Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta

Sprawdź wydarzenia

Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta, Warszawa

Zobacz
informacje ogólne

Lokalizacja

Warszawa, Jagiellońska 82b

Oficjalna strona internetowa warszawskiego klubu Hulakula prezentuje to miejsce jako rozrywkowe centrum miasta.

Trzeba przyznać, iż wiele racji jest w tym stwierdzeniu. Klub organizuje zarówno weekendowe imprezy taneczne, typowe dla nocnego życia wielkiego miasta, jak i mniejsze, prywatne eventy. Hulakula oferuje bowiem organizację imprez i spotkań wszelkiego rodzaju, od przyjęcia urodzinowego, poprzez wieczory kawalerskie i panieńskie, karaoke, imprezy integracyjne po spokojne i podniosłe uroczystości rodzinne, konferencje prasowe i firmowe, a nawet szkolenia i pokazy mody. 

Nowoczesna i designerska siedziba klubu, zlokalizowana w pobliżu Mostu Gdańskiego jest w stanie pomieścić aż 3 tysiące osób na łącznej powierzchni wynoszącej ponad 6 tysięcy metrów kwadratowych. Znajdują się tutaj między innymi: dwie sale konferencyjne i szkoleniowe oraz ekskluzywne i kameralne sale VIP, parkiet taneczny na ponad 2 tysiące osób, restauracja, trzy bary oraz odrębny bar na antresoli, mogącej pomieścić 300 osób, scena wraz z ekranem LED oraz dwie palarnie. Niewątpliwie atutem Hulakula są także obszerne sale wyposażone aż w 28 torów do kręgli oraz osiem stołów bilardowych. O wielowymiarowym i przyjaznym charakterze klubu świadczą ponadto udogodnienia dla niepełnosprawnych oraz cztery place zabaw, przeznaczone dla dzieci w różnych kategoriach wiekowych. 

Hulakula organizuje imprezy cykliczne, wśród których należy wymienić: imprezę w sposób szczególny dedykowaną Seniorom, choć z pewnością przedstawiciele każdej grupy wiekowej świetnie będą się na niej bawić, czyli Dancing z DJ Wiką, dalej Radio Eska Party oraz Oldschool Party. Wśród gwiazd goszczących na klubowej estradzie odnajdziemy z kolei sławy takie jak: Krzysztof Krawczyk, Drenchill, Zenon Martyniuk, Sławomir, Doda, Urszula, Bajm czy też zwyciężczyni Eurowizji Junior, Roksana Węgiel.

zobacz na mapie

Pigeon | Map tiles by Stamen Design, under CC BY 3.0. Data by OpenStreetMap, under ODbL.
Use ctrl + wheel to zoom!
aktywności w tym miejscu
 • Automaty

  Warszawa, Jagiellońska 82b

  To przestrzeń wypełniona klasycznymi automatami do gry. Tutaj każdy fan oldschoolowych flipperów i automatów spędzi długie godziny pokonując kolejne poziomy trudności w swoich ulubionych gamingowych tytułach! Dobrze się bawiąc zdobywasz tickety, które później możesz wymienić na atrakcyjne nagrody!

 • Strefa Malucha

  Warszawa, Jagiellońska 82b

  Nasza Strefa Malucha została zaprojektowana z myślą o Gościach w wieku od 1 do 2 lat. To miejsce, które nie tylko pozwoli Twojej pociesze spędzić czas z uśmiechem na ustach, ale i pobudzi wyobraźnię i umożliwi jej rozwijanie talentów. Pozwól, by Twoje dziecko poniosła wyobraźnia! Przygotowaliśmy dla Twojego dziecka również m.in.: bogaty wybór klocków, zabawki kreatywne oraz gry zręcznościowe – wszystkie dostosowane do wieku Maluchów. Tu nie ma miejsca na nudę!

 • Hulaland

  Warszawa, Jagiellońska 82b

  HULALAND to plac zabaw dla dzieci urządzony w bajkowych klimatach. Tajemnicza, egzotyczna wyspa, statek groźnych piratów, pełen niespodzianek Labirynt, a na samym końcu to, co maluchy kochają najbardziej, czyli… basen z piłeczkami. A to wszystko pokryte feerią barw. HULALAND zapewni moc zabawy przedszkolakom, a także uczniom pierwszych klas podstawówki. I to w bezpiecznych warunkach!

 • Hulapark

  Warszawa, Jagiellońska 82b

  Hulapark to miejsce, gdzie rozrywka osiąga stan nieważkości. Ta kosmiczna sala zabaw dla dzieci jest miejscem inspirowanym przez kosmiczny świat. Rakiety, latające spodki, czteropoziomowe labirynty…. Z łatwością można się tu przenieść prosto w przestrzeń międzygwiezdną! Gwarantujemy, że czas spędzony w Hulaparku upłynie szybciej niż prędkość światła! Gotowy, by wyruszyć w tę intergalaktyczną podróż wspólnie z nami?

aktualne wydarzenia

Brak wyników...