Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Czasoprzestrzeń

Sprawdź wydarzenia

Czasoprzestrzeń, Wrocław

Zobacz
informacje ogólne

Lokalizacja

Wrocław, Tramwajowa 1/3

Czasoprzestrzeń we Wrocławiu przy ul. Tramwajowej 1-3 to miejsce, która stawia na rozwój, budowanie świadomości tolerancji, prospołecznej i proekologicznej oraz promowanie zdrowego stylu życia.

Centrum Kultury Akademickiej i Inicjatyw Lokalnych to miejsce, które zrzesza niezliczoną ilość uczestników każdego rodzaju spotkań, warsztatów i wydarzeń kulturalnych. Poprzez wydarzenia, które odbywają się wewnątrz wrocławskiej Czasoprzestrzeni zbudowali wizerunek miejsca, które integruje uczestników niezależnie od wieku. Każdy event w Czasoprzestrzeni porusza i łapie za serce, buduje wzorce i intryguje. Imprezy tematyczne stają się ciekawym doświadczeniem dla każdego, dają alternatywę na produktywne spędzenie czasu i edukują. 

W Czasoprzestrzeni obyły się wydarzenia takie jak warsztaty, targi i spotkania, zawiązane z budowaniem wzorców w społeczeństwie. Centrum jest otwarte na młodzież, inicjatywy studentów i osób zainteresowanych przekazaniem wartości społecznych. Dodatkowo, organizowane tam eventy oddają ducha industrialnej przestrzeni i miasta, które jest jednym z najpiękniejszych w Polsce. Obiekt to dwie byłe hale tramwajowe. Wydarzenia, jakie miały miejsce w Centrum Kultury Akademickiej i Inicjatyw Lokalnych to między innymi pokazy filmów, koncerty i występy kabaretowe. Klimat, z jakim spotkamy się w Czasoprzestrzeni to luźna atmosfera, kreatywne i wyraziste osobowości oraz tematy, które po prostu trzeba rozstrzygnąć. Miejsce rozwoju i wyrażania siebie, edukacja i rozrywka - to właśnie oferuje nam to miejsce. Wkrótce w Czasoprzestrzeni będzie możliwość wzięcia udziału w koncercie Neony+Frankenstein Children, Synestezji czy Katedry+Cinemon. Zaplanowano także długą i wciąż aktualizowaną listę zajęć warsztatowych i targów. Najbliższe z nich to Wrocławski festiwal Kawy i Czekolady. Ciekawą inicjatywą jest organizowanie przez Czasoprzestrzeń Przeglądu Kultury Studenckiej, która ma za zadanie wyłowić talenty, a publiczności daje możliwość zetknięcia się ze świeżym i alternatywnym brzmieniem.

zobacz na mapie

Pigeon | Map tiles by Stamen Design, under CC BY 3.0. Data by OpenStreetMap, under ODbL.
Use ctrl + wheel to zoom!

aktualne wydarzenia

 • Koncert
  Techno
  Elektronika
  Pod dachem

  Piątek, 18 lutego 2022, 23:00

  Czasoprzestrzeń, Wrocław, 50/60 zł

  Reconnect - połączyć się lub być ponownie połączonym z czymś lub kimś innym, gdzieś pośrodku harmonicznych dźwięków o hipnotycznym zabarwieniu. Tak my to widzimy, Wy również?Come & dance with usLine up: Błażej Malinowski https://www.facebook.com/malinowskiblazejhttps://soundcloud.com/blazejmalinowskiofficialDenise Rabehttps://www.facebook.com/DeniseRabeMusichttps://soundcloud.com/deniserabeJuergahttps://www.facebook.com/juergamusichttps://soundcloud.com/juerga️Conjunction (Syrius b2b Fideshi)https://www.facebook.com/syriusmusichttps://www.facebook.com/fideshimusichttps://soundcloud.com/syrius1https://soundcloud.com/fideshibewuhttps://www.facebook.com/bewumusic/https://soundcloud.com/bewu