Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Kino Kijów

Sprawdź wydarzenia

Kino Kijów, Kraków

Zobacz
informacje ogólne

Lokalizacja

Kraków, aleja Zygmunta Krasińskiego 34

zobacz na mapie

Pigeon | Map tiles by Stamen Design, under CC BY 3.0. Data by OpenStreetMap, under ODbL.
Use ctrl + wheel to zoom!

aktualne wydarzenia

 • Teatr
  Pod dachem

  Piątek, 7 października 2022, 17:30

  Kino Kijów, Kraków, od 90 zł

  Komedia „Goło i wesoło” autorstwa Stephena Sinclaire’a i Anthony'ego McCartena zawojowała już cały świat. Nie schodzi z afisza od prapremiery w Mercury Theatre w Auckland w Nowej Zelandii, która miała miejsce w 1987 r. To mówi samo za siebie! Spektakl wystawiany był m.in. w USA, Kanadzie, Anglii czy Francji. Wszędzie przyjmowany jest z entuzjazmem – zarówno przez publiczność, jak i krytyków teatralnych.„Goło i wesoło” to historia kilku bezrobotnych z Tomaszowa Mazowieckiego, którzy wpadają na pomysł, by założyć grupę striptizerów. Pod nazwą „Napalone Nosorożce” planują zrealizować marzenie o wielkiej karierze, która przerwałaby pasmo życiowych porażek. Będziemy więc towarzyszyć im w tym zuchwałym przedsięwzięciu, obserwując, jak pobierają pierwsze, nieudolne lekcje tańca, starają się o występ w klubie Eden (jedynym w mieście) czy wreszcie – po wielu godzinach ćwiczeń – dają swój premierowy, niezapomniany występ.„Goło i wesoło” to zaskakująca i przezabawna komedia. Za reżyserię spektaklu odpowiada Tomasz Sapryk, a na scenie będziemy mogli zobaczyć m.in. Katarzynę Ptasińską, Sebastiana Cybulskiego, Michała Lesienia-Głowackiego i Piotra Zelta.Przed nami gorący wieczór w towarzystwie „Napalonych Nosorożców”. Jesteście gotowi?Obsada:Katarzyna PtasińskaSebastian CybulskiWojciech SolarzMichał Lesień-GłowackiMichał MeyerMarek KaliszukPiotr ZeltAutor: Stephen Sinclair & Anthony McCartenPrzekład: Lou RisingReżyseria: Tomasz SaprykScenografia: Wojciech StefaniakChoreografia: Krzysztof AdamskiProdukcja: Teatr Gudejko

 • Teatr
  Dla dzieci
  Pod dachem

  Czwartek, 15 grudnia 2022, 18:30

  Kino Kijów, Kraków, od 39 zł

  O spektaklu Alicja w Krainie CzarówAlicja w krainie czarów - magiczny spektakl, który zaczyna się już od wejścia na salę widowiskową. Pełen emocjonujących trików iluzjonistycznych, które rozgrywają się w otoczeniu niezwykłej scenografii. Barwna i rozbudowana scenografia tworzy magiczną atmosferę, która współgra z cudowną historią Alicji, która w wydaniu studia artystyczni zyskuje nowy wymiar. W trakcie spektaklu widzowie nauczą się wielu bardzo magicznych trików.Bilety niedostępne w Going. Sprawdź strony artystów i organizatorów.

 • Teatr
  Dla dzieci
  Pod dachem

  Czwartek, 20 października 2022, 18:00

  Kino Kijów.Centrum, Kraków, od 35 zł

  Szaleni Naukowcy to emocjonujący pokaz eksperymentów z różnych dziedzin wiedzy, podczas którego młodzi widzowie zobaczą spektakularne doświadczenia chemiczne, poznają zasady rządzące planetami i znajdą odpowiedzi na nurtujące pytania naukowe.Barwne widowisko o naukowych perypetiach niezwykłych bohaterów: Człowieka-Robaka, Igreka, Niny i Profesora Trauta.Podróż do fascynującego świata kolorowych probówek, buchającej piany, pośród menzurek czy magnesów odkryje nowe pasje i będzie fantastyczną, zapamiętaną na długie lata przygodą.To doskonała alternatywa dla tradycyjnych metod edukacyjnych i pełne humoru widowisko, które nie tylko zachwyci kreatywnym wykonaniem, ale z pewnością rozbudzi wyobraźnię każdego młodego naukowca!Ponieważ spektakl ma charakter rozrywkowy, to – choć tłumaczymy widzom zasady realizacji każdego z eksperymentów – nie zagłębiamy się w szczegółowe wyjaśnienia fizyki i chemii.

 • Teatr
  Dla dzieci
  Pod dachem

  Czwartek, 27 października 2022, 18:30

  Kino Kijów.Centrum, Kraków, od 39 zł

  Odkryj magię kolorowych cieni na pięciu ekranach.Od pokoleń Baśnie Andersena zaspokajają dziecięcą potrzebę magii, cudowności oraz wiary w działanie nadprzyrodzonych mocy.Zachwycają swoją treścią, dostarczają rozrywkę i pozwalają spędzić wyjątkowy czas ze swoim dzieckiem. Wyobraźcie sobie rodzinne popołudnie, podczas którego zasiądziecie w wygodnych fotelach aby na nowo poznać ponadczasowe baśnie a także samą historię Hansa Christiana Andersena. Mało tego! On sam będzie na Was tam czekał i opowie o swoim życiu. Ponadto na scenie przygotowanych będzie pięć ekranów, które w odpowiedniej chwili specjalnie dla Was rozbłysną i ukarzą magię kolorowych cieni, baśniowych bohaterów.Nim to wszystko jednak nastąpi wyobrażacie sobie co się wydarzy jeżeli sam Andersen zapomni swoich baśni? Tego dowiecie się właśnie przybywając na nasze widowisko.Teatr cieni Baśni Andersena to nie tylko przepięknie poruszające się szablony baśniowych postaci na pięciu ekranach.To również spotkanie z żywymi aktorami, którzy wcielą się w role znanych bohaterów.• **Brzydkie kaczątko** uświadomi dzieciom, iż odmienność to nie wada lecz indywidualna cecha charakteryzująca każdego małego i dużego bohatera.• **Mała syrenka** doda dzieciom odwagi i uświadomi ich, że warto wierzyć we własne marzenia i dążyć do ich realizacji.• Urocza **Calineczka** przypomni wszystkim widzom, że dobro powraca a przyjaźń to prawdziwy skarb.Całości dopełni wspaniały głos lektora, autorskie utwory muzyczne a także specjalnie przygotowane piosenki. Ten wieczór pozostanie na długo w Waszej pamięci po opadnięciu kurtyny.To jednak nie wszystko! Będziecie mieli możliwość odkryć i poznać również swoje cienie. Na specjalnie przygotowanej dla Was ściance sprawdzicie jak one wyglądają i bez problemu zrobicie zdjęcie własnego cienia!Radość każdego dziecka z tego doświadczenia gwarantowana.