Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Bytomskie Centrum Kultury

Sprawdź wydarzenia

Bytomskie Centrum Kultury, Bytom

Zobacz
informacje ogólne

Lokalizacja

Bytom, Pl. Karin Stanek 1

zobacz na mapie

Pigeon | Map tiles by Stamen Design, under CC BY 3.0. Data by OpenStreetMap, under ODbL.
Use ctrl + wheel to zoom!

aktualne wydarzenia

 • Koncert
  Classics
  Pop

  Niedziela, 3 października 2021, 19:00

  Bytomskie Centrum Kultury, Bytom, od 89 zł

  Kasia Kowalska – wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych artystek na polskiej scenie muzycznej. Ma w swoim dorobku wiele prestiżowych nagród w tym: fryderyki, superjedynki, mtveuropean music awards, oraz ponad milion sprzedanych płyt. Każdy z jej albumów pokrył się kilkukrotną platyną. Rok 2018 był dla kasi kowalskiej wyjątkowy. Obchodziła jubileusz 25-lecia pracy artystycznej i wydała swój nowy album, „aya”, na który jej fani czekali aż 10 lat. „Aya” jeszcze przed premierą znalazła się na 1 miejscu listy sprzedaży płyt empiku. Uzyskała również dwie nominacje do fryderyków. Podczas koncertów Kasi Kowalskiej nie brakuje największych przebojów artystki, jak „prowadź mnie”, „antidotum”, „a to co mam”,“spowiedź”, “być tak blisko”, „co może przynieść nowy dzień”, „cośoptymistycznego”, „to co dobre” i wielu innych, a także utworów z najnowszej płyty, m.in. promującego ją singla „alannah (tak niewielechcę)”. Zapraszamy na koncert w ramach trasy „kasiakowalska 25”. Czeka nas magiczne widowisko przepełnioneemocjami, niezwykłą energią wokalistki i mnóstwem przebojów, które wylansowała na przestrzeni 25 lat swojej artystycznej kariery.

 • Warsztat
  Free

  Środa, 7 października 2020, 17:30

  BECEK Bytomskie Centrum Kultury, Bytom, Free

  Zapraszamy na warsztaty Robotyki w Bytomiu - Obowiązują zapisy.

 • Film

  Sobota, 18 maja 2019, 19:00

  BECEK Bytomskie Centrum Kultury, Bytom, 13.00 zł

  Lata siedemdziesiąte. Pikelet i Loonie dorastają w małej, spokojnej miejscowości na zachodnim wybrzeżu Australii. Każdą wolną chwilę po szkole spędzają szukając przygód i adrenaliny, nieustannie ze sobą rywalizując. Chłopcy zaprzyjaźniają się z podstarzałym i charyzmatycznym surferem Sando, który namawia ich do podejmowania coraz większego ryzyka. „Oddech” – dramat Australia, 2017reż.: Simon Bakerobsada: Simon Baker, Samson Coulter, Ben Spence, Elizabeth Debickiczas trwania: 115 min.

 • Spotkanie

  Czwartek, 23 maja 2019, 18:00

  BECEK Bytomskie Centrum Kultury, Bytom, 25.00 zł

  Powracamy do naszej małej tradycji, czyli wydarzeń pod wspólnym hasłem „Kobiecy Bytom”. Najbliższa odsłona już w maju. A w programie między innymi prezentacje, pokazy mody i bielizny, losowanie nagród, poczęstunek, prelekce i wiele innych atrakcji. Gwiazdą wieczoru będzie iluzjonista Bartosz Lewandowski - iluzjonista z Mam Talent, który już zdążył podbić serca Polaków. Pokazy magii, które zaprezentował w programie, zrobiły wrażenie zarówno na jurorach, jak i na widzach show. Te perfekcyjnie wykonywane sztuczki zapewniły mu przejście do finału Mam Talent. Warto zobaczyć inne jego pokazy.Na zakończenie wieczoru seans filmowy pt. „Niedobrani” z Charlize Theron w roli głównej. Piękna laureatka Oscara, Charlize Theron, i niepoprawnie zabawny Seth Rogen w komedii o tym, że czasem najbardziej zgrane są niedobrane pary„Niedobrani” – komedia romantyczna USA, 2019reż.: Jonathan Levineobsada: Charlize Theron, Seth Rogen, Alexander Skarsgardczas trwania: 125 min.Prowadzenie imprezy: Marlena Grzymkiewicz