Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Estrada Stagebar

Sprawdź wydarzenia

Estrada Stagebar, Bydgoszcz

Zobacz
informacje ogólne

Lokalizacja

Bydgoszcz, Dworcowa 51

zobacz na mapie

Pigeon | Map tiles by Stamen Design, under CC BY 3.0. Data by OpenStreetMap, under ODbL.
Use ctrl + wheel to zoom!

aktualne wydarzenia

 • Koncert

  Niedziela, 21 listopada 2021, 18:00

  Estrada Stagebar, Bydgoszcz, 99.00 zł

  Legendarny duet Bars and Melody powraca do Polski na 5 koncertów.Trasa promować będzie nowy album studyjny.Koncerty odbędą się w Krakowie, Poznaniu, Bydgoszczy, Gdyni oraz Warszawie.Bars and Melody 2020 Sadboi tour - Poland1. Rodzaje biletów:General Ticket - 99zł- Bilet upoważnia do wstępu na koncertRegular VIP - 399zł- Ograniczona ilość biletów!- Oprócz wstępu na koncert bilet uprawnia do wcześniejszego wejścia na spotkanie z zespołem - Meet and greet (po spotkaniu Platinum VIP). Posiadacze tego pakietu uprawnieni są do spotkania z zespołem, mogą wykonać zdjęcie z zespołem (wykonane własnym telfonem/aparatem) jak również dostają specjalne pamiątki: opaskę VIP, specjalną plakietkę ze smyczą a także tabliczkę czekolady Bars and Melody. Uwaga! Na każdym koncercie jedna osoba może wygrać BLACK TICKET! Nie ma ograniczeń co do filmowania spotkań.Platinum VIP - 599zł- tylko 15 sztuk!- Oprócz wstępu na koncert bilet uprawnia do wcześniejszego wejścia na soundcheck i spotkania z zespołem. Posiadacze tego pakietu uprawnieni są do spędzenia czasu z zespołem, zobaczenia próby dźwięku, wykonania zdjęcia z zespołem (wykonane własnym telefonem/aparatem) jak również dostają specjalne pamiątki: opaskę VIP, specjalną plakietkę ze smyczą a także tabliczkę czekolady Bars and Melody. Uwaga! Na każdym koncercie jedna osoba może wygrać BLACK TICKET! Nie ma ograniczeń co do filmowania spotkań.BLACK TICKET- Bilet może zostać wylosowany w pakietach Regular VIP oraz Platinum VIP. Nie można go kupić! Bilet znajduje się w LOSOWO wybranej tabliczce czekolady po jednym dla pakietów Regular oraz Platinum na każdym koncercie w trasie. Black ticket upoważnia do spotkania z zespołem PO koncercie dla szczęśliwego posiadacza biletu BLACK TICKET oraz JEDNEGO znajomego. Na spotkaniu po koncercie można robić zdjęcia.

 • Koncert
  Rap
  Zagraniczne
  Pod dachem

  Niedziela, 21 listopada 2021, 18:00

  Estrada Stagebar, Bydgoszcz, od 99 zł

  Legendarny duet Bars and Melody powraca do Polski na 5 koncertów.Trasa promować będzie nowy album studyjny.Koncerty odbędą się w Krakowie, Poznaniu, Bydgoszczy, Gdyni oraz Warszawie.

 • Koncert

  Piątek, 31 grudnia 2021, 18:00

  Estrada Stagebar, Bydgoszcz, 35.00 zł

  Data 31.12.2021 jest datą roboczą, nowa zostanie podana, jak tylko organizacja koncertów znów będzie możliwa.noSleep & Brain Dead Familia zapraszają na trasę koncertową FG X VOODOO TOUR.Na jednej scenie dwóch artystów zaprezentuje swoje solowe albumy.Opał i Floral Bugs znani są z tego, że ich koncerty są bardzo energiczne i jak zapowiadają: BYDGOSZCZ zapamięta to wydarzenie na długo.W Klubie Estrada Stagebar zagrają dla Was:- Opał z koncertem premierowym ,,Oczy Szeroko Zamknięte”- Floral Bugs z koncertem premierowym ,,Nowa Sztuka”Start 19:00 Bilety I pula - 35 PLNII pula - 40 PLNIII pula - 45 PLNKup Bilet: https://ticketos.pl/event/3534Ze względu na zaistniałe restrykcje sanitarne ilość biletów mocno ograniczona.