Klub Rura

Sprawdź wydarzenia

Klub Rura, Częstochowa

Zobacz
informacje ogólne

Lokalizacja

Częstochowa, Al. NMP 38

zobacz na mapie

aktualne wydarzenia

 • Koncert

  Piątek, 27 września 2019, 19:00

  Klub Rura, Częstochowa, od 30 zł

  Witajcie!Zapraszamy Was serdecznie na koncert ekipy, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Ich utwory nadawały kształt kulturze Hip-Hop w Polsce, a ich teksty zna 100% polskich podwórek. Są tu od samego początku aż do teraz. Od Klucza po Eter, Bilon, Wilku, Żary i Szwed, Diilgang, Hemp Gru! Nie może Cię zabraknąć na tym koncercie. Jedno z ważniejszych wydarzeń w Twoim mieście. Zespół promuje swój najnowszy krążek ETER, ale w tym roku wypada także XV-lecie płyty KLUCZ, więc na pewno usłyszymy parę sztosów z tego albumu. Nie powinno zabraknąć gości specjalnych na scenie, ale o tym niebawem.Kilka pewniaków koncertowych:- Cudowny Dzieciak - https://youtu.be/TqCjlRYDjkE- Droga - https://youtu.be/oqzTignky58- Amnezja - https://youtu.be/4nb3JdFAiMQ- Diil Gang - https://youtu.be/ipBd7eaO1Qw- Mary Mary - https://youtu.be/YnAMv75JfYs- Eter - https://youtu.be/OSseADsU5SQImprezę poprowadzi Dj Cent, członek legendarnego składu PCP, więc możecie być pewni hiphopowej selekcji przed i po koncercie. UWAGA!Impreza przeznaczona dla osob, które ukończyły 16 rok zycia. Wstęp za okazaniem ważnego dokumentu ze zdjęciem. Bierzcie bilety, aparaty, płyty i markery, dołączajcie do wydarzenia bo będą fanty do wyjęcia i widzimy się na koncercie !_____________________________Miejsce, data i czas: 27.09.2019 Klub Rura, CzęstochowaBilety:Online - niebawem infoStacjonarnie - wszystkie salony Empik na terenie całego krajuWsparcie:- DIIL - Hempszop.pl- Going.

 • Koncert

  Piątek, 25 października 2019, 18:00

  Klub Rura, Częstochowa, od 59 zł

  HAPPYSAD +18 TOURPo wspólnej imprezie osiemnastkowej Kuby i Łukasza - wokalisty i gitarzysty zespołu - rano do domu tego pierwszego wparował prokurator, zadając kilkanaście bardzo niewygodnych pytań dotyczących przebiegu wieczoru. Misiek - saksofonista - na swojej dostał pasem tylko czternaście razy, bo huczną zabawę w internacie przerwał wychowawca i kazał wszystkim gościom rozejść się do swoich pokojów. Maciek (keyboard + gitara), Artur (bas) i Jarek (perkusja) - wchodzili w dorosłość w domowym zaciszu, wśród domowników, więc wszystko w zasadzie przed nimi.Osiemnaste urodziny to ważna data. Nazajutrz można już chodzić na poważne filmy i grać w brutalniejsze gry na plejaku, kupować alko nie korzystając ze znajomości kogoś z brodą, samemu wybierać fryzurę u fryzjera, decydować o długości i kolorze paznokci, a po wyrobieniu dowodu nawet o losach kraju. Czego się więc spodziewać po trasie z okazji przejścia w dorosłość zespołu HAPPYSAD ? Nie będą się oszczędzać, bo w dorosłość wchodzi się raz i tylko raz ma się taką trasę! Zagrają numery z każdej płyty, przekrojowo, rzadko grane i te znane najbardziej, te na które czekacie od dawna i te, które śpiewacie z nimi przy każdym spotkaniu. Zabierają ze sobą na trasę cztery fajne zespoły: jeden, który brzmi jak zagraniczny, choć jest z Polski, drugi, który brzmi jak zagraniczny, bo jest zza granicy, trzeci jest z Poznania, a The October Leaves grali przed nimi już jesienią 2018. Noże z Warszawy zagrają w Warszawie, Łodzi, Zabrzu, Toruniu i Poznaniu. Glasspop w Rymanowie i Krakowie. Allusinlove z Leeds (UK) powinien być znany słuchaczom Muzo FM, oraz wszystkim obecnym na tegorocznym krakowskim koncercie MUSE. Właśnie wtedy rozgrzewali Was przed gwiazdą, a teraz wraz z Happysad zwiedzą Warszawę, Łódź i Wrocław. W Lublinie spotkacie się z zespołem The October Leaves. Happysad nie zapominają o najzdolniejszych fanach i po sześciu latach ponownie otwierają konkurs coverowy. Wszyscy pragnący pochwalić się swoim wykonaniem jakiegoś happysadowego utworu mają szansę podczas jednego z wieczorów stanąć z nimi na scenie przed publicznością i poczuć dreszcz podniecenia i prawdziwą tremę;-) Szczegóły znajdziecie na ich stronie facebookowej. Poprzednia edycja odbiła się szerokim echem i niejednemu z uczestników zmieniła życie. Wystarczy nadmienić, że to właśnie w tym konkursie brał udział Maciej Ramisz, który dzięki niemu w niedługim czasie dołączył do zespołu ;-) HAPPYSAD +18 TOUR04.10 - Polkowice11.10 - Koszalin12.10 - Gdynia13.10 - Bydgoszcz17.10 - Warszawa + Noże + allusinlove 18.10 - Łódź + Noże + allusinlove19.10 - Wrocław + allusinlove25.10 - Częstochowa26.10 - Zabrze + Noże07.11 - Toruń + Noże08.11 - Poznań + Noże09.11 - Zielona Góra10.11 - Szczecin15.11 - Lublin + The October Leaves16.11 - Białystok22.11 - Radom28.11 - Rymanów + Glasspop29.11 - Kraków + Glasspop30.11 - Bielsko - Biała01.12 - Czerwionka Leszczyny

 • Koncert

  Piątek, 21 lutego 2020, 19:00

  Klub Rura, Częstochowa, od 30 zł

  Długo oczekiwane solo ERO już w głośnikach, czas na koncert premierowy w Częstochowie. 21 lutego raper w towarzystwie Hazzidy i Falcon1 sprawdzi moc koncertową albumu "Elwis Picasso" w przestrzeni klubu Rura. Szykujcie się na mocną dawkę rapu, skreczy i koncertowej energii w ramach BANG DE DENG TOUR."Elwis Picasso" to jedna z najbardziej wyczekiwanych płyt w polskim rapie. Warszawski raper, znany z projektów JWP, BEZ CENZURY czy SZLAGIER, zwany "Królem Gościnnych Występów", po wielu latach oczekiwania i niezliczonej ilości nagranych zwrotek, nareszcie zdecydował się na opublikowanie własnego materiału.Album zadebiutował na pierwszym miejscu notowania OLiS zbierając przy tym świetne recenzje i w krótkim czasie uzyskując status złotej płyty.

 • Koncert

  Piątek, 6 marca 2020, 19:00

  Klub Rura, Częstochowa, od 30 zł

  Kabe – rocznik ’00, artysta, autor tekstów, raper. Wychowany w 95 departamencie na francuskim osiedlu. Członek kolektywu GCBW. W jego numerach usłyszeć można wpływ zachodniej i rodzimej sceny, które sprawnie spajają historie o paryskich i warszawskich blokach. Część numerów rapera nagrywanych jest również po francusku. Kabe na stałe współpracuje z producentami Opiatem i Bartzem.17 stycznia 2020 ukaże się pierwsze wydawnictwo rapera zatytułowane Albinos. Słuchacze, poza 8 utworami w wersji CD, otrzymają dostęp do 16 dodatkowych numerów w formie cyfrowej. Koncert w częstochowskiej Rurze promuje to wydawnictwo.UWAGA!Wstęp na koncert 16+ za okazaniem dokumentu.