Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Kosmos

Sprawdź wydarzenia

Kosmos, Szczecin

Zobacz
informacje ogólne

Lokalizacja

Szczecin, Wojska Polskiego 8

zobacz na mapie

Pigeon | Map tiles by Stamen Design, under CC BY 3.0. Data by OpenStreetMap, under ODbL.
Use ctrl + wheel to zoom!

aktualne wydarzenia

 • Koncert
  Polski rap
  Rap
  Polskie
  Pod dachem
  Trasa

  Piątek, 2 lipca 2021, 20:00

  Kosmos, Szczecin, od 40 zł

  Agencja REVOLUME zaprasza na szczeciński, podwójnie premierowy koncert OKIego, promujący pierwsze wydawnictwo rapera "47playground" oraz mixtape "77747".

 • Koncert

  Sobota, 24 lipca 2021, 19:00

  Kosmos, Szczecin, od 40 zł

  Agencja Revolume zaprasza na jedyny letni koncert Kukona w Szczecinie. Artysta zaprezentuje zbiór numerów ze swoich ostatnich płyt oraz kawałki, które już zdążyły uzyskać miano klasyków. To będzie wyjątkowa podróż od Ogrodów po Dramat.

 • Koncert
  Polski rap

  Sobota, 13 marca 2021, 20:00

  Kosmos, Szczecin, od 45 zł

  Sławy znowu na fizyku, jak Skłodowska-Curie. To jest Pokolenie X2. X 2. Prosta matematyka. Przesłuchałaś dwa razy, to nie przesłuchałeś wcale. Metryka do kosza, Pokolenie X2 do odtwarzacza.Już wiosną 2020 roku zapraszamy na premierowe koncerty, promujące nasz nowy album "Pokolenie X2". Do zobaczenia!

 • Koncert

  Piątek, 10 stycznia 2020, 20:00

  Kosmos, Szczecin, od 40 zł

  To będzie prawdziwy KOSMOS !Wchodzimy w Nowy Rok z konkretnym uderzeniem._________________________________________West Side Events oraz Kosmos zapraszają na wyjątkowy koncert!MAJOR SPZ oraz Wac Toja pojawią się na jednej scenie ze swoimi premierowymi koncertami.Nie możesz tego przegapić !!!MAJOR SPZ z albumem NITRO Wac Toja z albumem OSTRY SOS______________________________________SUPPORTYWest Side Music (Adin, Kaercha, Muody G2, Brzozi, Asper, Zet Sounds) + beatbox: Michał Manaj & Mateusz Zdrowy ZdrowowiczSamelOfficial PROWADZENIE i GRAMOFONYZet Sounds______________________________________BILETY 40/50 PLN