Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Klub Molo

Sprawdź wydarzenia

Klub Molo, Kraków

Zobacz
informacje ogólne

Lokalizacja

Kraków, Centralna 41a

MOLO to nowa, kreatywna przestrzeń eventowa na kulturalnej mapie Krakowa. Zapraszamy na koncerty, festiwale muzyczne, kabaretony i stand-upy. Na niemal 2000 m2 znajdują się dwie sceny, ogromny, doskonale wyposażony bar oraz punkty gastronomiczne. Wpadajcie. U nas nie zabraknie miejsca dla nikogo.

Prowadzony przez doskonale wykwalifikowany zespół obiekt staje na szczycie najlepszych imprezowych miejsc w naszym kraju.

zobacz na mapie

Pigeon | Map tiles by Stamen Design, under CC BY 3.0. Data by OpenStreetMap, under ODbL.
Use ctrl + wheel to zoom!

aktualne wydarzenia

  • Koncert
    Pod dachem

    Sobota, 28 maja 2022, 19:00

    Klub Molo, Kraków, 50 / 60 zł

    Przerwana w marcu 2020 trasa "Slavny Tur IV" nareszcie powraca!W ramach przesuniętej folkowej trasy 28 maja 2022r. w krakowskim Klubie Molo Percival zaprezentuje tradycyjne pieśni z całego tryptyku "Slava!", w tym także te, które zostaną zawarte na najnowszym albumie zespołu "Slava! IV Pieśni Słowian Przyszłości".W repertuarze nie zabraknie także dobrze znanych publiczności utworów wykorzystanych w ścieżce dźwiękowej do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon.Bilety zakupione przez Was na trasę Slavny Tur IV w 2020 roku zachowują ważność.Jeśli posiadacie bilety na koncerty w miastach, w których zostały one niestety odwołane, możecie wykorzystać je na dowolnym innym koncercie trasy "Slavny Tur IV" lub zwrócić je w miejscu zakupu.Koncert rozpocznie się o godz. 19:00Bilety w przedsprzedaży dostępne są do dnia poprzedzającego koncert (50zł)W dniu koncertu bilety będą dostępne przy wejściu do klubu (60zł)Trasa "Slavny Tur IV" to najszersza pod względem repertuaru trasa folkowa zespołu - w energetycznej, pełnej rozmachu oprawie rozbrzmiewać będą tradycyjne pieśni Słowian Południowych, Wschodnich oraz Zachodnich. Zagramy także kompozycje, które część z Was miała okazję usłyszeć podczas naszych pierwszych koncertów online.Do zobaczenia!