COS Torwar

Sprawdź wydarzenia

COS Torwar, Warszawa

Zobacz
COS Torwar
informacje ogólne

Lokalizacja

Warszawa, ul. Łazienkowska 6A

COS Torwar to kompleks łączący w sobie dwie hale - Torwar I, jak i COS Torwar Lodowisko. Obie hale to idealne miejsce do organizowania różnego rodzaju targów, wystaw, koncertów, imprez sportowych, imprez firmowych, bankietów i konferencji. 

Hala sportowo-widowiskowa COS Torwar to głównie zawody sportowe, takie jak chociażby: mecze reprezentacji Polski w siatkówce, piłce ręcznej, koszykówce, Międzynarodowe Zawody Jeździeckie, eliminacje do Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Kobiet 2018, Mistrzostwa Europy w Podnoszeniu Ciężarów. 

Hala COS Torwar gości bardzo często gwiazdy różnych festiwali muzycznych. Pośród nich: Summer Jazz Festival, z takimi gwiazdami jak: Paco De Lucia, Jamie Cullum. Regularnie odbywają się tam targi motoryzacyjne, kosmetyczne, wędkarskie, ślubne, budowlane i mieszkaniowe, które przyciągają wiele zwiedzających z terenu całej Polski.  Hala ta może się poszczycić organizowaniem koncertów artystów światowej sławy, takich jak: The Hurts, Nickelback, Macklemore, Backstreet Boys, Elite Goulding, Whitening Temptation, John Legend, Parov Stelaże Band, Lindsey Starling, Chris Botti, James Blunt, One Republic, Lisa Stanfield, 30 Seconda to Mars, Tokyo Hotel 30, Dream Theater, Alicia Keys, czy 50 Cent.  


W skład sportowego kompleksu COS Torwar wchodzi również profesjonalne, w pełni wymiarowe lodowisko, które znajduje się na terenie obiektu sportowego COS Torwar II. Obiekt ten spełnia wszelkie wymagania techniczne federacji międzynarodowych, a przy tym posiada widownię mogącą pomieścić 640 miejsc siedzących. W obiekcie do dyspozycji gości jest także sala choreograficzna mająca powierzchnię 108 m2, która pełni także funkcję sali konferencyjnej, albo gimnastycznej. 

Na terenie hali Torwar II Lodowisko trenują aktywnie kluby, jak i związki sportowe mające związek z uprawianiem sportowych dyscyplin zimowych. Odbywają się tam też różne imprezy sportowe, takie jak chociażby Międzynarodowe Zawody w Łyżwiarstwie figurowym Warsaw Cup, zawody Curlingowej, Turniej Grupy Wyszehradzkiej w hokeju na lodzie, Drużynowe Mistrzostwa Świata w SHORT TRACK. 

zobacz na mapie

aktualne wydarzenia

 • Image preview
  Koncert

  Poniedziałek, 30 listopada 2020, 17:30

  COS Torwar, Warszawa, od 60 zł

  Co powiecie na lufę 30.11.2020 na Torwarze? PRO8L3M zagra tego wieczoru koncert promujący nowe wydawnictwo Art Brut 2. Występowi będzie towarzyszyć całkowicie nowa oprawa wizualna przygotowana specjalnie na te trasę. Więcej info wkrótce.Bilety w sprzedaży od 7.10.

 • Image preview
  Koncert

  Wtorek, 18 maja 2021, 18:00

  COS Torwar, Warszawa, od 0 zł

  Jeden z najbardziej lubianych i znanych zespołów acapella Pentatonix w maju 2021 roku zagra koncert w Warszawie. To bezprecedensowe wydarzenie, ponieważ grupa jest popularna praktycznie na całym świecie. W składzie zespołu znajduje się 5 wokalistów, śpiewających wyłącznie acapella. Łączą ze sobą różne odmiany gatunków muzycznych, w tym pop, reggae, hip-hop oraz muzykę electro.Grupa Pentatonix ma na swoim koncie wiele własnych utworów, jednak znana jest z tego, iż potrafi doskonale aranżować piosenki innych zespołów, głównie o tematyce świątecznej. Tego również nie zabraknie w Warszawie. Na uwagę zasługuje fakt, iż Pentatonix ma na swoim koncie aż 3 nagrody Grammy. Na całym świecie wokaliści sprzedali już ponad 10 milionów płyt, liczby mówią same za siebie.Najbardziej znanym albumem w ich historii okazał się ten, który zatytułowali... "Pentatonix". Pochodzi on z 2015 roku, w krótkim czasie stał się złoty i zajął 1. miejsce na prestiżowej liście Billboard 200. Na swoim koncie grupa ma obecnie 4 albumy świąteczne, a w ostatnim czasie muzycy odwiedzili m.in. Amerykę Północną, odbywając w tamtejszych rejonach swoją trasę koncertową.-- Going. --

 • Image preview
  Koncert

  Piątek, 29 października 2021, 18:00

  COS Torwar, Warszawa, od 129 zł

  Już 29 października 2021 na terenie Warszawy dojdzie do niepowtarzalnego koncertu, ponieważ w stolicy Polski wystąpią przed publicznością Kayah oraz Goran Bregović. Wydarzenie odbędzie się na warszawskim Torwarze, start zaplanowano na godzinę 18:00.W 2020 roku wspomniany duet obchodzi 21-lecie swojego albumu "Kayah i Bregović", dlatego artyści postanowili uczcić to wydarzenie w najlepszy możliwy sposób, małą trasą koncertową po największych miastach w Polsce. Jeśli ktoś chce sobie przypomnieć piosenki puszczane w radiach i telewizji w niedalekiej przeszłości, powinien zjawić się wraz z grupką znajomych w Warszawie, a na pewno tego nie pożałuje.Podczas koncertu nie zabraknie największych hitów duetu, ale też mniej znanych utworów, aby każdy mógł się z nimi zapoznać w wersji na żywo. Duet zapowiada takie utwory jak: "Śpij kochanie, śpij", "Prawy do lewego" oraz "Nie ma, nie ma Ciebie". Wyżej wspomniana płyta osiągnęła status diamentowej, dlatego warto przybliżyć sobie niektóre tytuły i oddać hołd artystom w Warszawie.-- Going. --

 • Image preview
  Koncert

  Środa, 21 października 2020, 20:00

  COS Torwar, Warszawa, od 50 zł

  Pochodząca ze słonecznej Kalifornii Beth Hart na koncercie w Polsce! Jej sława została rozpoczęta przez hitowe "LA Song (Out of This Town)", a po drodze była umacniana przez albumy takie jak “Better Than Home” czy “Fire on The Floor” - zainteresowanie artystką utrzymywało się na wysokim poziomie również ze względu na inne przejawy artystycznej działalności, takie jak rola Janis Joplin w musicalu "Love, Janis" Beth tworzy muzykę skupioną na gitarowej i rockowej tradycji, chętnie sięgając po blues i gospel - to twórczość pełna emocji i wyjątkowej kobiecości. Jednym z przystanków na jej przyszłorocznej trasie koncertowej będzie Warszawa. Beth Hart zaprezentuje nie tylko swoje największe hity, ale i utwory z najnowszego albumu - Torwar, 21 października 2020. Bilety na koncert dostępne u nas. -- Going. --