Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

JAZBAR Muchowiec

Sprawdź wydarzenia

JAZBAR Muchowiec, Katowice

Zobacz
informacje ogólne

Lokalizacja

Katowice, Francuska 180

Nowe, wyjątkowe miejsce na terenie Doliny Trzech Stawów! Jazzowy klub na powietrzu, w zaskakującej aranżacji i scenerii emanującej zielenią. To już drugie plenerowe miejsce uruchomione przez More Music Agency, organizatora festiwalu Tauron Nowa Muzyka Katowice. Podobnie jak kultowe już Sztauwajery, pojawi się w najpiękniejszej części Katowic.

zobacz na mapie

Pigeon | Map tiles by Stamen Design, under CC BY 3.0. Data by OpenStreetMap, under ODbL.
Use ctrl + wheel to zoom!

aktualne wydarzenia

 • Impreza

  Sobota, 25 czerwca 2022, 20:00

  JAZBAR Muchowiec, Katowice, od 20 zł

  SID LE ROCKSound w/friendsbilety w cenach:20 zł /30 zł (w dniu wydarzenia)**Sid Le Rock**, prawdziwy kanadyjski mistrz techno, związany od lat z tak legendarnymi wytwórniami, jak Shitkatapult czy Kompakt.Dziewętnaście lat obecności na scenie oraz kariera znaczona ważnymi dla gatunku płytami, takimi jak Written in Lipstick czy Busted With a Bag of Bliss to gwarancja doskonałego profesjonalizmu i umiejętności rozkręcenia niesamowitej imprezy pod każdą szerokością geograficzną.Specyficzny styl muzyczny, autorskie techniki produkcyjne Sheldona, Sidneya Thompsona (znanego również jako Sid Le Rock) są jego znakiem rozpoznawczym od lat bo jego twórczość wyrosła w duchu muzyki elektronicznej DIY, od późnych lat 90-tych. Efekt: imponująca dyskografia, która obecnie obejmuje dwanaście albumów pod różnymi pseudonimami.Najnowszy koncept albumu Sid Le Rock – Invisible Nation to fuzja tradycyjnej muzyki i organicznych elementów wykorzystywanych przez rdzennych Amerykanów, w połączeniu z nowoczesną muzyką elektroniczną . Mieszanie obu stylów daje harmonię i afirmację rytmu jako źródła impulsu i funkcjonalności. Jako członek plemienia Algonquin First Nations, Sid stara się zbadać dziedzictwo swoich przodków, aby odkryć tradycyjne, ceremonialne pejzaże dźwiękowe i przenieść je na parkiety taneczne.

 • Koncert
  Alternatywa
  Pop
  Polskie
  W plenerze

  Czwartek, 30 czerwca 2022, 20:00

  JAZBAR Muchowiec, Katowice, od 15 zł

  Róża w JAZBarze!Zespół Róża to trio w składzie Małgorzata Penkalla, Szymon Lechowicz i Kamil Hordyniec. Twórcy znani są z grup Enchanted Hunters, Sorja Morja oraz Wilga, mieszkają i tworzą w Warszawie. Róża wygrała Konkurs Songwriterski „Czekamy, czekamy” im. Roberta Brylewskiego, grała na Jarocinie i festiwalu Fama, gdzie zdobyła tytuł laureata. 4 lutego 2022 roku w dystrybucji Asfalt Distro ukazał się pierwszy album grupy – „Bu!”. „Fascynująca, może nawet sensacyjna, lista radiowych hitów z drugiej strony lustra”. Bartek Chaciński, Polityka „Znakomitej jakości pop. Elegancki, finezyjny, o dużym przebojowym potencjale”. Bartosz Nowicki, Dwutygodnik „Zjawiskowy album". Jacek Skolimowski, Newsweek „Te piosenki, zwłaszcza na żywo, z bitem, sprawiają wrażenie jakby idealnie nadawały się na ścieżkę dźwiękową do serialu Euforia". Jakub Knera, Nowe idzie od morza