Iskra Pole Mokotowskie

Sprawdź wydarzenia

Iskra Pole Mokotowskie, Warszawa

Zobacz
informacje ogólne

Lokalizacja

Warszawa, ul. Wawelska 5

zobacz na mapie

aktualne wydarzenia

 • Koncert

  Sobota, 26 września 2020, 20:00

  Iskra Pole Mokotowskie, Warszawa, od 25 zł

  Pierwszym miejscem na trasie HYPSTERIA TOUR 2020 będzie klub ISKRA w Warszawie, na którym będziemy świętować urodziny Cywila. Możecie go kojarzyć jako finalistę pierwszej edycji ŻywegoRapu a już na pewno kojarzycie jego kultowy kawałek ‘Premier League’. Niegdyś związany z Dill Gangiem & Hemp Gru, teraz powraca z nowym repertuarem i płytą „Warsaw Calling”. Z okazji jego 30 urodzin pojawią sie także dobrze Wam znani goście z gościnek na jego starszych numerach. Koncert rozkręcą także raperzy związani z Hypsteria Records: B-Art, Kobe, Urban, Vanisz, związana z wytwórnią wokalistka Karolina Stanisławczyk i DJ MAC oraz zaproszeni przez wytwórnie goście.Wejście 18+

 • Koncert

  Piątek, 16 października 2020, 20:00

  Iskra Pole Mokotowskie, Warszawa, od 39 zł

  Дети это злое и весёлое лицо русской электроники, под чьи треки одновременно хочется смеяться, рыдать и ломать себе рёбра в самом центре неостановимого слэма.За плечами проекта — многомиллионный клип, несколько сверхпопулярных релизов и забитые под завязку залы. Но все это только начало: «ДЕТИ» ни на секунду не перестают завоевывать новые вершины и уже совсем скоро о них будет знать вся Европа.https://youtu.be/2WOx450fopIhttps://youtu.be/OLsp5FlAgi4---DETI to twarz rosyjskiego hard style. Słuchając ich utwory jednocześnie chcę się śmiać, płakać i łamać żebra w samym sercu mosh pitu.Za pasem projektu — multimilionowe wideo "TURBO PUSZKA", autorstwo "POLSKA PUMP", kilka popularnych singli i zapchane hale na koncertach. Ale to dopiero początek: "DETI" nie przestają zdobywać nowe szczyty i już wkrótce całа europa o nich się dowie.

 • Koncert

  Piątek, 2 października 2020, 19:00

  Iskra Pole Mokotowskie, Warszawa, od 35 zł

  EJ YO, EJ YOChłopaczyny z Krakowa w Wwa 13/03/20 w LOCAL na Mokotowie.Gramy Melodramat i Lato!NOWY DJ / NOWE GÓWNO / CIĄGLE ĆPAJ / CIĄGLE STAJL / EEEEELOOOOOOO.