Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Lordi's Club

Sprawdź wydarzenia

Lordi's Club, Łódź

Zobacz
informacje ogólne

Lokalizacja

Łódź, Piotrkowska 102

Największy, w klasie ekskluzywnych lokali, klub w Łodzi, mogący pomieścić do 1500 osób. Design w fabrykanckim stylu sprawia, że miejsce to spełnia wymagania osób ceniących sobie klasykę połączoną z klubowym stylem.

zobacz na mapie

Pigeon | Map tiles by Stamen Design, under CC BY 3.0. Data by OpenStreetMap, under ODbL.
Use ctrl + wheel to zoom!

aktualne wydarzenia

 • Koncert
  Polski rap
  Rap
  Polskie
  Pod dachem

  Piątek, 25 lutego 2022, 19:00

  Lordi's Club, Łódź, od 59.00 zł

  **25.02.2022 Malik Montana w Łodzi ! Klub Lordis**_______Drzwi - 19:00 Koncert główny 20:30 Osoby poniżej 16 roku życia mogą wziąć udział w koncercie tylko pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej. Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w imprezie. **Oświadczenie do pobrania:**[https://bit.ly/ZGODA_KONCERT](http://bit.ly/ZGODA_KONCERT)

 • Koncert
  Alternatywa
  Polski rap
  Rap
  Polskie
  Pod dachem

  Piątek, 1 kwietnia 2022, 19:00

  Lordi's Club, Łódź, od 50 zł

  Po kilku pracowitych latach w roli producenta Gibbs stawia mocno na twórczość wokalną. Autor muzyki do kultowych utworów "Iluzja", "Wiking" czy "Restart" rusza w solową trasę koncertową. Na przestrzeni marca i kwietnia 2022 pochodzący z Kłobucka muzyk odwiedzi aż 9 miast w całej Polsce. Artysta ma się czym pochwalić, bowiem w minionym roku udało mu się sfinalizować wspólny projekt z Opałem, dokończyć "Hample" w koopreacji z FAVSTem, a przede wszystkim wydać wyczekiwany solowy debiut "Czarno na białym". Warto podkreślić, że wyprodukowana i napisana w całości przez Gibbsa solówka zdobyła w listopadzie status Złotej Płyty ZPAV. Współtwórca kolektywów Fonos i DopeHouse stworzył dzieło obfitujące w silne emocje, skrajności i melancholijne spojrzenia na świat.

 • Impreza
  Techno
  Elektronika
  Pod dachem

  Dzisiaj, 22:00

  Lordi's Club, Łódź, 30

  Larum! znaczy alarm. Alarm bo nadchodzi bardzo szalona nocPrawdziwe gwiazdy polskiej sceny klubowej DJ Matys i duet DUSS, wraz z magiczną aranżacją przestrzeni przez zespół tworzący festiwal "Labirynt" to gwarancja bajkowej przygody opowiadanej nocą.12 lutego, świętując dzień zakochanych, zapraszamy wszystkich miłośników elektronicznej rozrywki do klubu Lordi's, możecie spodziewać się:świetnych ludzitanecznej i pełnej energii muzykidekoracji i fajnego oświetleniabardzo dobrej zabawy o ile lubicie dobre imprezyArtists:- DJ Matys- DUSSAfterparty:- BenUWAGA - osoby posiadające bilet na "Labirynt Cyrk" na Larum! wchodzą darmo - wystarczy okazać dowód zakupu.Labirynt Cyrk - nowa data very soon!Start: 22:00End: 10:00Tax: 30pln_____________________COVID INFO:OD 15 GRUDNIA 2021, LOKAL FUNKCJONUJE WYŁĄCZNIE W FORMULE KOKTAJL BARU▪️Obłożenie lokalu gastronomicznego wynosi 200, zgodnie z obowiązującym limitem 30%, maksymalna ilość osób wynosi 60 osób▪️Do limitu 60 osób nie są wliczane osoby legitymujące się aktualnym certyfikatem COVID-19▪️Wszyscy goście są proszeni o okazanie certyfikatu bądź wypełnienie oświadczenia (dostępne na miejscu)▪️Lokal gastronomiczny działa zgodnie z wytycznymi dostępnym na stronie https://www.gov.pl/web/rozwoj-technologia/gastronomia