Fabryka Lloyda

Sprawdź wydarzenia

Fabryka Lloyda, Bydgoszcz

Zobacz
informacje ogólne

Lokalizacja

Bydgoszcz, Fordońska 156

zobacz na mapie

aktualne wydarzenia

 • Koncert
  Polski rap
  Pod dachem
  Trasa

  Piątek, 17 września 2021, 18:00

  Fabryka Lloyda, Bydgoszcz, od 99 

  Siema, wracamy do was i mamy 3 nowe informacje: - aktualizacja daty z 17.04.2021 na 17.09.2021 - nowa lokalizacja: Fabryka Lloyda (plener Letnie Dźwięki)- za Białasa wbijają Kukon i Nizioł; na scenie pozostają OKI, Miły ATZ, WłodiWidzimy się we wrześniu, mordeczki!W Bydgoszczy wystąpią: Miły ATZ,OKI,Włodi,Nizioł,KukonLegendy polskiego rapu oraz przedstawiciele młodego pokolenia w jednym miejscu. Usłysz klasyczny rap, trap, grime i hardcore podczas kilkugodzinnej sesji na RapTour. Od lat hip-hop dominuje na liście sprzedaży OLiS. W każdym tygodniu pięć płyt z tego gatunku plasuje się w czołówce oficjalnej listy sprzedaży. Nie ma się czemu dziwić, ponieważ są to światowej klasy produkcje. Artyści tego gatunku grają najwięcej koncertów i mają rzesze wiernych fanów. RapTour 2021 zapowiada się niezwykle energetycznie. Kto odwiedzi twoje miasto? Sprawdź nasz line-up.

 • Koncert
  Alternatywa
  Pop
  Polskie
  Pod dachem

  Niedziela, 20 czerwca 2021, 18:00

  Fabryka Lloyda, Bydgoszcz, od 75 

  RALPH KAMINSKI to wokalista, autor tekstów oraz kompozytor. Piosenki Ralpha Kaminskiego to kontrastujące połączenie muzycznej siły i delikatności. Po wiosennej trasie, promującej nową płytę – „Młodość”, przyszła pora dokończyć podróż pełną kosmicznych energii. Zapraszamy na niekonwencjonalne koncerty w formie spektakli, w towarzystwie znakomitego zespołu My Best Band In The World!Ralph Kaminski - od czasu swojego debiutu zawładnął alternatywną sceną zdobywając uznanie krytyków oraz fanów. Artysta zbudował swój niepowtarzalny styl, tym samym wprowadzając świeżość na polskim rynku. W 2019 roku Ralph otrzymał Grand Prix i Nagrodę Publiczności 40. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu oraz prestiżową nagrodę artystyczną im. Grzegorza Ciechowskiego przyznawaną przez miasto Toruń. Ralph otrzymał dwie nominacje do muzycznej nagrody Fryderyk w kategorii "album roku muzyka alternatywna" oraz "producent muzyczny roku”.Premiera płyty „Młodość” miała swoją premierę 22 listopada 2019r. i spotkała się z doskonałym przyjęciem zarówno fanów Ralpha jak i recenzentów muzycznych. „Młodość” – to nostalgiczny powrót do lat 80., a zarazem wyjątkowa i niespotykana wcześniej na polskiej scenie wrażliwość, będąca głosem nowego pokolenia. Promujące go single pt. „Autobusy”, „Kosmiczne energie” czy „Wszystkiego najlepszego” mają na licznikach milionowe wyświetlenia i wciąż idą w górę.Single:„Wszystkiego najlepszego” https://tinyurl.com/RalphWN„Kosmiczne Energie” https://tiny.pl/t11pm"Autobusy" https://www.youtube.com/watch?v=ARZAUVpvxw8„2009” https://www.youtube.com/watch?v=GDOpp1CBp9E

 • Koncert
  Alternatywa
  Polskie
  Pod dachem

  Czwartek, 24 czerwca 2021, 19:00

  Fabryka Lloyda, Bydgoszcz, od 79 

  UWAGA! Zmiana daty koncertu na 24.06.2021 Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność.Zwrot możliwy przez formularz kontaktowy: https://goingapp.pl/kontakt/formularz-kontaktowy/SORRY POLSKO SUPER TOUR sorry polsko to będzie dobry rokbędziemy śpiewać i tańczyćwbrew wszystkiemubędziemy robić to, co razem umiemy najlepiejkrzyczeć !im ciemniej wkoło, tym głośniej sorry polsko nie ma nowych piosenekbo te są niestety ciągle aktualnebo właśnie ich chcecie słuchać i chcecie koncertówmówicie, że teraz są wam jeszcze bardziej potrzebnemi też muzycznie to zupełnie nowe otwarciesuper trio: Kuba Staruszkiewicz, Pat Stawiński i Kamil Paterprzynoszą nową jakość i nowe aranżetrzech gniewnych ludzi i ja`super maria i super bandsorry polsko ale wracamy jeszcze lepsi to będzie super rok z SORRY POLSKO SUPER TOUR chodźcie, na ulice, potańczyć i pokrzyczeći na koncerty, do nasbędzie super.

 • Koncert

  Sobota, 26 czerwca 2021, 20:00

  Fabryka Lloyda, Bydgoszcz, od 40 

  Główny Zawór Jazzu, to energiczny projekt łączący pozornie niedostępne wariacje nurtów jazzowych z wszechobecną muzyką pop. Znane z rozgłośni radiowych polskie przeboje przedstawione są w swingowych aranżacjach, zabierając słuchacza w podróż po zadymionych klubach lat 30-tych, 40-tych i 50-tych. Dziewięcioosobowy skład z Poznania łamie bariery międzygatunkowe w utworach takich gwiazd jak Monika Brodka, Margaret czy Perfect i wielu, wielu innych. Odbiorcy serwowana jest nietuzinkowa mieszanka płynąca pełnią brzmienia wprost przez Główny Zawór Jazzu.Oprócz regularnych koncertów zespół promuje swoją muzykę poprzez nagrania w formie live sessions, które dostępne są na YouTube:Lech Janerka - Rower (Dixieland Cover)https://youtu.be/SIMkkIljSEUOrkiestra Męskie Granie - Początek (Swing Cover)https://youtu.be/GTm3TjtgIQQPerfect - Ale wkoło jest wesoło (Big Band Cover)https://youtu.be/AfejRjo1q-0Główny Zawór Jazzu o sobie:Jesteśmy grupą przyjaciół, których połączyła pasja do muzyki z tamtych lat oraz nowych nurtów kształtujących się na polskiej scenie muzycznej. Na naszych nagraniach utwory znanych polskich artystów przenikają się ze stylistyką lat 20’, 30’ i 40’. Jazz, swing, ragtime, a nawet blues wplatane są w utwory artystów zarówno młodego pokolenia – m.in. BOVSKA, Krzysztof Zalewski i Brodka, jak i legend polskiej sceny muzycznej, takich jak Lech Janerka czy Perfect. Ta klimatyczna mieszanka doprawiana jest unikalną stylistyką wyjątkowych miejsc, w których nagrywamy nasze klipy. Zapraszamy!