Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Drizzly Grizzly

Sprawdź wydarzenia

Drizzly Grizzly, Gdańsk

Zobacz
Drizzly Grizzly
informacje ogólne

Lokalizacja

Gdańsk, Elektryków 1

Spośród miliona osób żyjących w obszarze metropolitalnym ok. 300 szuka swojego miejsca, by spotkać się, porozmawiać o życiu, wypić kawkę, skosztować kraftowego piwka i posłuchać ulubionej muzyki z kaset i na żywo.

To jest DRIZZLY GRIZZLY.

zobacz na mapie

Pigeon | Map tiles by Stamen Design, under CC BY 3.0. Data by OpenStreetMap, under ODbL.
Use ctrl + wheel to zoom!

aktualne wydarzenia

 • Koncert
  Pop
  Polskie
  Pod dachem
  Trasa

  Piątek, 31 grudnia 2021, 20:00

  Drizzly Grizzly, Gdańsk, od 45 zł

  Bartek Królik wydał pierwszy solowy album w karierze. Kompozytor, wiolonczelista, basista i producent muzyczny, który stoi za sukcesem między innymi takich gwiazd jak Sistars, Agnieszka Chylińska, Łąki Łan, Edyta Górniak, Natalia Kukulska, Krzysztof Zalewski, Tede, O.S.T.R., tym razem zdecydował się mówić "własnym głosem"."Pan od muzyki” - bo taki tytuł nosi album, to płyta różnorodna stylistycznie, pulsująca miejskim rytmem i życiowa w przekazie, która łączy w sobie takie gatunki jak r&b, soul, funk, jazz, pop z odrobiną rocka. To wszystko wraz z aksamitną barwą głosu Bartka Królika daje niesłychanie ciepłą i pozytywną mieszankę.Bartek Królik, czyli "Pan od muzyki" zdecydowanie podnosi na duchu:)

 • Koncert
  Alternatywa
  Zagraniczne
  Pod dachem

  Niedziela, 17 października 2021, 19:00

  Drizzly Grizzly, Gdańsk, 30/40 zł

  17.10.2021 u niedźwiedzia wystąpi 10 000 Russos w ramach trasy Superinertia European & UK Fall Tour 2021.10 000 RussosWyobraź sobie, że przemierzasz pustynny, bezludny step. W pewnym momencie swojej wyczerpującej wędrówki dostrzegasz w oddali tlący się płomień ognia, a nad nim niewyraźnie rysujące się postaci. Nie ustajesz w wędrówce, coś mechanicznie ciągnie cię do tego dziwnego obrazka. W miarę przybliżania się dobiega cię dźwięk monolitycznych dronów, poskręcane, zniekształcone buczenie przestrojonej gitary, melodyjnego basu i ten mantrujący głos... wpadasz w trans. Rozsiadasz się przy ognisku, a przed tobą stoi trójka szamanów z Portugalii, oddająca się hipnotyzującemu, industrialnemu rytuałowi: ich muzyczny kosmos to konstelacja psychodelii orbitująca wokół post-punkowych, krautrockowych tonów, zahaczających gdzieś o techno z jego szorstkimi, metronomicznymi rytmami. A to wszystko podane w formie transcendentalnego, eksperymentalnego minimalizmu.Bilety:30 zł - przedsprzedaż40 zł - w dniu koncertuPakiety:150 zł - 5+1 gratis210 zł - 7+2 gratis300 zł - 10+3 gratis (+13 piw)