Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Meskalina

Sprawdź wydarzenia

Meskalina, Poznań

Zobacz
informacje ogólne

Lokalizacja

Poznań, ul. Fredry 7

Meskalina to miejsce serdecznych spotkań i żywych dyskusji. Można tu dodać sobie energii, znakomitym jedzeniem w stylu skandynawskim, doskonałą kawą, wypić drinka lub piwo. Można też uczestniczyć w wydarzeniach kulturalnych, z których od ponad 10 lat słynie Meskalina. Koncerty, dyskusje, spotkania i prelekcje to nasze naturalne środowisko. Meskalina to to połączenie klubu, kawiarni i restauracji. Wielofunkcyjna przestrzeń w centrum miasta, a zarazem w parku i z pięknym patio.

zobacz na mapie

Pigeon | Map tiles by Stamen Design, under CC BY 3.0. Data by OpenStreetMap, under ODbL.
Use ctrl + wheel to zoom!

aktualne wydarzenia

 • Koncert
  Indie
  Polskie
  Pod dachem

  Jutro, 18:00

  Meskalina, Poznań, od 35 zł

  Zapraszamy na koncert zespołu The Cassino, promujący ich debiutancki album!Zespół The Cassino tworzą Hubert Wiśniewski (wokal, gitara), Piotr Dawidek (perkusja) oraz Michał Badecki (bas). Grupa powstała w 2013 roku w Braniewie i nazwę wzięła od starego, wojskowego kasyna, w którym odbywała swoje pierwsze próby. The Cassino tworzą własną muzykę i nie boją się eksperymentować. Łączą rockowe brzmienie z bluesem i funkiem, a w ich kawałkach da się wyczuć inspiracje wyspiarskim indie rockiem. Mimo to ich utwory zachowują indywidualny charakter. Stawiają na emocje i szczerość.W 2018 roku The Cassino wzięli udział w konkursie Start NaGranie i wystąpili na scenie Studia Muzycznego Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej. W 2019 r. zaznaczyli swoją obecność na trasie Męskiego Grania. Jak dotąd wydali trzy EP-ki. Ostatnia z nich, czyli "Glass and Styrofoam", ukazała się we wrześniu 2020 r. dzięki wytwórni FONOBO Label, z którą zespół związał się po wydaniu minialbumów "The Cassino" i "Zima". Teraz grupa promuje swój debiutancki album zatytułowany "Części".FB: [https://www.facebook.com/thecassinoband](http://www.facebook.com/thecassinoband)IG: [https://www.instagram.com/thecassino/](http://www.instagram.com/thecassino/)Przypominamy, że wydarzenie, na które się wybierasz odbywa się w reżimie sanitarnym, dlatego: Pamiętaj: Aby wejść na wydarzenie zobowiązany jesteś do złożenia oświadczenia o stanie swojego zdrowia oraz przekazać swoje dane kontaktowe (nr. telefonu komórkowego). Wzór oświadczenia możesz odebrać od obsługi na miejscu koncertu i złożyć przy wejściu na teren imprezy lub wydrukować, wypełnić i przekazać obsłudze na wejściu.Bez spełnienia powyższego obowiązku nabywca biletu nie zostanie wpuszczony na teren imprezy. W trakcie wydarzenia:- Zakrywaj nos i usta.- Zdezynfekuj ręce przed wejściem na teren imprezy.- Jeśli jesteś chory lub masz objawy choroby, nie możesz wziąć udziału w wydarzeniu.- Utrzymuj dystans min. 1,5 m od innych uczestników koncertu.- Stosuj się do wszystkich poleceń wydanych przez obsługę wydarzenia. W razie wątpliwości napisz do nas wiadomość na adres: info@fonobo.plDO ZOBACZENIA POD SCENĄ!

 • Koncert

  Czwartek, 9 grudnia 2021, 18:30

  Meskalina, Poznań, od 30 zł

  Pola Chobot & Adam Baran to jeden z najciekawszych głosów młodego pokolenia polskiej alternatywy. Dziki, nierozłączny organizm muzyczny. Pola jest wokalistką, pianistką, autorką słów i muzyki, Adam to gitarzysta i autor muzyki, spinający wszystko w całość. Zadebiutowali w listopadzie 2019 roku świetnie przyjętym albumem pt „Jak wyjść z domu, gdy na świecie mży?”. Ich muzyce towarzyszy aura nieoczywistości, transowości i niepokoju. Charakterystyczna przestrzeń łączy się z gitarowym riffem i poetyckością słów. Gra znaczeń, zabawa konwencją i ciągłe poszukiwanie nowych środków wyrazów. Koncerty duetu to improwizacyjna, wybuchowa dawka energii pełna skrajnych emocji. FB: [https://www.facebook.com/polachobot.adambaran/](http://www.facebook.com/polachobot.adambaran/)IG: [https://www.instagram.com/polachobot.adambaran/](http://www.instagram.com/polachobot.adambaran/)

 • Koncert
  Pop
  Folk
  Zagraniczne
  Pod dachem
  Soul

  Czwartek, 25 listopada 2021, 19:00

  Meskalina, Poznań, 20/30 zł

  Poznań - Meskalina - Masztalarniaczwartek, 25 listopada 2021, godz. 19:00Bilety20 zł - od 1.10 do 24 listopada30 zł - w dniu koncertuJohn Dhali (Wielka Brytania)Często ostatnio słyszymy, że żyjemy w trudnych i niepewnych czasach. Jeśli nawet to prawda (my nie do końca się z tą teorią zgadzamy), to ten artysta ma odtrutkę na wasz minorowy nastrój. Znakiem rozpoznawalnym tego Brytyjczyka jest bowiem… radość! Tę euforię słychać i w muzyce i w tekstach Johna Dhaliego. Jego brzmienie to połączenie folku, soulu i popu. Tę muzykę dostrzeżono już w Wielkiej Brytanii, gdzie utwory Johna prezentowano chociażby w kilku odnogach legendarnego radia BBC z główną anteną BBC 1 na czele. Od dziennikarzy tej stacji wokalista dostał też nagrodę dla Najlepszego Solowego Artysty Roku! Na przełomie listopada i grudnia John Dhali przyleci na pierwszą trasę koncertową po Polsce! Już nie możemy się doczekać! Głowy do góry!Strona artysty:www.johndhali.comwww.facebook.com/JohnDhaliOfficialKontakt w Polsce – Agencja Koncertowa Borówka Music