Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Filharmonia Pomorska im. I. J. Paderewskiego w Bydgoszczy

Sprawdź wydarzenia

Filharmonia Pomorska im. I. J. Paderewskiego w Bydgoszczy, Bydgoszcz

Zobacz
Filharmonia Pomorska im. I. J. Paderewskiego w Bydgoszczy
informacje ogólne

Lokalizacja

Bydgoszcz, ul. Andrzeja Szwalbego 6

zobacz na mapie

Pigeon | Map tiles by Stamen Design, under CC BY 3.0. Data by OpenStreetMap, under ODbL.
Use ctrl + wheel to zoom!

aktualne wydarzenia

 • Koncert
  Pop
  Polskie
  Pod dachem

  Środa, 12 października 2022, 19:00

  Filharmonia Pomorska im. I. J. Paderewskiego w Bydgoszczy, Bydgoszcz, od 80 zł

  Wyjątkowy koncert jubileuszowy z cyklu MTV Unplugged stał się inspiracją dla akustycznej trasy Kasi Kowalskiej. Artystka podsumowuje w ten sposób 25 lat swojej twórczości. To niezapomniane hity w nowych, akustycznych aranżacjach.Kasia Kowalska dla osób wychowanych na muzyce lat 90. jest prawdziwą ikoną. Jej utwory wyróżnia nie tylko wspaniały głos, ale również niebanalne kompozycje. Fani twierdzą, że dziś takiej muzyki już się nie nagrywa. Tym bardziej powinna ich ucieszyć akustyczna trasa Kasi, która powraca do dawnych hitów w nowej odsłonie.Jakie atrakcje przygotowała do nowej trasy – MTV Unplugged? Z pewnością usłyszmy „Antidotum”, „Pieprz i sól” i inne hity! Nowa trasa nadaje świeżą jakość kultowym przebojom, a jednocześnie wydobywa z nich to, co fani pokochali najbardziej – autentyczny przekaz na wysokim, artystycznym poziomie.Kasia Kowalska – jedna z najczęściej nagradzanych wokalistek na polskiej scenie muzycznej. Zdobywczyni Fryderyków, Superjedynek, MTV European Music Awards. Jej płyty sprzedały się łącznie w ponadmilionowym nakładzie.

 • Teatr
  Pod dachem

  Niedziela, 23 października 2022, 15:30

  Filharmonia Pomorska im. I. J. Paderewskiego w Bydgoszczy, Bydgoszcz, od 80 zł

  Komedia „Goło i wesoło” autorstwa Stephena Sinclaire’a i Anthony'ego McCartena zawojowała już cały świat. Nie schodzi z afisza od prapremiery w Mercury Theatre w Auckland w Nowej Zelandii, która miała miejsce w 1987 r. To mówi samo za siebie! Spektakl wystawiany był m.in. w USA, Kanadzie, Anglii czy Francji. Wszędzie przyjmowany jest z entuzjazmem – zarówno przez publiczność, jak i krytyków teatralnych.„Goło i wesoło” to historia kilku bezrobotnych z Tomaszowa Mazowieckiego, którzy wpadają na pomysł, by założyć grupę striptizerów. Pod nazwą „Napalone Nosorożce” planują zrealizować marzenie o wielkiej karierze, która przerwałaby pasmo życiowych porażek. Będziemy więc towarzyszyć im w tym zuchwałym przedsięwzięciu, obserwując, jak pobierają pierwsze, nieudolne lekcje tańca, starają się o występ w klubie Eden (jedynym w mieście) czy wreszcie – po wielu godzinach ćwiczeń – dają swój premierowy, niezapomniany występ.„Goło i wesoło” to zaskakująca i przezabawna komedia. Za reżyserię spektaklu odpowiada Tomasz Sapryk, a na scenie będziemy mogli zobaczyć m.in. Katarzynę Ptasińską, Sebastiana Cybulskiego, Michała Lesienia-Głowackiego i Piotra Zelta.Przed nami gorący wieczór w towarzystwie „Napalonych Nosorożców”. Jesteście gotowi?Obsada:Katarzyna PtasińskaSebastian CybulskiWojciech SolarzMichał Lesień-GłowackiMichał MeyerMarek KaliszukPiotr ZeltAutor: Stephen Sinclair & Anthony McCartenPrzekład: Lou RisingReżyseria: Tomasz SaprykScenografia: Wojciech StefaniakChoreografia: Krzysztof AdamskiProdukcja: Teatr GudejkoSpektakl tylko dla dorosłych!

 • Koncert
  Rock
  Polskie
  Pod dachem

  Niedziela, 30 października 2022, 19:00

  Filharmonia Pomorska im. I. J. Paderewskiego w Bydgoszczy, Bydgoszcz, od 100 zł

  Niepowtarzalny głos i wyjątkowa charyzma – właśnie te cechy wyróżniają Krzysztofa Cugowskiego. Muzyk gra dla publiczności już 50 lat i wciąż ma apetyt na więcej. Wraz z nową trasą koncertową zapowiada kolejne utwory, które stworzył wspólnie z Zespołem Mistrzów.50. jubileusz pracy artystycznej Krzysztof Cugowski uczcił krążkiem „50/70. Moje najważniejsze”. Podczas nowej trasy koncertowej publiczność może liczyć na pasjonującą muzyczną podróż przez pięć dekad. Koncerty pełne wielkich i niezapomnianych hitów w nowych, ciekawych aranżacjach, do tego okraszonych najwyższej klasy rockowymi brzmieniami.Każdy występ Krzysztofa Cugowskiego to prawdziwa muzyczna uczta. Artysta do solowego projektu zaprosił grupę wybitnych muzyków – Zespół Mistrzów. Niezapomniane rockowe wrażenia gwarantowane!Zespół MistrzówJacek Królik – gitaraCezary Konrad – perkusjaRobert Kubiszyn – gitara basowaTomasz Kałwak – fortepian

 • Koncert
  Polskie
  Pod dachem

  Sobota, 26 listopada 2022, 19:00

  Filharmonia Pomorska im. I. J. Paderewskiego w Bydgoszczy, Bydgoszcz, od 90 zł

  Paweł Domagała – Narnia TourNa 18 listopada 2022 roku zapowiedziana jest premiera nowej płyty Pawła Domagały pt. „Narnia”. Z tej okazji artysta wyrusza w jesienną trasę koncertową pt. „Narnia Tour”, na której zaprezentuje publiczności nowe piosenki.„Narnia” jest czwartym albumem Pawła Domagały. Album poprzedziły dwa single: „Łe Łe” oraz „Dzieci u dziadków”. Wcześniejsze płyty artysty: „Opowiem Ci o mnie” i „1984” pokryły się platyną, natomiast album pt. „Wracaj” pokrył się złotem.Nowa płyta to bardzo osobista podróż będąca rodzajem pamiętnika. Artysta podkreśla, że album jest „o szukaniu w sobie takiego miejsca, które jest tylko nasze i do którego uciekamy, gdy jest nam źle”. To opowieść pełna wiary w to, że każdy z nas ma w sobie tytułową „Narnię”, w której może rządzić dobro.Jesienią 2022 Paweł Domagała zaprasza nas na wyjątkowe koncerty na trasie „Narnia Tour”.To wyjątkowa okazja, by usłyszeć Pawła Domagałę w nowym repertuarze i poczuć energię nowych piosenek na żywo. Bilety niedostępne w Going. Sprawdź strony artystów i organizatorów.