Hydrozagadka

Sprawdź wydarzenia

Hydrozagadka, Warszawa

Zobacz
informacje ogólne

Lokalizacja

Warszawa, 11 listopada 22

Klub Hydrozagadka w Warszawie już samą nazwą sugeruje, że jest to miejsce owiane tajemnicą i intryguje. Uchylamy rąbka tajemnicy i przedstawiamy warszawski Klub Hydrozagadka.

Założony z myślą o stworzeniu miejsca z niejednym obliczem, które będzie zmienne i mocno zróżnicowane. Znajduje się na ul. 11 Listopada 22 na warszawskiej Pradze i stanowi punkt na klubowej mapie Polski. Wszyscy, którzy odwiedzili Hydrozagadkę wracają głodni nowych doznań. Przestrzenny, urządzony w klimacie vintage i ekscentryczny klub pomieści wszystkich, którzy chcą tanecznie i muzycznie spędzić wieczór. Wyjątkowa i enigmatyczna aranżacja dba o unikatowy wizerunek tego miejsca. Poznaj bliżej niezależną scenę muzyczną i ludzi, którzy zarażają charyzmą - odwiedź Hydrozagadkę!

Klubową sceną Hydrozagadki zawładnęli najpopularniejsi przedstawiciele polskiej sceny i nie tylko, między innymi KAMP!, Łąki Łan, Kim Nowak, Cool Kids of Death czy Masala. Niesamowite miejsce dla ludzi lubiących wyrażać siebie, pogodnych i kreatywnych, dla których sztuka i muzyka to sposób na chill. Hydrozagadka spełnia wszystkie oczekiwania pasjonatów alternatywnych brzmień i niebanalnych wydarzeń kulturalnych. Jest jeszcze jedna rzecz, która zdecydowanie wyróżnia ten klub muzyczny od wszystkich innych: daje przestrzeń, która daje kameralny klimat i pozwala na integracje.

Wszyscy goście Hydrozagadki, nastawieni na nowe, świetne znajomości się odnajdą i wspólnie przeżyją koncertowe emocje. Wnętrze pulsuje brzmieniami z pogranicza wielu gatunków muzycznych i urzeka nastojem, który nieustannie budują goście. Stale rosnąca ilość cyklicznych wydarzeń przyciąga stałych bywalców i pozwala na spędzenie czasu w miejscu, które nie ma sobie równych.

zobacz na mapie

aktualne wydarzenia

 • Koncert

  Wtorek, 15 września 2020, 19:00

  Hydrozagadka, Warszawa, od 40 zł

  The Snuts 15 września na scenie w WarszawieSzkocka grupa muzyczna The Snuts pojawi się 15 września 2020 roku na scenie w Warszawie. Koncert szkockiego kwartetu zorganizowany zostanie w klubie muzycznym Hydrozagadka. Start muzycznego przedsięwzięcia zaplanowano na godzinę 19:00.The Snuts to zespół tworzący muzykę z gatunku indie-rock. Według wielu osób z branży oraz słuchaczy jest to jedna z najlepszych grup na terenie całej Wielkiej Brytanii. W zespole występuje czwórka przyjaciół, dlatego na scenie nie brakuje pozytywnego klimatu, doskonałej atmosfery oraz odpowiedniej współpracy. To właśnie w taki sposób tworzą się legendarne utwory muzyczne. The Snuts to zespół, który wystąpił na kilku festiwalach muzycznych, zdobywając coraz to większą popularność również poza Wyspami. Warto zapoznać się z jego twórczością na żywo, a okazja ku temu nadarza się w marcu na terenie Warszawy. -- Going. --UWAGA! Informujemy, że na tym wydarzeniu nie ma możliwości przekazywania biletów przez aplikację Going., ani zmiany właściciela biletu poprzez kontakt mailowy zgodnie z decyzją organizatora.

 • Koncert

  Środa, 23 września 2020, 19:00

  Hydrozagadka, Warszawa, od 79 zł

  Dorian Electra to postać, obok której nie sposób przejść obojętnie. Amerykański wokalista jest postacią wyjątkowo kolorową, co potwierdza również tytułem swojego debiutanckiego albumu "Flamboyant" (co po polsku znaczy ostentacyjny lub kwiecisty). Chociaż na rynku artystycznym Dorian funkcjonuje już od 2011 roku, to zyskał znaczną sławę dopiero w 2017, kiedy to pojawił się gościnnie w utworze brytyjskiej piosenkarki Charli XCX. Dzięki przyjaźni z nią często występował jako support przed jej występami, gdzie dał się poznać jako charyzmatyczny i wyjątkowy piosenkarz.W swoich utworach porusza tematy wyjątkowo popularne w ostatnich latach w Ameryce, ale również w wielu innych krajach. Są to kwestie tak kontrowersyjne, jak współczesny feminizm i seksualność. Zresztą artysta sam siebie określa jako osobę płynną płciowo, a w swoich piosenkach porusza filozoficzne aspekty tego i innych zagadnień. Jeśli jesteśmy fanami popu i chcemy sprawdzić, co ten oryginalny wokalista ma nam do zaoferowania, powinniśmy udać się 23 września 2020 do Warszawy, do klubu Hydrozagadka.-- Going. --

 • Koncert

  Niedziela, 4 października 2020, 19:00

  Hydrozagadka, Warszawa, od 30 zł

  Lubisz rap? Nie może Cię zabraknąć na koncercie Bishop Nehru, który tak naprawdę nazywa się Markel Scoot. Jest to amerykański raper oraz producent prosto z Nowego Jorku. Artysta bardzo często jest przedstawiany jako świeże powietrze na scenie hip-hopu. Mamy to szczęście, że po raz kolejny wystąpi w naszym kraju.Koncert odbędzie się w Hydrozagadce, w dniu 4.10.2020 roku. Start godzina 20.00Raper jest obecny w muzycznym przemyśle już od trzynastego roku życia. Występował pod wieloma pseudonimami. Przez World Star Hip Hop został określony jako - Youth Rap Talent of the Week. Gdy ukończył piętnaście lat wydał swój mixtape debiutancki. Spotkał się on z szerokim uznaniem krytyków oraz słuchaczy. Następnie w roku 2017 wypuścił na rynek album, który został wyprodukowany przez Kaytranada & MF DOOM.-- Going. --

 • Koncert

  Piątek, 23 października 2020, 20:00

  Hydrozagadka, Warszawa, od 40 zł

  Distorted Club prezentuje:Wojciech BąkowskiKoncert z nowym repertuarem.(ur. 1979) Artysta wizualny, muzyk i poeta. Lider grup muzycznych KOT i NIWEA. Współtwórca grupy artystycznej PENERSTWO.Laureat nagrody Deutsche Bank i Zachęty Narodowej Galerii Sztuki “Spojrzenia” w 2009 roku. Laureat nagrody „Paszport Polityki 2010”, oraz nagród na festiwalach filmowych w Polsce i na Świecie (m.in: ISFF Oberhausen, Nowe Horyzonty, OFAFA, Bucharest IEFF). Redaktor naczelny magazynu „PÓŁMROK”. Współpracuje z Galerią Stereo w Warszawie i Bureau w Nowym Jorku. Życie i twórczość Wojciecha Bąkowskiego oraz jego partnerki Zuzanny Bartoszek zostały przedstawione w filmie fabularnym Łukasza Rondudy pt. „Serce miłości”.