Szczepańska

 • Teatr
  Dla dzieci
  Pod dachem

  Niedziela, 27 listopada 2022, 11:00

  Aula Artis, Poznań, od 69 zł

  Jestem Czarodziejem nazywam się Drosselmayer. Odkrywam tajemnice bajek i świątecznych prezentów. Mikołaje wyczarowują prezenty a ja... ja sprawiam, że prezenty żyją... ba nawet tańczą!Najsłynniejsze przedstawienie zimowe, znane zarówno dzieciom jak i dorosłym na całym świecie.Spektakl taneczno - baletowy z elementami magii i interakcji z publicznością. W spektaklu zobaczymy grupę taneczną i solistóww repertuarze baletowym wzbogaconym o techniki taneczne jakmodern dance oraz gimnastykę artystyczną w wykonaniu młodych artystów.Podziwiać można słynny Taniec Śnieżynek z udziałem tancerzy zawodowych i dzieci ze szkoły tańca, walkę Króla Myszy z elementami akrobatyki, oraz zasmakować magii.Całość uzupełniają barwne kostiumy i wzruszająca ponadczasowa muzyka Piotra Czajkowskiego.Spektakl dla dzieci, czas trwania 60 minut bez przerwyBilety niedostępne w Going. Sprawdź strony artystów i organizatorów.

 • Teatr
  Dla dzieci
  Pod dachem

  Piątek, 20 stycznia 2023, 18:30

  Aula Artis, Poznań, od 39 zł

  „Alicja w Krainie Czarów” to widowisko Kieleckiego Teatru Tańca, łączące tradycyjną wersję utworu literackiego ze współczesną kulturą i sztuką XXI wieku. Nowatorskie pomysły twórców to pojawienie się m.in.: malowniczych postaci towarzyszących Alicji, takich jak np.: Kota o kilku obliczach, tańczącego Królika z własną rewią, barwnych Kwiatów, romantycznych Motyli, czy też stepujących Stonóg. Niezwykłość przedstawienia podkreśla: ponad dwieście, oryginalnych i przygotowanych z rozmachem kostiumów oraz jeżdżąca scenografia.Spektakl wyreżyserowany radośnie z poczuciem humoru, opowiada historię podróży Alicji po krainie sennych wyobrażeń. Choreografie zrealizowane w różnych stylach tańca: poczynając tańca jazzowego, stepowania, rewię i musical po taniec współczesny, pozwoli zarówno dzieciom jak i dorosłym przenieść się do magicznego świata fantazji i dostarczyć wielu ekscytujących wrażeń.W spektaklu występują zawodowi tancerze Kieleckiego Teatru Tańca oraz uczniowie ze Szkoły Kieleckiego Teatru Tańca.Zapraszamy całe rodziny, jak i grupy szkolne na spotkanie z tańcem i muzyką. „Alicja w Krainie Czarów” stanowić może ciekawą formę artystycznej lekcji tańca, muzyki czy plastyki, a dla dorosłych doskonały pomysł na wspólne spędzenie czasu.Bilety niedostępne w Going. Sprawdź strony artystów i organizatorów.