Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Facebook.com/Empikcom

Sprawdź wydarzenia

Facebook.com/Empikcom, Internet

Zobacz
informacje ogólne

Lokalizacja

Internet

zobacz na mapie

Pigeon | Map tiles by Stamen Design, under CC BY 3.0. Data by OpenStreetMap, under ODbL.
Use ctrl + wheel to zoom!

aktualne wydarzenia

 • Spotkanie

  Czwartek, 2 kwietnia 2020, 18:00

  Facebook.com/Empikcom, Internet, od 0.00 zł

  W najbliższych tygodniach zawiesiliśmy organizację spotkań autorskich w salonach Empik, nie znaczy to jednak, że nie chcemy rozmawiać o muzyce. Zapraszamy na wyjątkowe, internetowe spotkanie z Arturem Rojkiem autorem płyty „Kundel” (Wydawnictwo Agora). Rozmowę poprowadzi Michał Kirmuć.Liczymy, że forma spotkania online w obecnej sytuacji spotka się z Waszym zainteresowaniem. Streaming ze spotkania będzie dostępny na www.facebook.com/empikcom. W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Spotkanie będzie też tłumaczone na język migowy. Prawie 6 lat po premierze solowego debiutu, Artur Rojek wraca z albumem zatytułowanym „Kundel”. Artysta postawił na współpracę z tymi sami twórcami, co przy albumie „Składam się z ciągłych powtórzeń”, ale w zupełnie nowej odsłonie. Za brzmienie odpowiada producent i kompozytor Bartosz Dziedzic, natomiast w warstwie lirycznej Rojka ponownie wsparł Radek Łukasiewicz (ex-Pustki, Bisz/Radex).„Dlaczego kundel? Kundel to dla mnie ktoś pozornie mało ciekawy z ukrytym skarbem wewnątrz. Często wydaje się jakby prowadził szare i mało interesujące życie. Specjalnie nie błyszczy i ma widoczne wady, ale wcale się tego nie wstydzi. Woli to, niż być dla siebie obcym. Kundel budzi tęsknotę za prostym życiem, docenianiem tego, co się ma i akceptację siebie takim, jakim się jest – bezwstydnie i odważnie” – mówi Artur Rojek.Zapraszamy do udziału także w innych premierach online na Facebook.com/Empikcom:> 31.03, godz. 18:00 Katarzyna Olubińska - „Kobieta w wielkim mieście” (Wydawnictwo WAM)> 01.04, godz. 18:00 Jacek Galiński - "Kratki się pani odbiły” (Wydawnictwo W.A.B)> 07.04, godz. 18:00 Sylwia Chutnik – „Cwaniary” (Wydawnictwo Znak)

 • Spotkanie

  Wtorek, 7 kwietnia 2020, 18:00

  Facebook.com/Empikcom, Internet, od 0.00 zł

  W najbliższych tygodniach zawiesiliśmy organizację spotkań autorskich w salonach Empik, nie znaczy to jednak, że nie chcemy rozmawiać o książkach. Zapraszamy na wyjątkowe, internetowe spotkanie z Sylwią Chutnik autorką książki „Cwaniary” (Wydawnictwo Znak). Rozmowę poprowadzi Olga Wróbel (@Kurzojady).Liczymy, że forma spotkania online w obecnej sytuacji spotka się z Waszym zainteresowaniem. Streaming ze spotkania będzie dostępny na www.facebook.com/empikcom. W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Spotkanie będzie też tłumaczone na język migowy.Nowe wydanie kultowego bestsellera „Cwaniary”, autorstwa Sylwii Chutnik, pokazuje kobiety, które mają swoją dumę, zasady i pierwsze powiedziały dość! Halinie brzuch przeszkadza na tyle, że nie może już sobie pozwolić na walkę wręcz. Radzi sobie metalową pałką. Celina delikatnie wykręca ręce i stosuje ulubiony chwyt, aż człowiekowi łzy stają w oczach. Bronka potrafi wyprowadzić perfekcyjny cios, choć nosi szpilki i służbową garsonkę. Stefa ma fioletowy siniak pod okiem i dwójkę dzieci. Mści się powoli, elegancko. Mokotowski gang kobiet pomści niewybaczalne krzywdy i nigdy się nie podda. Nie przyjmuje skarg i zażaleń. Ratuje kobiety uwięzione między odkurzaczem i pralką. Słyszy każdą wołającą o pomoc. Kiedy nie możesz już ukryć siniaków, a rozpacz wygrywa z wściekłością, superbohaterki wlatują przez otwarte okno i biorą cię w ramiona.Zapraszamy do udziału także w innych premierach online na Facebook.com/Empikcom:> 31.03, godz. 18:00 Katarzyna Olubińska - „Kobieta w wielkim mieście” (Wydawnictwo WAM)> 01.04, godz. 18:00 Jacek Galiński - "Kratki się pani odbiły” (Wydawnictwo W.A.B)> 02.04, godz. 18:00 Artur Rojek – „Kundel” (Wydawnictwo Agora)

 • Spotkanie

  Środa, 8 kwietnia 2020, 18:00

  Facebook.com/Empikcom, Internet, od 0.00 zł

  Nieustannie chcemy inspirować Was do wartościowego spędzania czasu i stwarzać okazję do spotkań z najważniejszymi twórcami kultury. Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu #premieraonline, tym razem z Jackiem Piekarą, autorem książki „Ja, inkwizytor. Przeklęte kobiety” (Wydawnictwo Fabryka Słów). Rozmowę poprowadzi Olga Wróbel (Kurzojady).Liczymy, że forma spotkania online w obecnej sytuacji spotka się z Waszym zainteresowaniem. Transmisja będzie dostępna na profilu Empiku na Facebooku (www.facebook.com/empikcom). W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach. Spotkanie będzie też tłumaczone na język migowy a w jego trakcie zdobyć będzie można kod umożliwiający zakup książki w specjalnej promocyjnej cenie. "Życie warto poświęcać tylko dla Boga. Bo kiedy Bóg woła, to odpowiadam: "jestem!", nie zważając czy wzywa mnie dla chwały czy dla męczeństwa."Inkwizytor walczy z pogaństwem i herezją na barbarzyńskiej Rusi! Ludzie chcący wykorzystać Mordimera Madderdina są zbyt liczni i bezwzględni, by inkwizytor nawet przez chwilę czuł się bezpiecznie. W jaki sposób zakończą się sprawy na Rusi? Kto wróci z tarczą, a kogo zaniosą na tarczy? Czy wrogowie zamienią się w przyjaciół, a przyjaciele we wrogów? Co okaże się silniejsze: miłość czy śmierć? Umierają idee i marzenia, umierają wrogowie i przyjaciele. Ci którzy przeżyli, żałują że również nie umarli. A w ostatecznym efekcie, w tej wszechogarniającej pustce, pozostaje miłość do Boga i wierność Świętemu Officjum. To one wypełniają serce na tyle, by chciało jeszcze bić...

 • Spotkanie

  Wtorek, 14 kwietnia 2020, 18:00

  Facebook.com/Empikcom, Internet, od 0.00 zł

  Nieustannie chcemy inspirować Was do wartościowego spędzania czasu i stwarzać okazję do spotkań z najważniejszymi twórcami kultury. Wspólnie z SMB Label, e-Muzyką oraz Going. zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu #premieraonline, tym razem z Janem-Rapowanie, autorem albumu „Uśmiech”. Rozmowę poprowadzi Filip Antonowicz (@Rudy Rudanacja).W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Streaming ze spotkania będzie dostępny na Facebook.com/empikcom. Spotkanie będzie też tłumaczone na język migowy.Jan-Rapowanie to zdecydowanie jeden z najciekawszych debiutów ostatnich lat. Jego charakterystyczny styl sprawia, że zjednuje sobie sympatię słuchaczy z różnych pokoleń. Jak mało kto potrafi opowiadać o przyziemnych problemach z dużą dozą dojrzałości i dystansu. Współpracował z największymi „ksywkam” i rodzimej sceny rapowej. Mimo młodego wieku ma na swoim koncie dwie, długogrające płyty za ich niepowtarzalną warstwę muzyczną odpowiada NOCNY. „Uśmiech”. Dlaczego Jan-Rapowanie i NOCNY właśnie tak nazwali swój nowy album? Bo, jak pisał jeden stary Szkot, to w uśmiechu jest klucz do rozszyfrowania człowieka. I dlatego, że Janek trochę dojrzał, co nie znaczy, że przestał się uśmiechać. Czasem śmieje się smutno - po roku w częściach nie wszystko jest łatwo wyprostować. Choć wreszcie kupił sobie żelazko, to wersy nadal ma trochę pogniecione. Lekkie rapowanie o rzeczach ciężkich i świadomość tego, że słabość do tańca nie przeszkadza w tym, by sporo czuć i myśleć, to sedno w wypadku tej postaci.