Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Królestwo

Sprawdź wydarzenia

Królestwo, Katowice

Zobacz
informacje ogólne

Lokalizacja

Katowice, Rondo Jerzego Ziętka 1

Królestwo - miejsce w samym sercu Katowic, którego bramy są dla Ciebie szeroko otwarte. Bądź gotowy na to, że ekipa ugości Cię iście po królewsku - rozpieszczają kuchnią, zaskakują towarzysko i czarują muzycznie.

zobacz na mapie

Pigeon | Map tiles by Stamen Design, under CC BY 3.0. Data by OpenStreetMap, under ODbL.
Use ctrl + wheel to zoom!

aktualne wydarzenia

 • Impreza
  Elektronika
  Zagraniczne
  Pod dachem
  Metal
  Industrial / Gothic

  Sobota, 25 września 2021, 22:00

  Królestwo, Katowice, Free

  #REKALIBRACJAImpeza z cyklu Der Bunker

 • Impreza
  Elektronika
  World music
  Pod dachem

  Piątek, 24 września 2021, 21:00

  Królestwo, Katowice, 10/20 zł

  Kiedykolwiek... Gdziekolwiek... Szalona noc na parkiecie Królestwa. Lato się kończy, ale latynoska fiesta trwa! Będzie gorąco. Jak zwykle kręcimy biodrami do najlepszych latynoskich hitów. Znakomita zabawa w południowoamerykańskim stylu nie może Cię ominąć!Shakira, Ozuna, Despacito, J.Lo, Bad Bunny, Dirty Dancing 2, Maluma, Ricky Martin, Rosalía, Black Eyed Peas, J Balvin i wiele wiele więcej...Wejściówki dostępne na wejściu podczas trwania imprezy:normalna 20 złlista fb ("wezmę udział") 10 zł do 22:00

 • Stand-up i impro
  Polskie
  Pod dachem

  Czwartek, 30 września 2021, 20:00

  Królestwo, Katowice, od 35 zł

  Zapraszamy na wieczór stand-upowy w klimatycznym Królestwie. 30.09 swoje programy pokażą:Bartosz ZALEWSKI - urodzony we Wrocławiu komik, zamieszkały tam do czasu kiedy już tam nie mieszkał, założył Wrocławski Stand-up, wstąpił do Stand-up Polska, występował w telewizji, był, jadł, pił, sapał, używał czasowników. Ma za sobą pięć programów solowych, cztery do obejrzenia publicznie, resztę przysypał czas. Sam umieszcza się w pierwszej 20 polskich komików, oczywiście na pierwszym miejscu, bo na co komu skromność.Tym razem zaprasza na program "ŚMIEĆ CZY BYĆ", który odróżnia się tym, że został zapisany Wielkimi Literami.Tematy poruszane w programie: styk śmiertelności i kapitalizmu, wilkołaki, wampiry, seksis, genderis i feminis, wiadomo, zabawne rzeczy. Szykuje się komercyjny sukces, artystyczna porażka i średnie zadowolenie młodzieży.Możliwość zakupu koszulki po występie. zadowolenie młodzieży.Damian Skóra - komik, muzyk, średniego wzrostu, umiarkowana wada wzroku, stolec w normie, przeciwwskazań do przyjścia na jego występ nie stwierdzono. Damian to osoba transwiekowa - dziecko (czasem starzec) zamknięty w ciele 31-latka. W ubiegłorocznym konkursie na najlepszego Damiana Skórę zajął II miejsce. Nagradzany również wielokrotnie za wybitne osiągnięcia w języku łacińskim oraz w śpiewie niemym. Członek krakowskiej grupy Comedy Lab oraz Kraków Stand-Up Comedy, gdzie udziela się w języku angielskim. Aktywny muzyk, posiada na swoim koncie kilka projektów, z którymi zaliczył występy w TV i na festiwalach, oraz dla 8 osób w Pszczynie. Kilkakrotnie gościł na antenie Comedy Central, na YouTube, na podium konkursu one-man show w Koszalinie (I i II miejsce), oraz w Czechach (raz przejazdem, raz na wakacje).Nieskutecznie zakisił w tym roku dwa słoiki ogórków. Skutecznie za to napisał własny opis w trzeciej osobie. W najnowszym programie mówi żarty oraz inne rzeczy przydatne do śmiania. Prowadzi także kurs warsztatów oraz szkolenia z kursów.

 • Stand-up i impro
  Polskie
  Pod dachem
  Trasa

  Czwartek, 7 października 2021, 19:00

  Królestwo, Katowice, od 60 zł

  Trasa na pożegnanie programu!Nie przegap okazji i zobacz Muzyczny Stand-up Czesława Mozila na żywo w swoim mieścieMuzyczny Stand-up Czesława Mozila to połączenie monodramu, stand-upu i koncertu jednego z najpopularniejszych współczesnych artystów - Czesława Mozila. Czy bycie alternatywnym artystą daje popularność wśród dresiarzy? Polska widziana z perspektywy podwójnego emigranta, żyjącego między Danią a Polską, kochającego absurdy obu tych krajów i patrzącego na wszystko z humorem. Historie z życia , opowiedziane za pomocą największych hitów Czesława. Przewrotna, słodko-gorzka i bardzo zabawna opowieść o patriotyzmie, emigracji i ojczyźnie, a także o codziennym życiu popularnego artysty Co to znaczy odnieść sukces w Polsce? Jak siedzieć na ławce rezerwowych, a i tak strzelać gole? Na to i inne pytania postaramy się odpowiedzieć podczas pożegnalnej trasy Czesława.Nie należy się jednak z powodu tego pożegnania smucić! Czesław nie kończy kariery i nie żegna się z Wami, jest to pożegnalna trasa tego programu.Wyjątkowość tej trasy wzbogacona została o jeszcze jeden występ, Czesław zaprosił bowiem do udziału w trasie pewnego ciekawego jegomościa.O kim mowa? To Filip Van Der Brym, komik i stand-up'er, który będzie występował ze swoim programem poprzedzając występ Czesława.Kim jest Filip? Urodził się w Polsce, ale dorastał i studiował w USA oraz Holandii. Jego zrelaksowana osobowość sceniczna, połączona z przemyślanym materiałem, zadowoli nawet największych komediowych snobów. Grał m. in. w Operze Leśnej, Amfiteatrze Kadzielnia i na Torwarze. Występował dla BBC i Polsatu. Supportował m. in. Rafała Paczesia, Lotka, Kacpra Rucińskiego czy Rafała Rutkowskiego oraz anglojęzycznych komików: Judah Friedlanera i Ian'a Fidance. Występował również na Top of the Top Sopot Festiwal. Inteligentny, momentami niepoważny, zawsze kochający zabawę, zabierze Cię ze sobą w podróż po komedii, by dać upust irytującym frustracjom. Filip odnajduje rozsądek w śmiechu. Zapraszamy do śmiania się razem z nim.Bilety dostępne online*Wydarzenie odbywa się w reżimie sanitarnym, prosimy o zabranie ze sobą środków ochrony osobistej obowiązujących w dniu wydarzenia.*Podczas występu obowiązuje zakaz nagrywania audio oraz video.*Osoby przeszkadzające mogą zostać wyproszone bez możliwości zwrotu biletów.*Występ przeznaczony jest dla osób dorosłych.*Nie ma konieczności drukowania biletów, mogą one zostać przedstawione w formie elektronicznej.