Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Miami Wars

Sprawdź wydarzenia

Miami Wars, Warszawa

Zobacz
Miami Wars
informacje ogólne

Lokalizacja

Warszawa, Generała Mariusza Zaruskiego 12

Poznawaj rzeczną, przygodową stronę miasta! Przeżywaj z nami rozkwit rekreacyjnego i sportowego życia motorowodnego na stołecznym odcinku Wisły!

Miami Wars to niezależna, motorowodniacka inicjatywa skupiającą miłośników Wisły, piękna rzeki i prędkości na wodzie. Organizowane i prowadzone przez Miami Wars czartery oraz przygody na wodzie, lądzie i niebie pokazują miasto z zupełnie innej perspektywy. Wykorzystywane przez Miami Wars szybkie jednostki pływające dostosowują swoją prędkość do warunków na rzece oraz wiślanej przyrody, która zawsze pozostaje priorytetem. Od 2016 roku Miami Wars organizuje również rejsy po morzach całego świata.

W zacisznej przestrzeni, w samym sercu wydarzeń na Wisłą, mieści się centrum promocji kultury motorowodnej - Przylądek Miami Wars. Jego misją jest nie tylko przybliżanie kultury życia na wodzie, ale także tworzenie wypoczynkowo-rekreacyjnej atmosfery nad Wisłą. Przylądek daje możliwość wyboru pomiędzy spokojem alternatywnym do nadwiślanych imprez, a aktywnym wypoczynkiem i sportami na Wiśle. Podawane są tu kolorowe letnie, karaibskie drinki, zdrowe koktajle oraz napoje dla całej rodziny. Motorowodniacką atmosferę Przylądka Miami Wars dopełnia szereg ciekawych, odbywających się regularnie wydarzeń, a także wyjątkowy grill z owocami morza oparty o najświeższe produkty z całego świata.

zobacz na mapie

Pigeon | Map tiles by Stamen Design, under CC BY 3.0. Data by OpenStreetMap, under ODbL.
Use ctrl + wheel to zoom!

aktualne wydarzenia

Brak wyników...