Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Fabryka Lloyda

Sprawdź wydarzenia

Fabryka Lloyda, Bydgoszcz

Zobacz
informacje ogólne

Lokalizacja

Bydgoszcz, Fordońska 156

zobacz na mapie

Pigeon | Map tiles by Stamen Design, under CC BY 3.0. Data by OpenStreetMap, under ODbL.
Use ctrl + wheel to zoom!

aktualne wydarzenia

 • Jedzenie

  Jutro, 18:00

  Fabryka Lloyda, Bydgoszcz, od 130.00 zł

  Już 12.02 powracamy z długo wyczekiwaną, drugą edycją święta whisky…pod znakiem PROHIBICJA!! Podobnie jak poprzednio, również podczas tego wieczoru czeka na Was wiele atrakcji, w tym: degustacja whisky (15 kuponów), karnawałowy wieczór w stylu lat 20/30 z DJ-em, koncert Judyty Wendy w klimacie kinowego hitu „Wielki Gatsby” NA ŻYWO, występ taneczny „gorąca niespodzianka”.Na degustacji znajdziecie między innymi takie whisky jak: Glen Scotia, Kilchoman, Ledaig, Loch Lomond, Nikka, Paul John, Templeton, The Irishman, Jameson, Chivas i inne.Bilety na wydarzenie są dostępne w dwóch wersjach: normalny (wstęp, degustacja) oraz VIP (wstęp, degustacja, wydzielona strefa, ciepły bufet).Do zobaczenia!

 • Koncert

  Niedziela, 13 lutego 2022, 18:00

  Fabryka Lloyda, Bydgoszcz, od 60.00 zł

  WALENTYNKI W LLOYDZIEJuż 13 lutego zapraszamy na najbardziej romantyczny wieczór w murach Lloyda. Będzie dużo o miłości, czułości… Na wyjątkowy koncert NA ŻYWO zapraszają ZWIERZAK oraz Joanna Wojnowska - Sisenbro, a w planie mocno rozmarzony, miłosny repertuar - LOVE SONGSZabierz swoją drugą połówkę, mamę, siostrę, przyjaciółkę i spędźcie ten magiczny wieczór razem z nami!!W Kantynie Lloyda specjalne walentynkowe MENU!! Do tego specjalna oferta na hiszpańskie WINO DIALOG (produkowane specjalnie dla Fabryki Lloyda)Liczba miejsc mocno ograniczona!! Do zobaczenia!! All You need is LOVE!

 • Koncert

  Czwartek, 17 lutego 2022, 18:00

  Fabryka Lloyda, Bydgoszcz, od 40.00 zł

  PATRICK THE PANJuż 17 lutego zapraszamy na koncert zespołu PATRIC THE PAN w Fabryce Lloyda!!Piotr Madej występujący pod pseudonimem PATRICK THE PAN to alternatywny artysta młodego pokolenia pochodzący z Krakowa. O ludziach takich, jak on Amerykanie z podziwem mówią: SELF-MADE MAN. Jest nie tylko tekściarzem, zdolnym kompozytorem, ale także samodzielnie realizuje nagrania i produkcje. Jego trzy dotychczas wydane z wytwórnią Kayax albumy zostały świetnie przyjęte przez dziennikarzy i publiczność. PATRICK miał okazję koncertować na jednych z najważniejszych festiwali muzycznych w kraju takich jak OPEN'ER, OFF FESTIWAL CZY MĘSKIE GRANIE. Choć artysta w jednej ze swoich piosenek śpiewa „od techno wolę ciszę i jazz„, uwielbia koncertowo tym słowom zaprzeczać. Razem ze swoim zespołem umiejętnie balansują na pograniczu elektroniki, gitarowego grania i cichego, solowego stukania w klawisze pianina. Cechą wyróźniającą Piotra są jego bystre słodko-gorzkie teksty oraz zgrabne łączenie przebojowości z melancholią, z którą Piotr romansuje od samego początku kariery. Kiedy nie występuje jako PATRICK, koncertuje jako muzyk z Dawidem Podsiadło. Działa prężnie również jako producent muzyczny: współpracował m.in. z Pauliną Przybysz, Ralphem Kaminskim, Kaśką Sochacką, Misią Furtak, czy Zespołem LOR. 25.Do zobaczenia!

 • Jedzenie

  Piątek, 18 lutego 2022, 19:00

  Fabryka Lloyda, Bydgoszcz, od 280.00 zł

  Whisky Premium Club - Old Fashioned 18.02 zapraszamy na pierwszy PREMIUM wieczór whisky w Lloydzie!! Wieczór pod znakiem degustacji whisky PREMIUM, w wieku nie mniejszym niż 12 lat! To niebywała okazja aby spróbować najwyższej jakości rodzajów tego eleganckiego trunku! Degustacja odbędzie się w 4 rundach tematycznych, w formule MASTERCLASS! W programie również występ kobiecego duetu Pinky Loops NA ŻYWO, Pole Dance Showi wiele więcej…Start: 19:00Bilety VIP 280 zł - obejmuje wstęp na wydarzenie, degustację w 4 rundach, bufet (ciepłe dania oraz zimne zakąski) i część artystyczną!Zapraszamy serdecznie wszystkich smakoszy!